Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2024. 06. 11. 12:28
Előzmény: #5698  Vicus2000
#5700
"Szóval óvatosan ezekkel az összeesküvés elméletekkel". :-)
csendben 2024. 06. 11. 12:27
Előzmény: #5696  Tiborcfiam
#5699
"botrányt fog csinálni": SZERINTED:mi volt a "botrányos"?
Vicus2000 2024. 06. 11. 12:26
Előzmény: #5696  Tiborcfiam
#5698
Persze hogy a Fidesz embere! Lezajlott a választás, elérték hogy 3 bal oldali képviselő mehet ki Brüsszelbe most már nem érdekük a további szimpatizánsok gyűjtése. 
dexter 2024. 06. 11. 12:24
Előzmény: #5691  ngergo1985
#5697

Azért azt ne felejtsük el (amit sokan megtesznek), hogy orbánék a kapott 40 000Mrd Ft EU-s támogatás mellé felvettek ugyanennyi (40 000MrdFT) hitelt is, mivel ennyivel nőtt az államadósság.
Azaz ez annyi pénz, amiből az eredeti tervezett áron (3 000Mrd FT) 13db Paks II-t fel lehetne építeni.
Irtózatosan sok pénz.
Ebből sikerült elérni, hogy az EU második legszegényebb országa lettünk, nem működik az EU, az oktatás, a közlekedés, az állami szolgáltatások.
Van mire bűszkének lenni!
Tiborcfiam
Tiborcfiam 2024. 06. 11. 12:22
Előzmény: #5681  badsector1
#5696
Hát ez az atv-s story egyre kínosabb! Nem akarok belerúgni az itteni vallásos áhítatba, de ha a megafon tényleg egy percen belül már kirakta amit kirakott, akkor ugyanannyi erővel gyártható arra is összeesküvés elmélet, hogy MP mégiscsak a fidesz beépített trollja, mert azt ahogy reagált azt azért elég nehéz lett volna előre így lemodellezni, ellentétben azzal ha ő esetleg pontosan tudta előre hogy botrányt fog csinálni és azért voltak beélesítve a megafonos fiúk-lányok. Szóval óvatosan ezekkel az összeesküvés elméletekkel, ki ne derüljön, hogy pont a messiást írányitják azok a fifikás Tóniék. :)
csendben 2024. 06. 11. 12:22
Előzmény: #5694  dexter
#5695
Besétált a csapdába... Hiba volt az ATV-ből így távozni... Ott kellett volna tisztázni (a mappa tartalmával),hogy mi is a baja TV.-vel...
dexter 2024. 06. 11. 12:17
Előzmény: #5681  badsector1
#5694

"alig átlátszó, hogy Bohár Dániel két perccel azután, hogy kijöttem a studióból, már összevágott videót és posztot tett ki az oldalára".
 
Én nem néztem Bohár videóját (mert hányok az ilyenektől), sem azt, hogy mikor rakta ki, de ha ez így volt (és legyen az akár 5 vagy 10, de akár 30 perc is), az tényleg elég árulkodó.
Ebben az esetben nem véletlen volt a provokáció RE részéről és MP-nek igaza van, hogy cak lejáratni hívták be a vasárnapi eredmény miatt.
Rogánék azt nem veszik észre (pedig az elmúlt 3 hónapban ezt megtanulhattk volna), hogy ezzel MP-t még feljebb emelik.
badsector1
badsector1 2024. 06. 11. 12:17
Előzmény: #5689  viborg8
#5693
Menj el Ausztriába  hogy meggtudd  hogy mi a jó élet. 
csendben 2024. 06. 11. 12:15
Előzmény: #5689  viborg8
#5692
Nem írigy a segged,arra sok szarra,ami kijön a szádon?
ngergo1985 2024. 06. 11. 12:13
Előzmény: #5676  viborg8
#5691
Jólvan, hagyjuk már ezt az Orbán kormány alatt jobban él dumát! Mindenki jobban él 2024-ben mint akár 2009-ben! Szép is volna, hogyha 15 év alatt, az EU-s ingyen 10 ezer milliárdok mellett nem lennének magasabbak a bérek, mint akkor. Ez egy akkora bullshit amit nyomsz, hogy a Holdról is látszik. A probléma az, hogy hiába élünk jobban mint 2009-ben, mikor 2009-ben volt egy nálunk kb 15%-kal alacsonyabb életszinvonalon élő Lengyelország, és egy kb 30%-kal alattunk lévő Románia és Bulgária. Nos a baj kedves viborg8, hogy ebből a hátrányból a Lengyelek már kb +15% előnyben vannak, a románok/bolgárok kvázi beértek minket. Mi 15 év alatt azokhoz az országokhoz képest, akik mögöttünk voltak, kb 20-40% között teljesítettünk rosszabbul, mint ők! Nos ez az a párhuzamos valóság, amit elhitettek veled és a fidesz szavazók döntő többségével. Hogy akkora nagy a jólét itthon, miközben a nettó mediánbér 900€, az átlagbér pedig 1080€, miközben az élelmiszer és egyes szolgáltatások árszinvonala elérte az EU átlagot. Utazz el egy hétvégére Prágába, Ljubljanába vagy Varsóba, de mehet mondjuk Tallinba is, hogyha nem érted mről beszélek. Azt viszont nem tudom te miről beszélsz, hiszen az a 30%, akikről én beszélek, azok pont nem kérnek sem Gyúrcsányból, de nem kérnek Orbánból sem, mert kezdik elhinni, kezdik megérteni, kezdik megértetni velük, hogy át vannak cseszve azzal a marhanagy jóléttel és sikerrel, amivel etetik őket 20 éve. 
Törölt felhasználó 2024. 06. 11. 12:13
Előzmény: #5689  viborg8
#5690
Nincs olyan, hogy "ti hosotok"
Ezt a jobban élést beszéljük meg, Románia beelőzött. 14 év fidesz-sikerkormányzás  után. 
viborg8 2024. 06. 11. 12:06
Előzmény: #5685  Törölt felhasználó
#5689
Azok az emberek aki jobban elnek az Orban kormanyzas idejen azoknak megfelel a mostani helyzet.A ti hosotok eddig meg csak igergetett.Igergetni barki tud.Torockaiban sokkal tobb van,mint ebben a fajankoban.Bar Toro az altala kepviselt eszmekkel sosem fog hatalomra kerulni.Torockai kisse maskepp kezelte volt a tegnapi helyzetet az Atv-ben.Nem egy szint a ket ember.Tegnap jot rohogtem az atv-s video alatt a sok Tisza rajongon.Tobb ezer leiratkozorol.Egyem a kis szivuket.Aki olyan moslek csatornat nez az meg is erdemli a sorsat.Az uj tisza hivokrol sokminden kiderult.Vedtek a fideszbol kibaszott erkolcsi hulladekot.Aki eveken at az altaluk utalt rendszerbol tollasodott meg.Na ezek az emberek azok akik barkire raszavaznak.Felelmetes.A tisza part hivei nem mondhatjak azt,hogy jobban elnek miota felbukkant az uj ustokos.Mivel 3 honapja meg azt se tudtak ,hogy letezik ez a csoka.Egyszeruen csak varjak a csodat es bekajaljak amit osszehord az urge.Hogy beteg szegenyke az nem erdekes.Ezek az emberek par honapja meg gyurcsany segget nyaltak fenyesre.Meg a hozza hasonlo balos kispartoket.
M5
M5 2024. 06. 11. 12:04
Előzmény: #5687  M5
#5688
A narkós Deutsch is ha jól tudom a sokadik asszonyt tapossa!!!
M5
M5 2024. 06. 11. 12:01
Előzmény: #5683  Dehogynincs
#5687
Ha jól tudom a Rogán elvált !!!A Borkai is egy minta férj a Szájerről meg nem is beszélve!!!Ja van még a komondoros nőverő és a Lázár se piskóta!!!
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 11:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#5686
Igazad van. A fidesz örülhet, hogy ilyen könnyen verhető senkiházit kap fő kihívónak Gyurcsányék helyett.
Örüljünk együtt!
Törölt felhasználó 2024. 06. 11. 11:41
Előzmény: #5680  viborg8
#5685
Jó lenne ez nektek 2035-ig vagy 2060-ig, vagy örökké is.
Gratulálok. 
spieler 2024. 06. 11. 11:41
Előzmény: #5677  szezo
#5684
Fidesz = Orbán! 
A Gyurcsány megjegyzéssel egyetértek, de őket már elfelejtettem….
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 11:40
Előzmény: #5680  viborg8
#5683
Hány sportszeletet evett meg a vasárnap elsöpört ellenzék, amelyik már sokszor ígérte, hogy leváltja Orbánt, de ebből mindig csak kétharmados vereségek jöttek ki?
Orbán hány sportszeletet evett meg, amikor 2022-2010 között ellenzékben volt?
Tudsz mondani olyan szereplőt mondani a hatalomból, kormányból, fideszes ep-listáról, aki elvált?
viborg8 2024. 06. 11. 11:39
Törölt hozzászólás
#5682
badsector1
badsector1 2024. 06. 11. 11:31
Előzmény: #5675  Törölt felhasználó
#5681
"Mivel az ATV NER lovag vezérigazgatója, a csatorna tulajdonos Németh Sándor fia, már büntetőeljárással fenyegetőzik, öntsünk TISZ(t)A vizet a pohárba.
Kedves Németh Szilárd,
Értem én, hogy kellemetlen, hogy mostanra mindenki számára kiderült, hogy az ATV és az Önhöz közel álló médiumok ezer (személyes és tulajdonosi) szállal kötődnek a fideszes médiabirodalomhoz és a propagandához. 
Megértem, hogy Rogán Antalék megrendelték önöktől a tegnapi hazug provokációt, amit a megafonos közpénzégető propagandisták tűkön ülve vártak (alig átlátszó, hogy Bohár Dániel két perccel azután, hogy kijöttem a studióból, már összevágott videót és posztot tett ki az oldalára). 
Megértem, hogy jó Rogán körével közös cégeket gründolni.
Megértem, hogy jó NER-es partikban lazítani és Rogán Cilivel ünnepelni szülinapot. 
Viszont mielőtt perrel fenyegetőzik, konzultáljon egy jogásszal. Én a tegnapi posztomban nem neveztem meg senkit vallási hovatartozása kapcsán. Bár akár meg is tehettem volna, mert minden érintett büszkén vállalta a nagy nyilvánosság előtt, hogy a Hit Gyülekezete nevű “egyházhoz” tartozik.
Önök a választás előtt szándékosan meghamisították az egyik külföldi lapnak adott interjúmat. A háború kapcsán olyan dolgot adtak a számba, amivel aztán lejárathatott volna a rogáni propaganda. Akkor ez nem jött össze. Most más módon próbálkoznak. 
Csodás látni, hogy a rogáni propaganda egységesen, szó szerint lehozza ugyanazt a hazugságot a tegnapi esetről. Végre a médiában is összenő, ami összetartozik. 
Csak a tisztánlátás kedvéért: Önökhöz és a NER-hez kapcsolódik a Naphíre oldal, a Spirit FM, az Ultrahang, a HIT rádió és még ki tudja hány sajtótermék.  
MP
ui.: van egy rossz hírem. A magyar emberek átlátnak a szitán. És az ATV-én is. És ez meg is fog látszani a nézettségen."

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek