tibbi60

Regisztráció: 2008-02-05 22:35:29

Hozzászólások száma: 35 054

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 18:33


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

DAX ma, 18:33
Megint lőnek 
DAX ma, 12:58
Sztem is,azért még lehet egy leütés,meglátjuk hétfőn mit csinálnak,hovege jön,lehet kozmetika is
Financial topickban ,pomperij chartokat érdemes nézegetni 
DAX ma, 11:42
Lövöldöztek megint,de nem biztos hogy az olajat felhúzza 
DAX ma, 11:40
Long
Financial Forecasts péntek, 16:49
Vagy csak simán rést zárt,és estére jol beverik hovege előtt.....de teljesen jók a chartjaid köszi 
Tréder Topik :o) péntek, 07:49
Hollandok nyertek😀
Tréder Topik :o) péntek, 07:48
Jó reggelt!
Grat a gyereknek,enyém uncsi meg jár , jövő hónapban jönnek,egy hónapra,rapihenek előtte 
USA most nem is fog,ma zakozhat,h hovegere kozmetikazzanak
Igen,jó meccs volt, németek nem játszottak jól 
Tréder Topik :o) csütörtök, 20:24
Persze,ilyenkor csak néha 
Tréder Topik :o) csütörtök, 20:23
Igen,szép fej váll forma,le kéne szambazzon  a résekre,naposon
Tréder Topik :o) csütörtök, 09:02
vagy legalábbis a res 7461
Tréder Topik :o) csütörtök, 08:56
meglehet a korábbi tető is
Tréder Topik :o) csütörtök, 08:54
japánok is
Tréder Topik :o) csütörtök, 07:43
Jó reggelt,ma sem fazunk 
Spx hol zöld hol piros itt nezelodik,most mi legyen,pár nap és hovege
Financial Forecasts szerda, 22:21
Eloldalognak itt még 
DAX szerda, 14:33
csak ötlet))...én inkább longot várok 7420-60 közötti résre,de mindenki választhat,h merre
DAX szerda, 13:54
Nick váltás nem?
Tréder Topik :o) szerda, 08:13
Jó reggelt,jó pancsit
Spx eshetne meg egy szazast vagy töltsön rést fent,de várják Amerika,tacot,mit kavar
Financial Forecasts kedd, 17:02
Köszi a chartokat,az 5-ös pont meg is lehet,majd
Tréder Topik :o) kedd, 17:00
Kis long ma
USA - Irán háború kedd, 15:17
Netanjahúú...elmentek neki otthonról

friss hírek További hírek