Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sasa44 2026. 06. 14. 06:27
Előzmény: #211959  Shortelek
#211960

Én örülök, hogy újra Orbánt választották. 
Ez a legrövidebb út a teljes megsemmisüléshez...
Shortelek 2026. 06. 14. 05:29
#211959
Istvan78 2026. 06. 13. 23:10
#211958
Én már egyre kevesebbet akarok a Fideszről beszélni. Inkább arról beszélek, hogy nagyon is elégedett vagyok MP és a Tisza teljesítményével, jól, tempósan teszik a dolgukat.
Istvan78 2026. 06. 13. 23:09
#211957
- Azt senki nem merte kimondani, hogy óriási korrupció és nepotizmus volt. Legfeljebb annyit mondanak, hogy nem adtak jó válaszokat a korrupciós vádakra (mintha nem lenne korrupció, csak nem sikerült eléggé cáfolni az igaztalan vádakat). Legfeljebb még elkenve az előbbi azt mondta, hogy az emberek tapasztalják a korrupciót. Senki nem mondta, hogy ML, Tiborcz vagy Orbán győző, Rogámn vagy a feleségek milliárdjai.
- Nem beszélt senki az autokrácia kiépítéséről
- Nem beszélt senki az óriási propagandáról, a folyamatos hazudozásról, a választók becsapásáról
- Senki nem beszélt az egészségügy és más közszolgáltatások drámai leromlásáról
- Nem beszélt senki a három éve stagnáló gazdaságról, a GDP-ben, életszínvonalban való lecsúszásunkról.
.
A lényeget sikerült nem felszínre hozni, sikerült anem szembenézni a fő tartalmi problémákkal. Mindemellett Orbán vállalja a felelősséget, azt mondja, de továbbra is ő akarja vezetni a megújulást, de kijelenti, hogy ő bizony nem akar változni. 
De annyit mondok: "Jóvanezígy", megérdemli a sorsát a Fidesz.
_Sigorszky
_Sigorszky 2026. 06. 13. 22:47
Előzmény: #211950  csendben
#211956
Megtudtuk, hogy "mindig van kiút".
Schmidt
Schmidt 2026. 06. 13. 21:24
Előzmény: #211953  user01
#211955
Jankovich Tibor, X. kerületi küldött.
bronz 2026. 06. 13. 20:22
Előzmény: #211953  user01
#211954
Ezt hogy engedték beszélni?
Ráadasul önálló gondolatai vannak, ez veszélyes.
user01
user01 2026. 06. 13. 19:31
#211953
https://www.reddit.com/r/hungary/s/IjnNKzpZQh
 
Nyugi, ezt lexarják orbánék, az élősködők szerencsére a jövőben már szinte csak a fideszmaffiát rohasztják.
Borisz 2026. 06. 13. 19:17
Előzmény: #211950  csendben
#211952
nini :-)
Borisz 2026. 06. 13. 19:16
Előzmény: #211947  tibbi60
#211951
Értelek, de nekem meg szilárd meggyőződésem, hogyha ezek meg akarnak újulni, márpedig nyilván meg akarnak, akkor már az áprilisi választmányi gyűlésen páros lábbal kellett volna kirúgni a krapekot. Ehelyett aranypajzson választgatják újra. Szerintem nem normális a dolog. De hát ahogy a művelt székely mondja, ő dolguk.
csendben 2026. 06. 13. 19:06
Előzmény: #211947  tibbi60
#211950
Tovább a lenni úton....
bronz 2026. 06. 13. 19:01
#211949
Szerencsére levonták a következtetéseket a nagy bukta után.
Ja, nem.
Hajrá pedofilmosdató Fidesz! Csak így tovább! 
Vár már rátok a szemétdombon a ma szintén új elnököt választó DK és a többi szutyok (MSZP, SZDSZ, FGKP, MIÉP, Jobbik, LMP, PM, MKKP).
offshort
offshort 2026. 06. 13. 19:00
#211948
fideszesnek lenni kb olyan mint 89/90-ben mszmp-snek vagy munkásőrnek lenni! 
hajrá viktor! :)) 
reméljük hamar előkerül lölö 2000mrd-ja vagy mato 650mrd-ja! .... stb! 
ezeket a korrupciós lopásokat senki nem merte említeni a fidesz gyűlésen! nagyon bátrak vagytok! 
"legyetek bátorak"! :))) 
tibbi60
tibbi60 2026. 06. 13. 18:41
Előzmény: #211946  Borisz
#211947
Megválasztották újra elnöknek,helyes ezen az úton csak az lesz ami a választáson volt
Süllyesztőben 
Borisz 2026. 06. 13. 17:16
Előzmény: #211945  Borisz
#211946
Amúgy nekem továbbra is az a véleményem, hogy a Potrohos szépen elvonul amerikába focit nézni, oszt jónapot, nem jön vissza, itthagyja az övéit a székletben. Ők meg majd nézhetnek utána szomorúan, és duzzoghatnak otthon magukban, hogy rohadt Soros, meg rohadt Pbrüsszl, meg rohadt Zelenszkij. És utálkozva fogják nézni a nélkülük új életre kelő, épülő, szépülő, erőre kapó, demokratikus Magyarországot.
Borisz 2026. 06. 13. 17:08
Előzmény: #211944  bronz
#211945
Azér sok szavazatot bezsákolt a Potrohos az újraválasztásához. Ennyire azért nem gonoltam volna. 
De hát úgy látszik, nincs más, kénytelenek továbbra is a vezérbe helyezni a reménységüket, pedig a vezér vezérletével qrva hatalmasat buktak. Oszt mégis. Hát, legyen nekik reményhal!
Most új és jelentéktelen nevekkel veszi magát körbe, az még erősen kérdéses, hogy ettől mennyire lesz nekik jobb.
Mindenesetre én hiányolom a veretesen csengő nagy neveket a vezérkarból. Miszter Húsz Százalékot, a Rezsiharcos Szamurájt, a Zemberarcú Fideszest, a Szőke Dizőzt akinek a fogsorára most nem is tennék megállapítást, satöbbi satöbbi. Csomó olyan hatalmas kaliberű politikust, akikre azt hittem hogy fog építkezni a vezér. De ha nem, hát nem.
Ha neki kell, hát neki kell.
bronz 2026. 06. 13. 16:16
Előzmény: #211941  Shortelek
#211944
Igen, erre vár az ország nagyobbik része.
bronz 2026. 06. 13. 16:15
#211943
Megtrollkodták a Putyin szopodár ruszkibérencet. :))
https://www.facebook.com/reel/949058958185971/
badsector1
badsector1 2026. 06. 13. 15:14
Előzmény: #211932  _Sigorszky
#211942
Orbán széllel szemben is tud pisálni, és ezt újra és újra bizonyitania kell.:))
Shortelek 2026. 06. 13. 14:13
#211941
https://hvg.hu/itthon/20260613_magyar-peter-maris-reagalt-orban-beszedere-ugy-beszelt-mint-az-mszmp-fotitkara#mqcbeiggzwups0g663o
De ezt miért nem lehet rõvidrezárni, orbánt már rég perbe kellett volna fogni és kussolhat.

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek