Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Second Wave 2024. 06. 11. 19:32
#5720
egonkánk ma este toro-t fogja megfingatni, a fidesz radikális szárnyának vezetőjét.
Érdemes lesz nézni (már aki nem bojkottálja) a propagand atv-t.
Belsős tipp: zongorászni lehet majd a különbséget.
badsector1
badsector1 2024. 06. 11. 16:16
#5718
"A NATO és az EU keleti tagállamait tömörítő Bukaresti Kilencek (B9) csoportjának tagjai fontolgatják, hogy kizárják megbeszéléseikről Magyarországot– értesült több diplomáciai forrásból is a Financial Times. A neves brit üzleti lap keddi hírlevelében emlékeztet arra, hogy a B9-et 2015-ben alapította Bulgária, Csehország, Észtország, Lettország, Litvánia, Magyarország, Lengyelország, Románia és Szlovákia – azaz azok a NATO- és EU-tagállamok, melyek 1991 előtt a szovjet blokkba tartoztak. A szervezet nem rendelkezik önálló intézményrendszerrel, inkább egy olyan fórum, melyen a tagok állam- és kormányfői, védelmi miniszterei és külügyminiszterei összehangolhatják biztonságpolitikai elképzeléseiket – különös tekintettel a 2014 óta akut problémának számító orosz fenyegetésre."
     
Túl későn zárják ki a fideszes árulókat, sok információt adhattak át az orosz terroristáknak.
cintanyer 2024. 06. 11. 15:42
Előzmény: #5714  Vali
#5717
https://magyarnarancs.hu/belpol/kozos-ismeroseink-hosszabb-ideje-szorgalmaztak-nemeth-sandor-a-vajna-ebedrol-102018
-
2016. decemberében vagyunk, amikor nyélbe ütötték az üzletet. Ekkor dobbantott Kálmán Olga is (talán mások is)  a HírTv-be.
dexter 2024. 06. 11. 15:16
Előzmény: #5706  ngergo1985
#5716
Már nem a Hitgyűlié az atv, azt németh sándor gyanús körülmények között egyszerűen ellopta.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 11. 14:38
Előzmény: #5708  Second Wave
#5715
Én nem adtam neki esélyt, de ha előre tudom, hogy a kétfarkúak nem viszik át a küszöböt (Budapesten átvitték), akkor a tiszára szavaztam volna, még akkor is, ha kivonult a stúdióból.
Utólag persze már nem lehet szavazni, ahogy a tőzsdén sem lehet utólag kereskedni.
Vali 2024. 06. 11. 14:06
Előzmény: #5708  Second Wave
#5714
Egyetértek. Hozzátenném, a kivonulást követő vagdalkozás a méltóságát csorbítja, ami mára már a támogatói méltósága is. Az ATV-ről semmit nem írt, amit ne tudtunk volna, a kivonulást követő vagdalkozása viszont támadási felületet ad. Ez nem arról szól, hogy igaza van-e vagy sem. Ha ezt így viszi tovább harci üzemmódban, ő csinál belőle kabátügyet. Persze, hogy mindenki ezt tette volna, kivéve hogy ő már nem mindenki, amit szabad a kisökörnek, nem szabad Jupiternek. Kell lazítani és mosolyogni, mert a neheze még csak most jön.
Bandi_ujonc 2024. 06. 11. 13:28
Előzmény: #5712  Bandi_ujonc
#5713
És most van a friss, külügy-orosz vonal.
csendben 2024. 06. 11. 13:12
Előzmény: #5708  Second Wave
#5711
Én is így látom.
Bandi_ujonc 2024. 06. 11. 13:10
Előzmény: #5705  badsector1
#5710
Kipukkadt a lufi, az atv-lufi.
sztanil 2024. 06. 11. 13:08
Előzmény: #5703  dexter
#5709

Én szívesen látnám Gulyás Gergőt a Tiszában.
Mentőöv nélkül...
Second Wave 2024. 06. 11. 13:07
Előzmény: #5695  csendben
#5708
Távozni hiba volt.
Hogy hogyan kellett volna kezelni?
Erre írtam, hogy fogadni kellene egy kommunikációs trénert.
Az azért nem egy grazi agyturkász, na.
A tréner szépen felkészítené MP-t, hogy hogyan kezelje az ellenséges médiát, hogyan kezelje az elő konfliktusos interjú szituációkat. Hát, lehet, hasznos lenne.
Már, ha kormányképes erőként szeretne fellépni.
+ Egy interjú előtt érdemes lenne a lehetséges vitás pontokra / kérdésekre készülni.
+ A felesleges feszkót meg nem kell gerjeszteni (lásd: győzelmi beszéd a választás éjszakáján).
Megnéztem a távozós videót párszor, egyáltalán nem jött ki a sodrából, ami nagyon jó.
Felállni az asztaltól az egy rossz döntés volt, rossz az üzenete, rossz a kommunikációja.
Ha a legerősebb ellenzéki szereplő szeretne maradni, akkor jó a taktika.
Ha le szeretné váltani óegygét 26-ban, akkor NE üzenjen magáról olyan képet, hogy otthagyja a vitaasztalt. Mert óegygé után rengeteg olyan helyzete lesz, amikor konfliktusos helyzetben kell nyilatkozni, létezni, és azt várjuk tőle, hogy ne az legyen a megoldása, hogy lelép.
Tessék megtanulni a konfliktusos vitát (az nem egy monológ).
MP-re szavaztam, de ez nem hitbizomány.
Adtam neki esélyt, hogy felnőjön a feladathoz. Ha sikerül neki, akkor 26-ban is rá szavazok.
Ha nem nő fel a feladathoz, akkor jöhet a próbaidő után indokolás nélkül lapát és jöhet a következő.
Részemről még megvan a türelem, de kezdjen el dolgozni magán.
szieszta 2024. 06. 11. 13:02
Előzmény: #5655  sztanil
#5707

Azt jegyezd meg, hogy a fidesznél semmi sincs ingyen. Mindent busásan megfizettetnek velünk. :-)
Az egész választási kampányuk a közmédiában közpénzből volt finanszírozva, amin a csókosaik sok sok milliárdot kerestek.
ngergo1985 2024. 06. 11. 12:56
Előzmény: #5705  badsector1
#5706
Azért izlelgessük a következőt az ATV-vel kapcsolatban:
Az ATV tulajdonosa az a Hit Gyülekezete (azaz Németh Sándor és családja),, amely nyiltan a Fideszt támogatja, és nyiltan oda is tartozik. Annak az ATV-nek, ami az ellenzéki/baloldali érzelmű embereknek kb 25 éve úgy van beállítva, mint az egykori MSZP, majd DK tv-je, ahol kormánypárti politikusok szökőévente vagy egyáltalán nem járnak, csak ellenzéki politikusok,és hozzájuk tartozó közéleti személyiségek járnak be, ahol 0-1%-os párok vezetői, képviselői heti rendszerességgel járnak a reggeli/politikai tartalmú műsorokba nyilatkozni. Tehát az ATV = DK/Gyurcsány TV,  amit fidesz-es HIT Gyüli üzemeltet,  tehát ATV = fidesz , tehát DK= fidesz. Meg is érkeztünk az igazsághoz. 
badsector1
badsector1 2024. 06. 11. 12:45
#5705
"Ezután lépett be a képbe Hadházy Ákos független képviselő, hogy egy Facebook-posztban leírja, ő már több mint három éve nem járt az ATV stúdiójában, és szerinte „sokkal előbbre tartanánk, ha több politikus is így tett volna”.
Írását azzal indítja, hogy nem akarja védeni vagy elítélni Magyar Pétert azért, amit tett vagy posztolt, viszont erre kapcsolódva úgy látja, „az ATV-ről újra és újra beszélni kell, akkor is, ha megint egymillió forintos sérelemdíjért perelnek (elvesztenék megint, mint legutóbb), mert a hibrid rezsim által felépített demokrácia színház fontos díszlete ez a csatorna, még akkor is, ha a benne dolgozók közül egyáltalán nem mindenki szeretne csak szerepet játszani”.
Hadházy azt írja, „az ATV egyetlen feladata a független média látszatának fenntartása”, ahol „a királyi család ügyei például tabunak számítanak”, és „egészen biztos, hogy proaktívan, saját anyagban az ATV az Orbán család mesés gazdagságáról alig-alig tudósít”.
Szerinte „teljes tévedés azt hinni, hogy az Egyenes Beszédben érvelve bármilyen választás megfordítható lenne és az ATV helyettesíteni tudja a szabad közmédiát. Ez csak a hatalom által szándékosan fenntartott látszat. Az Egyenes beszédet 100-150 ezer ember nézi. A maradék 8,5 millió választópolgár viszont nem”."
csendben 2024. 06. 11. 12:33
Előzmény: #5702  Vicus2000
#5704
Megkérdezhetém,hogy mi ez a többesszám?
dexter 2024. 06. 11. 12:32
Előzmény: #5696  Tiborcfiam
#5703

Ha megnézed, hogy az elmúlt 3 hónapban mit kapott csak FB-on a megafontól, ill. a többi fideszes trolltól, akkor nem gondolnád, hogy a fidesz beépített embere.
Az egyik kérdésre, hogy Gulyás Gergelyt szívesen látná-e a Tiszába, azt mondta, hogy nagyot csalódott benne, mert ő nem mondott rosszat róla (sőt mindig kiemelte, hogy ő az egyik, aki nem gazdagodott meg és nem lopott a fideszben), de ő többször is "poloskapetizte", stb. (elmondta, hogy jó barátok voltak, valamelyik gyerekének ő a keresztapja, stb. de nagy csalódás volt számára).
Szóval én nem gondolnám, hogy ez egy színjáték lenne. Ahhoz nagyon durva, amiket hónapokon át kapott és még mindig kap.
Személy szerint csodálom, hogy láthatólag ilyen jól viseli, mert ilyet egyetlen ember sem érdemel, még akkor sem, ha egy maffia szervezetet akar lebontani. Ez lelkileg biztos, hogy nagyon megterhelő.
Vicus2000 2024. 06. 11. 12:30
Előzmény: #5696  Tiborcfiam
#5702
nagyon jól látjuk szerintem. Ezt az egészet Gulyás és Tóni szépen összehozták
sityaki 2024. 06. 11. 12:29
Előzmény: #5689  viborg8
#5701
Butaság.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek