Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
viborg8 2024. 06. 11. 11:27
Előzmény: #5676  viborg8
#5680
Vagy azert mert meg ez a legkevesbe rossz a mai palettan.Vagy a legjobb a mai valasztekbol.Kinek melyik a megfelelobb.Meg sok sportszeletet kell megennie petikenek,hogy levaltsa orbant.Meg meguszni hogy  nehogy dilihazba keruljon a viselkedese miatt.Aki a volt felesegerol titkos hangfelveteleket keszit az barmire kepes lehet nem jo ertelemben.O az uj modernkori John Rambo.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 11:26
Előzmény: #5675  Törölt felhasználó
#5679

Én sem vagyok fenn, de ki tudtam másolni.
"Mivel az ATV NER lovag vezérigazgatója, a csatorna tulajdonos Németh Sándor fia, már büntetőeljárással fenyegetőzik, öntsünk TISZ(t)A vizet a pohárba.Kedves Németh Szilárd,
Értem én, hogy kellemetlen, hogy mostanra mindenki számára kiderült, hogy az ATV és az Önhöz közel álló médiumok ezer (személyes és tulajdonosi) szállal kötődnek a fideszes médiabirodalomhoz és a propagandához.
Megértem, hogy Rogán Antalék megrendelték önöktől a tegnapi hazug provokációt, amit a megafonos közpénzégető propagandisták tűkön ülve vártak (alig átlátszó, hogy Bohár Dániel két perccel azután, hogy kijöttem a studióból, már összevágott videót és posztot tett ki az oldalára).
Megértem, hogy jó Rogán körével közös cégeket gründolni.
Megértem, hogy jó NER-es partikban lazítani és Rogán Cilivel ünnepelni szülinapot.
Viszont mielőtt perrel fenyegetőzik, konzultáljon egy jogásszal. Én a tegnapi posztomban nem neveztem meg senkit vallási hovatartozása kapcsán. Bár akár meg is tehettem volna, mert minden érintett büszkén vállalta a nagy nyilvánosság előtt, hogy a Hit Gyülekezete nevű “egyházhoz” tartozik.
Önök a választás előtt szándékosan meghamisították az egyik külföldi lapnak adott interjúmat. A háború kapcsán olyan dolgot adtak a számba, amivel aztán lejárathatott volna a rogáni propaganda. Akkor ez nem jött össze. Most más módon próbálkoznak.
Csodás látni, hogy a rogáni propaganda egységesen, szó szerint lehozza ugyanazt a hazugságot a tegnapi esetről. Végre a médiában is összenő, ami összetartozik.
Csak a tisztánlátás kedvéért: Önökhöz és a NER-hez kapcsolódik a Naphíre oldal, a Spirit FM, az Ultrahang, a HIT rádió és még ki tudja hány sajtótermék.  
MP
ui.: van egy rossz hírem. A magyar emberek átlátnak a szitán. És az ATV-én is. És ez meg is fog látszani a nézettségen."
Törölt felhasználó 2024. 06. 11. 11:26
Előzmény: #5676  viborg8
#5678
Közben Románia beelőzött ebben a csuda nagy jólétben. 
szezo 2024. 06. 11. 11:24
Előzmény: #5666  spieler
#5677
"Az ATV megnyitotta a választások eredményének tükrében MP lejáratásának, ergo hitelességének csorbítására törekvő első lépését. (Hogy ez mennyire Fidesz érdek, azt mindenki fantáziájára bízom.)"
Ez nem csak FIDESZ érdek! Ez Orbánnak is és Gyurcsánynak is érdeke! 
viborg8 2024. 06. 11. 11:21
Előzmény: #5674  ngergo1985
#5676
Miert gondolod,hogy csak elvek menten lehet valakire szavazni.?Aki az orban kormany alatt jobban el mint elotte barmikor az siman szavazhat a mostani kormanyra.Vagy azok az emberek akik 40 evvel nyugdijba vonultak.Vagy akik nem kertek meg a gyurcsok fele amokfutasokbol.
Törölt felhasználó 2024. 06. 11. 11:19
#5675
Újabb MP poszt.
Nem tudom bemásolni, mert nem regisztrált faszbukosként csak olvasni tudom:)
ngergo1985 2024. 06. 11. 11:15
Előzmény: #5667  pfantom113
#5674
"Világosan látszik, hogy MP szavazói azokból az elvtelen emberekből áll, akik 10 éve szociálisták, 5 éve Jobbikosok, tavaly DK-sok, vagy Momentumosok voltak." Nos, pont az ilyen hozzászolások miatt is, amit te,és hasonló "jelenleg" kormánypárti politikusok és hozzá tartozó sleppek (pl Bayerzsóti) írnak, pont ezek az elvtelenek 30%-ban mondták azt, hogy köszi, elég lesz ebből. És ebből a 30%-bol könnyen lehet 40 is, csak elvtelenezzenek, dollarbalozzanak, sorosozzanak nyugodtan még 1.5 évig ezek az emberek. Attól mert te 20 éve a fideszre ,vagy egy szélsőjobbra szavazol, simán lehetsz te is elvtelen, ha képes vagy olyan pártra szavazni, amelyik a saját szavazóinak is bele hazudik a képébe minden nap. Ha neked az az elved, hogy 16 évig hatalomban tartasz egy olyan pártot, amelyik igazolhatóan a majdnem legcsóróbbá tette ez alatt a 16 év alatt a magyar társadalom jelentős részét, akkor lelked rajta. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 10:55
Előzmény: #5672  spieler
#5673
A részletekre (baráti vagy ellenséges) nem emlékszem. Már az amnéziám sem a régi.
spieler 2024. 06. 11. 10:50
Előzmény: #5668  Dehogynincs
#5672
Emlékszem erre…
dexter 2024. 06. 11. 10:06
Előzmény: #5633  signal2
#5671

"Kérdezett: miért hazudta azt, hogy nem hívták, illetve nem volt az ATV-ben."
Ilyet Magyar sem állítoot, hiszen volt az ATV-ban korábban. Ő azt állította, hogy x időpont előtt nem hívták.
Erre rónai a dossziéra mutogat, hogy hányszor szerepelt nálunk a híradóban, meg hívták vitázni.
 
Nézz meg a videót, ha nem érted, nézd meg még 1x.
csendben 2024. 06. 11. 10:01
Előzmény: #5667  pfantom113
#5670
Itt is: "Egyszerű a képlet, aki mostantól nem MP párti, az fideszes.": némi sértődöttséget vélek felhedezni a fsz.-edből... Melyik kiesett párt a szíved csücske?
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 09:59
Előzmény: #5667  pfantom113
#5669
Világosan látszik, hogy a 11 mandátum kettővel kevesebb a 2019-es tizenháromnál. Örüljünk együtt annak, hogy MP egy csomó elvtelen embert elszívott a fideszből is.
Meg annak, hogy 10 éve meg 5 éve nem halt meg senki és senki nem lépett választókorba.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 09:52
Előzmény: #5666  spieler
#5668
Egy időben lelkesen jártam az akkori Orbán tüntetéseire. Az egyik tüntetését a sajtóra hegyezte ki. Azt kérte, hogy vigyünk nyomtatott újságokat a tüntetésre (nem emlékszem, hogy barátit vagy ellenségest, de már akkoriban sem nagyon volt független sajtó), de az volt a cél, hogy minél többen tudják, hogy melyik újság és folyóirat milyen.
Az MP-re szavazók vélhetően tudják, hogy milyen az atv, de most azok is tudni fogják akik csak a vasárnapi eredményei után figyeltek föl MP-re.
pfantom113
pfantom113 2024. 06. 11. 09:45
Előzmény: #5656  Istvan78
#5667
 Egyszerű a képlet, aki mostantól nem MP párti, az fideszes. Nem kicsit kell üldözési mániásnak lenni ehhez. Pedig nem szól többről az egész, mint hogy elszívja a levegőt a balliberális pártoktól, és azok is (kicsit késve) kezdenek ellenállni. Világosan látszik, hogy MP szavazói azokból az elvtelen emberekből áll, akik 10 éve szociálisták, 5 éve Jobbikosok, tavaly DK-sok, vagy Momentumosok voltak. Akik fél éve még nyálcsorgatva nézték az ATV-t...
spieler 2024. 06. 11. 09:30
#5666
Egy gondolat MP ATV-s intermezzo-jához:
Az ATV megnyitotta a választások eredményének tükrében MP lejáratásának, ergo hitelességének csorbítására törekvő első lépését. (Hogy ez mennyire Fidesz érdek, azt mindenki fantáziájára bízom.) Ez a “szembesítés” egy nyilvánvalóan megtervezett színjáték volt! Senki nem tudja hitelesen bizonyítani, hogy azon az A4-es lapon valós megkeresések voltak MP felé, ez csupán az ATV “csapdája” volt. Magyarázkodásra akarták kényszeríteni, sőt, ha lehet egy megalázó bocsánatkérés kisajtolását tervezték.
MP teljesen racionálisan viselkedett. Én a helyében soha nem mennék többet az ATV-hez.
Emlékeztető: Annak idején Orbán sem ment egy pont után a Nap-keltében. De miért ment volna, ha ott csak lejáratni akarják….
A discós csávónak meg annyit üzennék, hogy Németh Sándor személyes jelenléte nem szükségeltetik akaratának kivitelezéséhez. Rogán sem jár be az M1-hez vagy a TV2-höz, vannak ehhez már bejáratott “csatornák”.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 09:28
Előzmény: #5606  signal2
#5665
Gyászolsz. Meghalt a momentum. A gyászfolyamat első szakaszában jársz. Ugyanígy gyászol az lmp, meg az élőhalott dk és mszp.
A gyász 5 szakasza
https://agyserkento.hu/blog/a-gyasz-ot-szakasza
1. Tagadás és izoláció
Ez az első szakasz, amikor a gyászoló teljesen üresnek érzi magát. Semmi másra nem képes gondolni, csak a veszteségre. Rengeteg érzelem tör elő ilyenkor, a legváratlanabb hatásokra, a legváratlanabb pillanatokban. Bármi kiválthatja, hogy a gyászoló könnyekben törjön ki, hiszen minden az elhunyt személy körül forog, és mindenről ő jut eszébe. Ez pedig fáj. Nem tud tisztán gondolkodni, és próbálja elutasítani azt, ami történt. Egyszerűen nem fogadja el, hogy nincs többé, aki olyan sokat jelentett.
2. Harag
3. Alkudozás
4. Depresszió
5. Elfogadás
Istvan78 2024. 06. 11. 09:27
Előzmény: #5651  Cicamisi
#5664
Úgy családnyomorító, mint ahogy asszonyverő? Kiderült, hogyy volt pofon, csak épp nem MP adta, hanem VJ. Aki sértődékeny (ha az), az xar alak? Szerintem meg, az a xar alak, aki minden alap nélkül lexaroz embereket.
Nem mondta, hogy nulla pénzből csinálta a kampányáát, azt mondta, külföldről nem fogadott el adományt.
Nincs programja? Van egy 20 valahány pontból álló program listája, csomó konkrétummal. Orbánnak milyen programja szokott lenni? A mostani választásra egy pontból álló programja volt: vagy bennünke választotok vagy a háború. Ez a program bejött neked?
Törölt felhasználó 2024. 06. 11. 09:24
Előzmény: #5662  szieszta
#5663
A lényeget, igen.
És ez igaz bizonyos újságírókra, véleményvezérekre, tv csatornákra.
Mindent mi fizetünk. 
szieszta 2024. 06. 11. 09:22
Előzmény: #5652  badsector1
#5662
Én azt vallom, hogy az eddigi ellenzéket is a fidesz pénzelte, csak azért, hogy foglalják a helyet és nehogy valami új kicsírázhasson, mint most éppen MP. Meg is van a nagy ijedelem.
oldrider 2024. 06. 11. 09:20
Előzmény: #5653  sztanil
#5661
Sz. P.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek