Nyugi, még csak most rugdossák ki a haverjaikat a bűnüldöző szervektől. A politikai bosszú látszatát is el kell kerülni az intézkedésekkel, ráadásul fingbácsi is bármikor adhat nekik kegyelmet ha megindulna az eljárás..........
persze vannak szüksége rossz lépések, nyilván. Pl a fideszre szavazó "rádiónéző" csak azt hiszi amit lát a TV-ben. Ha aranyvécét mutatnak neki azt ha összetúrt hálószobát azt ha pedig narancspalotákat akkor azt és talán felébred hogy nagyon át volt verve. Van a szavazóik oldalán is elvárás, oda is prezentálni kell valamit, pl kirúgják a narancskatonákat amint lehet és így tovább. Felébredt már a nép nem lesz itt még egyszer 16 év hazugságkormányzás ipari méretű lopásokkal. Sokkal előbb mennek ezek a levesbe ha nem az a rendszerváltás lesz amit ígértek.
Igy is hörög a narancscsürhe az elszámoltatás hírére és pár konkrét lépésre, képzeld mi lenne ha pikk-pakk kivezetnék azokat a fideszes választási cukorka intézkedéseket amivel lehetne hergelni a népet ellenük. Nyugi, mindennek eljön az ideje !
Nem forradalom volt hanem csak választás, viszont nehezen tudom elképzelni ha valóban rendszerváltást akar a Tisza akkor Varga az MNB-ből fog nyugdíjba menni. - Egyenlőre a piacoknak ez így tetszik hogy marad.
Az alvás még csak csak, de azt a rengeteg savanyú narancspofát nehéz volt látni. Ráadásul megkérdeztem hogy van e ünnepi sütemény. -Az meg mi kérdezték. Hát narancsos bukta ! Volt aki egyből a levegőért kapkodott, de megnyugtattam hogy elég sok lélegeztető gép maradt még raktáron.........