Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 18:52
Előzmény: #131458  Heisenberg
#131460

Baloldali újságíró, az Öt c. ATV-s műsorban pedig ellenzéki újságírók és politikai elemzők vannak. Igaz, Magyar Petya szerint "propagandatévé". Röhej! Ne is nézzétek ezt propagandatévét, se az Egyenes beszédet, se az Aktuált! Hallgassátok a függetlenobjektív Klub rádiót és olvassátok a Nyugatifényt! :)
.
Azt azonban köszönöm, hogy a leírt tényeket nem cáfoltad, és az abból levont következtetést sem, csak címkézel és minősítgetsz. Ja, persze, ha nem lehet valamit cáfolni, akkor ez a stílus. Szép estét!
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 18:46
Előzmény: #131444  dexter-atya
#131459
Hát, te sem nagyon ismered sem a bibliát, sem a bibliamagyarázatot! De ez bumeráng-effektus neked!
.
"VIlI. Ne hazudj, és mások becsületében kárt ne tégy!"
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 20. 18:43
Előzmény: #131456  Sehmet
#131458
Hont András.
.......................:........................
Hát ti tényleg kurva nagy bajban vagytok, ha már rá hivatkoztok...:-)
Ennek az embernek már rég a rémhírtévén lenne a helye....:-)
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 18:41
Előzmény: #131451  kjanek
#131457

Papázd le eulert, ő is azt írta - az érettségijének időpontjával kapcsolatos hozzászólásában -, hogy kb. annyi idős, mint én. :)
.
Amit a hozzászólásaimban írtam, tényként állítottam, azzal kapcsolatban semmilyen, érdemi cáfolat nem érkezik. Olyan is volt, hogy abszolút az ellenzék szájíze szerinti linket tettem fel, de arra is ment a mínuszolás, amiből arra, a kevésbé megalapozatlan következtetésre jutottam, nem az a lényeg, hogy mit írok, hogy mi a tény, hanem az, hogy én írom, aki nem nyomom az ellenzéki mantrát és nem veszem át a személyeskedést, hanem tényszerűen és sokszor tudományos cikkekkel támasztom alá, amit írok. Ez azonban - tisztelet a kivételnek - nem sokatokat zavar, ergo a tények nem zavarják meg a dühödt személyeskedő, dehumanizáló stílust. És még te beszélsz "megafonos mantráról". Tükör van otthon?
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 18:33
#131456

"Mondok egy példát. Magyar Péter a Partizán-interjúban elmondta, hogy a március 15-i rendezvényben a legtöbbet, öccse, barátnője és édesanyja segített. Utóbbiról megírták, hogy ő az Országos Bírói Hivatal elnökhelyettese, de azt nem, hogy ezt a beszámoló mit jelent és minek kéne következni. Amennyiben fontos a jogállamiságosság meg a bírói függetlenség, amelyért az ellenzéki közvélemény és a sajtó annyit szokott aggódni, akkor dr. Erőss Mónika ellen azonnal fegyelmi eljárást kéne indítani, és amennyiben igaz Magyar Péter állítása, akkor fölmenteni tisztségéből. Az egyik hatalmi ág vezető tisztségviselője tevékeny szerepet vállal egy másik hatalmi ág belharcaiban, és közben a pártatlanságára tett esküjét is megszegi. Vagy Magyar Péter hazudik. 
.
Viszont, ha bármelyik lap ebben a hangulatban ezt megírja, netán az OBH-t is megkérdezi, és ráadásul még az is lesz a vége, amit írok, vagy az bizonyosodik be, hogy az Új Megváltó nem mond igazat, akkor majd érkezik személyesen ő, és odakommentál, hogy jó fizet a Tóni." (Hont András)
________
________ 2024. 03. 20. 18:26
Előzmény: #131454  ronaldinyo
#131455
A fideszmaffia túl messzire ment
Egyre magabiztosabban, egyre nagyobb szemétségeket csináltak
Bízok benne, hogy nem csak Magyar Péternek vannak felvételei
És ha beindul a lavina, akkir mások is előveszik az ütőkártyákat
Tök Filkó Tónyót remélem a Piros Ásszal, és a Zöld Királlyal is lecsapják
ronaldinyo 2024. 03. 20. 18:15
#131454
A 4 órás ügyészségi meghallgatás után tartott rögtönzött sajtótájékoztatóm. Március 26-án folytatjuk folytatólagos tanúmeghallgatással és a bizonyítékok átadásával.Ideje abbahagyni a magyar emberek hülyének nézését mind a politikusok, mind a hatóságok részéről.Továbbra is javaslom Rogán Antalnak, hogy izzítsa a magángépet és válasszon olyan országot, ahonnan nincs kiadatás. Én Argentínát javaslom, de lehet Csád is.
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 20. 17:41
Előzmény: #131450  bigyula
#131453
Öröm nézni a vergődést, picsogást mindkét oldalon. Ne fosszuk már meg magunkat ettől.
dexter 2024. 03. 20. 17:33
Előzmény: #131446  ________
#131452

Itt érteni is, hogy mit mond.
 
https://www.youtube.com/watch?v=fm55O0Jewpk
 
A fidesz már régen rohad belülről, de ezt eddig sokan nem látták. Talán ezt most majd az értelmesebb fidesz hívők is észreveszik. Nyílván ez a goebbels tóni által fizetett itteni megafonos propagandistákra nem vontatkozik.
kjanek
kjanek 2024. 03. 20. 17:03
Előzmény: #131442  Sehmet
#131451
"Szerintem többségében jól fizetett agitproposok, akiket a tények nem igazán érdekelnek" Egy ilyen hozzászólás után még te beszélsz hazugságról papa? :D Pontosan te vagy az akit a tények nem igazán szoktak érdekelni! A kormány által elkövetett legnagyobb aljasságokat is próbálod megmagyarázni és folyamatosan nyomatod a megafonos mantrádat.
bigyula 2024. 03. 20. 16:58
Előzmény: #131447  Schmidt
#131450
Ha rövidesen nem virít valamit, akkor el fogja veszíteni az érdeklődést. Ráadásul eljárást fognak ellene indítani. A mára ígért kúrmánylemondás elmaradt. Sokszor ezt már nem játszhatja el.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 20. 16:46
Előzmény: #131437  signal2
#131449
A politikához tehetség kell, méghozzá sok mindenben. Pl ilyen a szónoki képesség. Hadházy politikai tehetsége vajon mi, azonkívül, hogy tenyleg ő az egyedüli, aki pontosan kikutatja az ellopott pénzek útját? De ez vajon eleg ahhoz, hogy tömegeket szólítson, mozdítson meg? Hallottad már őt szónokolni? Vagy MZP- t? Szerinted ők tehetsegesek ebben? 
Rengeteg olyan egyéni tulajdonság van, ami nem függ attól, hogy a fityesz éppen mit csinál, mit nem enged, mit ural, mire ad vagy vesz el pènzt.....szóval olyannyira biztos, a szavazók tehetnek az egészről?
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 20. 16:28
Előzmény: #131437  signal2
#131448
"A messiásvárást pedig be lehet fejezni, semmi értelme" 
Igenis értettük!  Most ez komoly?...:-)
Szóval te szerinted könyveljük el, hogy a fityesz leválthatatlan, a politikai ellenzéke semmiről sem tehet es semmit se tehet ( bár akkor jogosan feltehető a kérdés, hogy akkor minek van egyáltalán?).
 Nix ugribugri! Ez a narrativa az ellenzéki szavazók felé? Vagy van ötleted, hogy mit csináljanak?
 Az pl. nem Messias várás", hogy életünk végéig várjuk  a Fleto által vezetett koalició amúgy soha be nem következő gyôzelmét?...:-)
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 20. 16:24
Előzmény: #131446  ________
#131447
Hihetetlenül ĵól csinálja, amit csinál.
________
________ 2024. 03. 20. 16:13
Előzmény: #131445  Schmidt
#131446

https://index.hu/belfold/2024/03/20/magyar-peter-meghallgatas-fovarosi-nyomozo-ugyeszseg-korrupcio-kormany/
.
egy jó kis hangfelvétel kell ide !!!
.
meg egy pár fotó, hamisítás elött és után
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 20. 16:05
Előzmény: #131444  dexter-atya
#131445
dexter-atya
dexter-atya 2024. 03. 20. 15:53
Előzmény: #131441  Sehmet
#131444
Nyolcadik parancsolat 
" Én az úr vagyok, a te Istened: ne lopj! Nincs szükséged arra, hogy becstelen úton gazdagodj meg - sem lopás által, sem üzleti csalás által, sem azzal, hogy akár felebarátodat, akár az államot „átejted”. Amennyit ilyen úton szerzel, ugyanannyit veszítesz is önbecsülésedből és békességedből. Én a mindenható isten, gondoskodom rólad. Megengedheted magadnak, hogy adj, ahelyett, hogy végy. "
http://keptarhely.eu/images/2024/03/20/v02/20240320v02yk1ghv.jpeg
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 15:06
Előzmény: #131420  Ivanhoe
#131443
Ez is egy vélemény, és tiszteletben tartom akkor is, ha köze nincs a valósághoz, de mivel így látod, ez a saját igazságod.
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 15:05
Előzmény: #131412  kjanek
#131442
Több tévedésed is van a hozzászólásodban, de ami engem érint, abban is két hazugságod is. Az egyik az, hogy "szélsőjobbos". A másik az, hogy "megafonos". A többi említésre sem érdemes.
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 20. 15:01
Előzmény: #131414  1valaki
#131441
Kösz, azt észrevettem, de hátha akad egy ....
.
"Mit gondoltok? Ha egy embernek száz juha van és egy eltéved közülük, nem hagyja ott a hegyen a kilencvenkilencet, és nem megy el, hogy megkeresse az egy elveszettet? 13Ha aztán sikerül neki megtalálnia, bizony mondom nektek, annak jobban örül, mint az el nem tévedt kilencvenkilencnek." (Máté, 18. fejezet 12.-13.)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek