sasa44

Regisztráció: 2019-09-06 09:13:21

Hozzászólások száma: 2 816

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 11:59


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikból

A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #3130 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
troll

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-01-29 11:26-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés. higgadj le egy kicsit, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-07-14 08:25-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-04 14:29-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-31 09:46-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
hát mégis próbáld meg valahogy máshogy, különben kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-03-02 12:52-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ezzel a stílussal rövidesen kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a "OROSZ-UKRÁN háború" topikban - 2022-03-15 17:57-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #6006 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nyugi
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-08-09 10:13-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-05-20 20:42-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-05-15 06:54-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-24 07:06-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
itt ne öldöss senkit.

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 11:59
. "Az egymondatos jakobinus huszárvágás nem ebbe a körbe tartozik."
Egye fene, adjunk teret Török Gábor politikai elemzőnek- aki azon kívül, hogy politikai elemző, mit is csinál?- szóval hogy a kecske is jóllakjon, meg a káposzta is megmaradjon, legyen kétmondatos az alkotmánymódosítás ezen része.
Láthatod Sehmet, én kompromisszum kész vagyok.
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 06:15
Bocs, elírtam. Szentmihályi Szabó Péter. Elnézést...
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 06:12
Amúgy persze nem Nostadamus írta ezt, hanem Szentkirályi Szabó Péter, Nostradamus stílusában, de bejött...
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 06:08
Csak ennyit szeretnél tudni? Várd ki a végét nyugodtan.
Ha ideges vagy, szedjél hangyát. 
Ha mégis álmatlan éjszakáid vannak ezektől a számodra nyugtalanító kérdésektől, akkor nézz utána Nostradamust jóslatának Pannóniáról.
 Utolsó két versszaka hűen tükrözi a választások előtti helyzetet és az utána elkövetkezendőket:
Róka, s hiéna vezeti a népet,
alattuk szétesik az ország,
a róka egyedül sokat téved,
a hiéna megássa a sírját.
Végtelen a nép ostobasága,
de lassan feltámad az új erő,
nem hallgat róka hiéna szavára,
Pannónia nem lesz dögtemető.
99. /
Jön új nemzedék, mely erős lesz,
és nem szégyelli többé, hogy magyar,
a vének nemzedéke önmagán erőt vesz,
s nem csak önmagának túr és kapar.
Erkölcsében megújul majd az ország,
és végre büszke lesz minden fia,
mert ámulatba ejti egész Európát
sokszáz évnek elteltével Pannónia. 
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 05:41
Ismét megjelent Gollam az aranygyűrűért?
Tegyük fel az elhíresült kérdést: Ki az a /zsoltibácsi/, akarom mondani Gollam? Csak nem a bukott Viktorkánk?
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 05:33
Úgy látom, megérkezett némi pénz a számlára, mert újra bekapcsolták a diszlájk robotokat.Hehehe.....
Mintha bármit is számítana. Szerencsétlenek. Ennyi a "VÉDVONAL" képessége? Beszarok...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 09:05
Te mit szeretnél?
Tűnjön el a picsába, vagy maradjon a NER?
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 19. 11:59
Ugyan áruld már el, mikorra szeretnéd kiíratni az előrehozott választásokat?  És miért kéne tartani?
Valami konkrétumot is tudnál írni.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 19. 10:13
Hova?
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 19. 10:11
Ezt én is tudom, de ez a tény a tökkelütött wawát nem készteti gondolkodásra.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 19. 09:21
"Nyugaton sokszor vannak előrehozott választások. Egy-egy kormány 2-3 évig van hatalomban. Tehát gyorsan cserélődnek a miniszterelnökök. El lehet őket számoltatni. Magyarországon 1990 óta egyszer sem tartottak előrehozott választásokat."
Na most ezzel arra akarsz utalni, hogy most tartsunk előrehozott választásokat? Vagy mi a fenére?
Orbán 16 éve alatt ez nem jutott eszedbe? Furcsállom.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 19. 05:51
"Milyen demokráciáról beszélsz? Az, hogy elmentek szavazni 4 évente egy újabb gazember társaságra, és egy új kancellárra, az nektek demokrácia?".
Ugyan világosítsál már fel bennünket, hogy akkor szerinted mi a demokrácia?
Lököd itt a fost, ahogy kifér a szádon és közben azt sem tudod miről ugatsz.
"Lövésetek sincs a demokráciáról, vagy akár a liberalizmusról. ".
Talán akkor felvilágosíthatnál minket, tudatlan szavazókat ecsém.
 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 19. 05:39
"Milyen filmet nézel? A fő NER-esek élvezik az életüket, és a milliárdjaikat."
Ezzel el is ismerted, hogy a fő NER-esek  loptak mint állat. És te is tudtál erről.
És te mikor emelted fel a hangod ez ellen? Csak most pofázol nagy sértetten, hogy még mindig nincsenek elszámoltatva és lecsukva?
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 16:58

Ez a max, amit ki tudtál hozni magadból?
Ettől még a Móricka viccek is jobbak. Hehe...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 15:16

"A bullshit az nem adekvát és nem megalapozott indokolása valaminek!'. 
Pont ezt akartam én is írni neked. Gyenge vagy, mint a lepkefing.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 15:14

Akkor most legyen 1.000 ft egy euró, hogy a külföldön dolgozó magyaroknak jó legyen?
Jöjjenek haza. Nem ez volt a "Gyere haza fiatal" című fidesz program? Most a Tisza végrehajtja. Már ez is gond lett hirtelen?
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 15:10

"Már leírtam, hogy miért nincs igazad". 
Na, bummm. Én meg leírtam, hogy neked miért nincs igazad.
Na, ki nyert Emese? Ülj hátra, mint reménytelen eset!
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 15:06

"Azt beszélik, hogy az Angliában, Németországban és Ausztriában dolgozó magyar Tisza-szavazók frusztráltak az erős forint miatt." 
Hát akkor majd hazaköltöznek az itteni szuper magas fizetésért dolgozni...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 18. 06:01
Születéséből adódóan semmi esélye rá. 
Ne várjunk csodákat. Ő megrekedt a faéknél. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 05:54
"A matematika-tankönyvet sem írjuk külön, de mivel több, mint hat szótag, kötőjelet teszünk közé.".
Tehát akkor mégsem írjuk egybe.
 Lehet itt hímelni-hámolni népiesen, /eredetileg hímezni-hámozni/, attól nem lesz igazad. 
"Mit jelent a kifejezés?
  • Átvitt értelemben: Azt jelenti, hogy valaki köntörfalaz, kerüli a lényeget, vagy összevissza beszél ahelyett, hogy egyenesen kimondaná az igazat."

 Köszönjük Emese...

friss hírek További hírek