Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 19:13
Előzmény: #141098  totoro
#141100
Szerinted a bilivideó teljesen rendben van egy, önmagát komolynak nevező pártvezető részéről? A lufi kezd engedni, csak figyelj! :)
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 19:12
Előzmény: #141090  sztanil
#141099
És te mit csinálsz sztalin, ha a nincknevedet - hozzád hasonlóan - véletlenül elírom? Vagy azt csak neked szabad?
totoro
totoro 2024. 07. 22. 18:57
Előzmény: #141082  Sehmet
#141098
Magyar Péternek már börtönben kellene ülnie ha csak az M1 hírei lennének erre az irányadók. Kb. már mindent elkövetett ez a szerencsétlen amit ember elkövethet. Nevetséges ez a hisztérikus lejáratási kampány, és kb. aki nem agymosott az hányingert kap tőle.
dexter 2024. 07. 22. 18:23
Előzmény: #141096  badsector1
#141097
Orbán eddig csak olyan talpnyalót tudott ültetni a köztársasági elnöki székbe, aki szégyent hoz/hozott az országra a tettei alapján.
badsector1
badsector1 2024. 07. 22. 18:10
#141096
 Több, a köztársasági elnök számára kellemetlen részt is megpróbálhattak törölni Sulyok   Tamás államfő Wikipédia-életrajzából – erre utalnak az oldal adminisztrátori, szerkesztői bejegyzései. Egyes szövegrészek a Wikipédia naplója szerinte eltűntek egy időre, de aztán visszakerültek – vette észre a Népszava. Mivel az érintett bekezdéseket egy bejegyzés alapján a „Sándor-palota kommunikációs igazgatójának kérésére” törölték volna, a lap meg is kereste az államfő hivatalát, hogy valóban kezdeményeztek-e módosításokat, de nem kaptak választ.A bejegyzések alapján a következő részeket szedték volna ki Sulyok életrajzából:
  • A direkt marketinget alkalmazó Selco nevű vállalkozásról szóló részt, amelyet Sulyok a rendszerváltás idején alapított. A kezdetben edénykészletekkel házaló céget 1992-ben záratták be, miután kiderült, hogy az ügynökeik számos esetben engedély nélkül árusítottak.
  • A zsebszerződések-ügye. Törölték volna azokat a mondatokat, amelyek Sulyok szerepét mutatták volna be a magyar termőföld osztrák kézre való átjátszásával kapcsolatosan.
  • Sulyokra vonatkozó kritikákat az alkotmánybírói tevékenysége miatt, mely szerint lényegében kiszolgálta a kormány érdekeit."

      
Sulyok szégyenli a múltját, temhes helyette is büszke lehet rá.
tanrek 2024. 07. 22. 16:43
Előzmény: #141088  Sehmet
#141095

Atya-úr-isten....
Btk, meg Kúria, meg anyámkínnya.... Az ember, ha egy pillanatra nem figyel oda, könnyen azt hiheti, hogy valami szakértővel áll szemben....
Amúgy tudom, hogy az életben a legtöbb esetben elég a látszat, mert a másik fél valószínű ugyanolyan ostoba...
user01
user01 2024. 07. 22. 16:40
Előzmény: #141062  Sehmet
#141094

"Pottyantósék "
 
Még mindig rendesen be vagy rágva Pottyondyra, amiért az beleszállt a pedofil közösségbe. Azért ez elárul rólad valamit....
user01
user01 2024. 07. 22. 16:38
Előzmény: #141088  Sehmet
#141093

Azaz ha a következő unga-bunga partin Szájer Józsi egy késsel neked megy (amit nem akar neked odaadni) és elveszed azt tőle majd elhajítod azt, akkor te kiraboltad az alkalmi partnered....
 
Az "eltulajdonítás" jogértelmezése mi is? Az, hogy elveszel valamit és elhajítod?
 
Kicsit emelve az elkövetési értéket: Semjén pár éve kilőtt egy háziszarvast egy karámban, majd helikopterrel el is vitette azt. Pár millás elkövetési érték. Ez mi is jogilag?
fatihszultan 2024. 07. 22. 16:25
#141092
Ismét bebizonyosodott, hogy a jógaoktató max. gugliról szedegeti össze a "tudását". MP kérdéses cselekedete semmiképpen nem rablás. Több okból sem, de sem időm, sem kedvem ezt részletezni. A tényállás  - egyébként meglehetősen hiányos -  ismerete alapján, az egy rongálás. Felvetődhet még a garázdaság. Illetve a kettő halmazata. Ennyi. De semmiképpen nem rablás. Még egy bűnügyi vizsgáló őrmesternek sem jutna eszébe ilyen tényállás alapján valakit rablással meggyanúsítani.
Lowrider 2024. 07. 22. 16:18
Előzmény: #141089  Sehmet
#141091
Látod, nem érted, hogy attól hogy Btk szerint nem egy megítélés alá esik a kettő, épp annyira megvetendő és büntetendő lenne morálisan, erkölcsileg. Bár, nem is tudom mit vártam tőled!
sztanil 2024. 07. 22. 16:03
Előzmény: #141080  badsector1
#141090

Ezek ilyen kis sértődékeny hópihék.
A Segghemet és társai is mások (pl. Pottyondy) nevével viccelődnek, de ha az ő nickjüket tévesen írod le, egyből toporzékolva jelentenek a moderátornak
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 16:01
Előzmény: #141086  Lowrider
#141089
Látod, fogalmad sincs a rablás törvényi tényállásáról, de jól hangzik sokak számára, amit leírsz. :)
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 16:00
Előzmény: #141083  bronz
#141088
Rablás = személy elleni erőszakkal történő idegen tárgy jogtalan eltulajdonítása. Ha a jogtalanul eltulajdonított tárgy elvétele erőszakkal történik, mert a sértett nem akarja odaadni, akkor már megvalósul a rablás törvényi tényállása. Ez nem a bronzosított változat, hanem a Btk., illetve a Kúria erre vonatkozó határozatai.
Mississippi
Mississippi 2024. 07. 22. 15:53
Előzmény: #141081  Sehmet
#141087
Magadhoz hasonlítsd!
Te visszaütöttél volna? 
Bezzeg Ábrahám, jól példát mutatott a fiának.
Lowrider 2024. 07. 22. 15:17
Előzmény: #141082  Sehmet
#141086
És vannak azok, akik mindannyiunkat kirabolnak! ;)
bronz 2024. 07. 22. 14:26
Előzmény: #141082  Sehmet
#141083
Írja ezt a Duol, Baon, Veol, stb. egy kaptafára készülő Mediaworks birodalom. Origos cikket is linkelhettél volna ezzel az erővel. :))
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 14:20
#141082
Rablást követett el Magyar Péter a jogi szakértők szerint – hasonló esetekért börtön jár (videó)
.
"Erőszakkal vette el egy vendég mobiltelefonját másfél hete egy fővárosi szórakozóhelyen Magyar Péter. A Tisza Párt alelnöke jogi szakértők szerint ezzel olyat tett, amit a büntető törvénykönyv rablásnak nevez."
.
https://www.duol.hu/orszag-vilag/2024/07/rablas-magyar-peter-borton-szorakozohely-mobiltelefon
Sehmet
Sehmet 2024. 07. 22. 14:16
#141081

Trumpont majdnem lelőtték, közben pedig: Anyuci! Bántottak! Igazi férfi ez a Puzsér! :-D
.
"Délután felhívtam, hogy üljünk le, és beszéljünk. Arra kért menjek a IX. kerületi Tűzoltó utcába. Én egyedül mentem, ő azonban egy kis sráccal lepett ki a kapuból, de a srác nem jött oda hozzánk, csak a kapu mellől a telefonjával kamerázta az egészet. Abban a tudatban érkeztem meg, hogy majd beülünk valahova, hiszen pár perccel korábban még higgadtan beszélgettünk a telefonban. Erre Puzsér felszívva magát, kihúzott háttal elindult felém, mint, aki brenkó. Majd beleállt közvetlen az arcomba. Nem nagyon hatott meg a dolog, teljesen emberi módon próbáltam neki elmagyarázni, hogy bár nem beszéltem erről sehol, de egy hete vesztettük el a kis babánkat, és ebben az állapotban kell a a családomnak és a gyermekeim az ő mocskolódást olvasnia. A legkisebb emberi reakciót sem mutatta. 
.
Közben oldalra fordulva láttam, hogy a kis barátja továbbra is veszi, és arra kértem, hogy ne játssza magát tovább a kamerának, hanem vagy üljünk be az autóba, vagy keressünk egy helyet, de ne csináljon jelenetet. Ekkor még inkább a kamerának játszva elakart viharzani – hiszen a felvétel már meg volt, hogy ő feszengve odaállt – én pedig a keze után nyúltam, hogy azért hadd mondjam már végig, amit elkezdtem. És ekkor a meglökte a kezemet, amire reflexszerűen felpofoztam, ő pedig sikítani kezdett. Majd elszaladt a rendőrségre.
.
Az eset után magamtól besétáltam a rendőrsége, és elmondtam, hogy mi történt, és vállalom a felelősséget, ahogy ilyenkor a férfiak szokták."

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek