Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 13. 09:33
Előzmény: #5899  Second Wave
#5900
Szerintem is vége van, de már sokszor tévedtem. Még életben van, növekedni már nem nagyon fog, de még szívósan eléldegélhet.
A fidesznek is vége van. Magasabb értelelemben véve már megbukott, de az mszmp-hez hasonlóan átmentette és átmenti magát.
Second Wave 2024. 06. 13. 09:16
Előzmény: #5898  Dehogynincs
#5899
Szerintem az óellenzéknek vége van. A Tisza / MP lehet, hogy meg tudja tartani a szavazóit (ehhez az kell, hogy a képviselőik (EU és Bp) elsősorban magyar érdeket képviseljék, aztán Budapest érdekét, és végül Orbán 26-os +buktatását. 
MP-nek is vannak feladatai (legfőképpen fejlődni, és kormányképes erőt mutatni). 
Ha netán ebben a Tisza elbukik, az óellenzéktől elfordult szavazók nem fognak visszamenni hozzájuk. 
Ebben az esetben újabb erők jönnek majd fel. A múlt árnyai már nem térnek vissza, lezártunk egy történelmi korszakot.
.
"Nyugtalan a Köztársaság. A Galaktikus Köztársaságba irányuló kereskedelmi utak megadóztatásának tervét viták övezik.A kapzsi Kereskedelmi Szövetség felfegyverzett csatahajóival blokád alá veszi a parányi Naboo bolygót. A Főkancellár titokban útnak indít két Jedi lovagot, a béke és az igazság szerzőit, hogy oldják meg a konfliktust és védjék meg Amidala királynőt."
A szerepek tiszták, Egyedül Palpatine szenátor nem fedte még fel magát...
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 13. 09:05
#5898
" június 9-én alapvetően nem az ellenzéki pártok, hanem a magyar választók és a magyar társadalom bukott meg. Újra."
________ gyász ____________
Az Orbán végjátékba idézte ezt euler fórumtárs (#7851), de ott nem válaszolok neki, mert nem lát szívesen a topicjában.
Vasárnap egy csomó ellenzéki párt megsemmisült vagy megroggyant.
Természetesen a híveknél elindult a gyászfolyamat, de a régi  ellenzéki pártokra szavazók közül kevesen voltak igazán  elkötelezettek és a kétharmados vereségek hosszú sora után mást kerestek és találtak.
Ezek az ellenzéki pártok nem is látják annyira rosszul, hogy milyen a magyar társadalom, de az ezektől a pártoktól és a fidesztől elforduló választók világosan azt mondják, hogy ezek a pártok nem érdemlik meg ezeket a szavazókat.
Az lmp, a párbeszéd, az mszp a momentum esetében erőlködni sem érdemes. A dk esetében szintén nem érdemes, de ettől még fognak erőlködni.
Fölhívom a figyelmet az idézet második mondatára. "Újra."
Megint csúfosan megbuktak. És most látják, hogy van egy 1.3 milliós szavazótábor, amit nem értek el, nem mozdítottak meg, mert nem néztek szembe az eddigi vereségek okaival.
sztanil 2024. 06. 13. 08:18
Előzmény: #5893  Shortelek
#5897

Én ott tartom aggályosnak a dolgot, hogy a szabályt a szavazatszámlálók ismerték, amikor a szavazatokat számlálták, tehát feltételezhetjük, hogy annak megfelelően számoltak, amit aláírásukkal is elismertek. És ezekben a bizottságokban ráadásul a fideszesek is ott voltak (általában többségben).
Viszont lehet egy csomó olyan szavazólap, amin csak Szandikán van X, és ha ezekre időközben rákerül egy Vitézy-s X is, akkor az lehetőséget ad a manipulációra.
Mondjuk a titkosszolgálati módszereikkel az sem nagy kihívás, hogy most utólag kicseréljenek szavazólapokat, mivel azokat nem őrzik éjjel-nappal a szavazatszámlálók.
Ott, ahol Viktor a TEK-kel figyeltette meg az Ádert, és Pegazussal hallgattak le újságírókat, egy (állami tulajdonban lévő) széf kinyitása és egy (állam által gyártott) pecsét meghamisítása gyerekjáték.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 13. 08:03
Előzmény: #5885  spy
#5896
Melyik környéken lakik Tóni? A válása előtt Cilivel a Pasa-parkban lakott.
Barbi fölrakott egy videót, amit szinte azonnal eltüntettek és az új lakásában tette-vette magát lufik között, de nem tudtam megállapítani a panorámaablakokon látszó hegyoldalakból, hogy melyik kerület. Most már tudom, hogy a második, de melyik környék.
A lufis Barbi benne van Pottyondy Edina valamelyik videójában, nem túrom elő a linket.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 13. 07:37
#5895
A matematikában a katasztrófaelmélet foglalkozik olyan események vizsgálatával, amikor kis változásnak nagy következményi vannak.
Például egy hegygerincre hulló esőcsepp esetén a vízcsepp a Duna vízgyűjtő területére esik-e és a Fekete-tengerbe kerül vagy a Rajnáéba és az Északi-tengerbe jut.
Itt is szoros az eredmény és vagy Karácsony vagy Vitézy kerül ki győztesen. Nekem mindegy, de nem mindenkinek az.
Mindkét eredmény föl fogja háborítani valamelyik oldal elkötelezett híveit.
Az elkövetkező választásokra a jelöltek le fogják szűrni azt a következtetést, hogy nem biztos, hogy jó ötlet összepártozni magukat. Itt a szegény elelempésedett Vitézyt összefideszezték és szegény Karácsony már öt éve is össze volt dékázva és emeszpézve.
Az elkötelezett lmp-, momentum-, dk-, mszp-hívek száma egyre kevesebb, a pártjaik megsemmisültek vagy megroggyantak így az az egyetlen kérdés maradt, hogy mit szól majd az újraszámlás  megjósolhatatlan végeredményéhez a MP-re szavazók 1.3 milliós tömege. 
Az egyre kevesebb, de még így is rengeteg fidesz-hívő el fogja fogatdni azt az értékelést, amit Orbán nekik szán.
Törölt felhasználó 2024. 06. 13. 07:29
#5894
Shortelek 2024. 06. 13. 05:29
Előzmény: #5868  badsector1
#5893
Így van, megpróbálnak most egy új szabályt eladni, ami eddig  érvénytelen volt az legyen érvényes, készül a fideszes újabb csalás.
Istvan78 2024. 06. 13. 00:47
Előzmény: #5890  spy
#5892
A megfogalmazásod módja számomra a "nem igaz" felé mozdította el a véleményem.:) Bocs!
spy
spy 2024. 06. 13. 00:42
Előzmény: #5889  Peterbond
#5891
Ez az infó egy személyesen átélt esemény volt.
spy
spy 2024. 06. 13. 00:40
Előzmény: #5888  Istvan78
#5890
Mivel az akkor utcán tartozkodó emberek közül valószínűleg csak én vagyok fenn a portfóliós fórumokon, ezért nem nagyon tudok más tanút idehívni. De hidd el, ez sajnos így volt. Én is jobban örültem volna, ha ezt nem látom... bár enélkül is egyértelmű volt, hogy narancsos a hátszele... de ez számomra egy megerősítés volt...
Peterbond 2024. 06. 13. 00:32
Előzmény: #5885  spy
#5889
Ez az infó meg honnan? Mert ha igaz elég durva lenne és sorjázna a hírekben.
Istvan78 2024. 06. 12. 23:16
Előzmény: #5885  spy
#5888
Ezt az "infót" én kétesélyesnek érzem: vagy igaz vagy nem.:)
Istvan78 2024. 06. 12. 23:14
#5887
A szavazó akaratát kellene alapul venni. Ez az akarat meg csak az lehet, hogy egy jelöltet meg kell jelölni a lapon. Ha valaki kettőt jelölt meg, az megsértette ezt a fő szabályt és valószínüleg nem érti a szavazás lényegét. Ha csak elrontotta, akkor kérnie kellett volna új lapot. Az formai okoskodás, hogy az nem számít voksnak, ha Sz.-re is tett egy ikszet. Persze, ha az érvényes szabályok ezt mégis így rendelik, akkor ne számítson érvénytelennek.
Törölt felhasználó 2024. 06. 12. 23:13
Előzmény: #5885  spy
#5886
Tóni bárkit elvisz bárhova a 2. kerületben, ha szépen kérik. 
Ennyire jó ember.
spy
spy 2024. 06. 12. 23:08
Előzmény: #5869  ngergo1985
#5885
"Én nem gondolom hogy Vitézy a fidesz embere". Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy szombat este Vitézy a Rogán Tónival egy autóban furikázott a 2. kerületben (Tóni lakhelye közelében)...
Törölt felhasználó 2024. 06. 12. 23:06
Előzmény: #5883  FeherTibi
#5884
De már béke van:
https://ibb.co/sCPWyJ9
FeherTibi 2024. 06. 12. 23:03
Előzmény: #5869  ngergo1985
#5883
A Fideszes szavazot nem erdekli a homoszexualitas ha "magasabb rendu felnivaloja van", lasd, a pedofil ugyek ellenere is megszavaztak a Fideszt. Megpedig azert, mert azt hiszi, 2 valasztas van : 1. Fidesz a meleg vezetokkel es pedofilokkal 2. Harmadik vilaghaboru hidrogen bombakkal
Mindig az 1.t valasztjak,mert azt hiszik, hogy ha Karacsonyra vagy az ellenzekre szavaznak, akkor Budapestre hidrogen bombat dobnak le (Biden, Putyin vagy Zelenszkij) mint Hirosimara es Nagaszakira
dexter 2024. 06. 12. 22:52
Előzmény: #5880  stock53
#5882

Ok, számolják újra.
De ha tényleg korrekten akarnák kezelni, akkor a pártok által delegáltak számolnák meg, ahogy azt a szavazókörökben is ezért delegélnak a különböző pártok. Így meg eléggé bunda szaga van.
 
90%-ra azt mondom, hogy vitézyt fogják végül kihozni győztesnek.
Vali 2024. 06. 12. 22:15
Előzmény: #5876  dexter
#5881
Ki van ez találva, a szavazóköri biztosok nem zavarják a "gondos" munkát.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek