sasa44

Regisztráció: 2019-09-06 09:13:21

Hozzászólások száma: 2 787

Utolsó hozzászólás: 2026-06-14 06:23


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikból

A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #3130 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
troll

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-01-29 11:26-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés. higgadj le egy kicsit, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-07-14 08:25-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-04 14:29-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-31 09:46-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
hát mégis próbáld meg valahogy máshogy, különben kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-03-02 12:52-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ezzel a stílussal rövidesen kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a "OROSZ-UKRÁN háború" topikban - 2022-03-15 17:57-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OROSZ-UKRÁN háború" topik #6006 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nyugi
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-08-09 10:13-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-05-20 20:42-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-05-15 06:54-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-24 07:06-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
itt ne öldöss senkit.

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! ma, 06:23

Jaj-jaj-jaj... Brühühü....
Itt a probléma, ha egy család nem tudja fizetni Magyarországon a gyereke egyetemi oktatását.
Amúgy biciklis futár helyett, lehet szakmát is tanulni. Csak úgy mondom...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! ma, 06:19

Más által leírt és idézett szöveget, idézőjelbe szokás tenni Magyarországon.
Megvan a nyolc elemi?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 14:57
Akkor már csak 4 hónapunk van a teljes pusztulásig.
Használd ki az időt és "menekülj amíg nem késő".
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 03:58

"Beszélgetünk, nem harcolunk."
No persze. Beszélgetünk. Csak nem mindegy, hogy hülyeségekről, feltételezésekről, konteókról vagy konkrét dolgokról beszélgetünk.
A türelmetlenkedésedről csak annyit, hogy "nyugtával dicsérd  a napot".
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 17:25

Neked is megismétlem a 211821-es hozzászólásomat: 
De kis türelmetlen vagy!Budai Gyulát nem sikerült felkérdezned 16 év alatt?
Mi lett olyan sürgős?
Még létre se hozták a hivatalt, de már eredményeket vársz?
Ne remegjen a kezed kicsi...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! csütörtök, 12:22
Mi van ruszki bot?
Téged itt felejtettek?
Elfelejtettek kikapcsolni?
Marha jó vagy!
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 12:16
De kis türelmetlen vagy!
Budai Gyulát nem sikerült felkérdezned 16 év alatt?
Mi lett olyan sürgős?
Még létre se hozták a hivatalt, de már eredményeket vársz?
Ne remegjen a kezed kicsi...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 11:40
Mindenki azt kapja, amit megérdemel. Van ezzel bajod?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 14:35
Ühüm, értem. 
Aztán ki fogja kiírni az új választásokat és milyen alapon?
Ámbár, ha jobban belegondolok, a Tisza kiírhatna új választásokat, hogy még jobban beszopja a fidesz. 
A mihazánk is beelőzné...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 14:06
Ne remegjen a kezed!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 08:32

Mire vársz haver? 
Mi történjen?
Valami konkrétum? Esetleg?
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 08:15
Látom faszikám, ez az új mantra. A "gyűlölet keltő Tisza".
Mi van a háborúpárti Tiszával? Az már smafu? 
Hanyadik bőr nem sül le a képedről? 
"egy-két év múlva kipukkad, és zuhanórepülésbe vált át". 
Hö... Idáig fél év volt a kipukkadásig, most már tolódik a határidő?
Ja. A Tiszánál zuhanórepülés, a fidesznél repülőrajt mi?
Már te se tudod kínodban, mit hablatyolj össze...
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 09:07

"a rosszindulatú gyűlölködés ellen próbálok tenni valamit". 
Mit is teszel?
Nem tom' láttad-e a "hatalmas" 1-2 ezres bukott fidesz+mihazánk "tömeget", akik hazaárulózva, meg kurvaanyázva ordibáltak fel  Magyar Péternek az erkélyre, miközben a faszukat szorongatták, mutogatták?
No, ott volna mit tenned a gyűlölet ellen asszem!
Szeretném látni a közvetítésben, amikor csitítgatod a hasonszőrű haverjaidat.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 06. 13:35

És még egyet erre.
Ki nem szarja le, hogy melyik országnak mennyi a GDP arányos államadóssága.
Én ettől nyugodtan alszom. Javaslom, tedd ezt te is...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 06. 13:32
Igen és?
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 06. 13:31

Nincs jobb dolgod mi?
Csakhogy itt oszd az észt. 
Szánalomra méltó, amit mostanában művelsz.
Majd megnyugszó ....
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 05. 15:46
Hát ez aztán nem semmi...
Gondolom TE leszel az, aki 40 nap múlva a spontán népi forradalom élére állsz és győzelemre vezeted csapataidat a leigázott és megtévesztett magyar emberek érdekében.
Te leszel a mi kis hősünk! Mindent bele! Áradjon!
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 04. 17:53
Hahaha!
Imádom amikor elkezdesz visítani!
Minden nap erre várok. Megint feldobtad a napomat. Köszi
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 04. 17:13
Hú, bazzeg!
Eddig nem az volt a szlogen, hogy a mocskos Brüsszel beavatkozik a nemzeti szuverenitásunkba?
Mintha még emlékeznék rá. de neked úgy veszem észre, aranyhal memóriád van. 
Szóval akkor most már jó a Brüsszel?
Most, hogy törpe ellenzékben kell élnetek nyomorúságos életeteket, már ti is Brüsszelért kiáltotok?
Ettől nevetségesebb pálfordulást nehéz elképzelni. Ámbár a bukott fidesznél ez mit sem számít...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 04. 17:06
És akko mi lesz, ha megmondom neked?
Elmész sírdogálni egy sötét lyukba? Brühühü...

friss hírek További hírek