Sztem is,azért még lehet egy leütés,meglátjuk hétfőn mit csinálnak,hovege jön,lehet kozmetika is Financial topickban ,pomperij chartokat érdemes nézegetni
Jó reggelt! Grat a gyereknek,enyém uncsi meg jár , jövő hónapban jönnek,egy hónapra,rapihenek előtte USA most nem is fog,ma zakozhat,h hovegere kozmetikazzanak Igen,jó meccs volt, németek nem játszottak jól