Jaj-jaj-jaj... Brühühü....
Itt a probléma, ha egy család nem tudja fizetni Magyarországon a gyereke egyetemi oktatását.
Amúgy biciklis futár helyett, lehet szakmát is tanulni. Csak úgy mondom...
Regisztráció: 2019-09-06 09:13:21
Hozzászólások száma: 2 787
Utolsó hozzászólás: 2026-06-14 06:23
A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #3130 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #6006 sorszámú hozzászólása alapján történt.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-01-29 11:26-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés. higgadj le egy kicsit, légy szíves.