Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 hétfő, 14:08
Előzmény: #141078  dexter
#141080
Ilyen szöveg után miért sértődik meg egy zibuzós poénom àbraham?
badsector1
badsector1 hétfő, 14:05
#141079
"Szombat hajnalban megjelent a rendőrség, őrizetbe vettek a gyerekeim előtt, az ügyvédemet sem hívhattam fel. Hajnalban bezártak egy zárkába, rabosítottak, és kihallgattak – mondta a Blikknek Ábrahám Róbert, a PestiSrácok újságírója, aki legutóbb azért került be a hírekbe, mert megverte Puzsér Róbertet."
   
"„Na figyelj ide te fasszopó” – kezdte Ábrahám a „beszélgetést”, majd úgy folytatta, hogy „ne röhögjél, mert megbaszom a szádat.” Ezután Puzsér többször elmondta, hogy vele ne fenyegetőzzön. Az ütés után Ábrahám azt mondta, hogy Puzsér túlment minden határon, mire Puzsér azt felelte, hogy Ábrahám ment túl minden határon és „most szembesülhet” a következményekkel. Ábrahám erre azt válaszolta Puzsérnak, hogy „ne legyen negatív”."
    
"És ekkor a meglökte a kezemet, amire reflexszerűen felpofoztam, ő pedig sikítani kezdett. Majd elszaladt a rendőrségre.”
   
A hangfelvételen nem volt sem felpofozás,sem sikítás, a többi talán stimmel.
dexter hétfő, 13:38
#141078

Azt írja az ábrahám, hogy teljesen emberi módon próbálta puzsérnak elmagyarázni, hogy beszéljék meg.
Nos így indított ábrahám:
Á: Beszéljünk egy picit...
P: Beszéljünk itt
Á: Na, figyeljél ide, te faszszopó. Ne röhögjél, mer megbaszom a szádat.
P: Ne fenyegetőzzé velem bazdmeg.
 
Na ilyen egy emberi viselkedés a pesti srácoktól.
 
A hangfelvétel itt:
https://www.youtube.com/watch?v=KuZpGVo7m40
manocigy hétfő, 13:28
Előzmény: #141076  totoro
#141077
Értem amit mondassz és egyetértek vele, valamint a topic címével is, csak azt sajnálom, hogy a Te környezetben ilyen a szervezés, nálunk EZ legalább jól működik.
totoro
totoro hétfő, 13:20
Előzmény: #141073  manocigy
#141076
Ezek szerint nem fogalmaztam elég jól. Nem a közmunkásokkal van bajom, de gyakran van, hogy egyszerűen nem kapnak feladatot, és alibimunkát kell végezniük. Reggel fellapátolják, este le ugyanazt a halmot, és ezt csinálják egész héten, ugyanazzal a szeméthalommal Ez valós példa, nem röhögni. Na, Orbánák melója ugyanez, csak még verik is rá a mellüket, hogy egész nap dolgoznak reggeltől estig. Látszatja, értelme, ugyanúgy semmi, mint az alibilapátolásnak.
Mississippi
Mississippi hétfő, 13:10
Előzmény: #141071  bigyula
#141075
Szerintem elsősorban a maffia hálózat működtetéséről szól az utazgatás. Ilyenkor kavarnak a satelit pártjaikkal, a Gruevszkykkel, Bolzonárokkal, becsempésznek egy pártriárkát, tv társaságot gründolnak, kikötőt és fegyvergyárat vesznek, szervezik az emberkereskedelmet, titokban átszállnak a yachtra kurvázni, hazahozzák a vajda családtagját a nyaralásból  ..stb. 
 
 
badsector1
badsector1 hétfő, 13:07
#141074
"Szombat hajnalban megjelent a rendőrség, őrizetbe vettek a gyerekeim előtt, az ügyvédemet sem hívhattam fel. Hajnalban bezártak egy zárkába, rabosítottak, és kihallgattak – mondta a Blikknek Ábrahám Róbert, a PestiSrácok újságírója, aki legutóbb azért került be a hírekbe, mert megverte Puzsér Róbertet."
   
"„Na figyelj ide te fasszopó” – kezdte Ábrahám a „beszélgetést”, majd úgy folytatta, hogy „ne röhögjél, mert megbaszom a szádat.” Ezután Puzsér többször elmondta, hogy vele ne fenyegetőzzön. Az ütés után Ábrahám azt mondta, hogy Puzsér túlment minden határon, mire Puzsér azt felelte, hogy Ábrahám ment túl minden határon és „most szembesülhet” a következményekkel. Ábrahám erre azt válaszolta Puzsérnak, hogy „ne legyen negatív”."
    
"És ekkor a meglökte a kezemet, amire reflexszerűen felpofoztam, ő pedig sikítani kezdett. Majd elszaladt a rendőrségre.”
   
A hangfelvételen nem volt sem felpofozás,sem sikítás, a többi talán stimmel.
manocigy hétfő, 13:02
Előzmény: #141070  totoro
#141073
Lehet nem kellene összehasonlítani a "két" csapatot. A közmunkások legalább érted, és a környezetedért dolgoznak még ha nem is így látod. A városunkban igenis rendben tartják a közterületeket, rendben vannak a parkok, de sajnos vannak idióták (ezt abszolut nem rád értem) akik a 40 fokos melegben a klimatizált autó ablakát lehúzva ordítanak, hogy dolgozzál!! Sajnos nem egyszer láttam. 
A másik csapat, akit említesz? Lopnak, lopnak és lopnak
Sehmet
Sehmet hétfő, 12:53
Előzmény: #141063  csendben
#141072
Nem a rendőrség nyilatkozatával "vitatkoztam", hanem segítettem pontosan értelmezni, de ezek szerint nem értetted, amit írtam, és aminek a lényege az volt, hogy nem vették őrizetbe, hanem csak előállították. Azt is leírtam, hogy mi a kettő között a különbség. De mindegy, ha nem érted. Egyébként már szabadlábon van.
bigyula hétfő, 12:45
Előzmény: #141070  totoro
#141071
Az egész "szabadságharcolásnak", "szuverenitásvédelemnek", az EU "elnyomás" elleni harcnak a célja a valós problémákról való figyelem elterelése, mert azokat jól láthatóan nem tudják/akarják megoldani, azokra nincs válaszuk/programjuk.
totoro
totoro hétfő, 12:17
#141070
Nekem Orbán és Szíjjártó útjai egyszerűen látszatmunkának tűnnek, mint amikor a közmunkás reggel fellapátolja a talicskára a szemetet, délután meg le ugyanazt, ismételve hetekig, aztán este a kocsmában előadja, hogy egész héten megállás nélkül lapátolt, és senki nem értékeli ezt a rengeteg lapátolást. Persze, hogy nem, hiszen értelme, haszna, célja önmagán a lapátoláson túl nincs, ugyanúgy ahogy Orbán és Szjjártó útjainak és tárgyalásainak. Vagy cáfoljatok meg, kiderült valaha is bármi érdemi tartalma ezeknek az utaknak, önmagukon túl. Semmi. Értelmetlen látszatcselekvések.
dexter hétfő, 11:40
#141069

Na pl. én eddig nem láttam, hogy az óellenzék ilyet csinált-e?
Ezek után tényleg van, aki még azt gondolja, hogy az óellenzék alkalmasabb az elmúlt 14 év tevékenységük után?  
Az első parlamenti hét tapasztalatai – kerekasztal-beszélgetés
https://www.youtube.com/watch?v=gaK_RtqaA9s
ronaldinyo hétfő, 10:54
#141068
balkánon kit ölnek meg aki magas?
csendben hétfő, 10:14
Előzmény: #141065  rockmaster
#141066
Nincs az a sok,ami el ne fogyhatna (főleg,ha lopják...).
rockmaster hétfő, 09:59
Előzmény: #141064  bigyula
#141065

Tovább folytatódik az állam lassú összeomlása:
"Olyan kevés a pénz a rendőrségnél, hogy a nekik dolgozó szakértőket nem tudják kifizetni"
Újabb és újabb területeken fogy el a pénz.... az amúgy brutális adóztatás mellett!
bigyula hétfő, 09:35
#141064
"Hiába kéri a MÁV az utazások elhalasztását, júniusban 62 százalékkal többen utaztak vonatokon, mint egy éve"
.
Tessék mondani hogyan kell elhalasztani a nyarat, a nyaralást? Lézerjani?
csendben hétfő, 09:22
Előzmény: #141061  Sehmet
#141063
Bizonyára elkerülte a figyelmedet: "a BRFK is megerősítette.„A feltételezett elkövető 2024. július 19-én 19 óra körül bejelentést tett a BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitányságán, amely bejelentés alapján azonban akkor hivatalból üldözendő bűncselekmény gyanúja nem merült fel. A sértett a feljelentését az orvosi ellátást követően 2024. július 19-én 22 óra körül tette meg a BRFK IX. kerületi Rendőrkapitányságán, amely alapján felmerült a közvádra üldözendő bűncselekmény (súlyos testi sértés bűntett kísérlete) gyanúja. A BRFK IX. Kerületi Rendőrkapitányság rendőrei a Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény 33. § (2) b) pontja alapján a feltételezett elkövetőt 2024. július 20-án 0 óra 30 perc körül előállították, és a IX. Kerületi Rendőrkapitányságon gyanúsítottként hallgatták ki” – állt a közleményben."Lehet szapulni a sajtót,de ha a rendőrség hivatalos közleményét idézik,akkor talán értelmetlen....
Sehmet
Sehmet hétfő, 09:18
#141062

Mi lesz, ha Pottyantósék már mindenki pénzét kipróbálták, és elfogynak a támogatók?
.
Ugye erről a figuráról van szó, akinél el sem képzelhető tudatmódosító szerek használata! Én semmiképpen nem feltételezném! :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=kB6QDpsLRJQ
Sehmet
Sehmet hétfő, 09:08
Előzmény: #141060  Sehmet
#141061
Ja, még annyit, hogy előállítás esetén 8 órát követően még 4 órával meghosszabbítható a személyi szabadság korlátozása, tehát maximum 12 óra.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek