https://www.kemma.hu/helyi-kozelet/2026/06/vizhiany-kocson-kiurult-a-viztorony-tobb-utcaban-ivoviz
Ja és ha valaki azt hinné, hogy a vízhiány egy elszigetelt eset ma Magyarországon. Zsiday pl elmagyarázhatná a parasztoknak, hogy Pista bá,erre most nincs pénz,mert most négy évig hiányt faragunk az erm 2-höz.
Ja és ha valaki azt hinné, hogy a vízhiány egy elszigetelt eset ma Magyarországon. Zsiday pl elmagyarázhatná a parasztoknak, hogy Pista bá,erre most nincs pénz,mert most négy évig hiányt faragunk az erm 2-höz.
EUR/HUF
Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.
Szóval EUR/HUF.
308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.
Real:313 (ma volt 314,7 is)