Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
N0MAD 2026. 06. 20. 08:23
Előzmény: #101299  Bandita
#101300
Bevezetik a fogadót?
Megint a fidzse hívek járnak jól!
Bandita 2026. 06. 20. 08:17
Előzmény: #101298  gilgalad
#101299
Ez a beszéd, végre valaki.
Én rád fogadok, hogy 50bp-re fogadsz. 
Ki akar rám fogadni, hogy gilgalad-ra fogadok, aki 50bp-re fogad.
https://www.youtube.com/watch?v=dWS2kLa5tAo
gilgalad 2026. 06. 20. 08:09
Előzmény: #101292  Bandita
#101298
Felteszem magam a tippverseny térképére egy 50 bázispontos csökkentéssel ;-)
Boby
Boby 2026. 06. 20. 04:54
#101297
Bandita 2026. 06. 19. 12:04
#101296
25bp túl unalmas.
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 19. 08:50
Előzmény: #101287  Sajtkukac
#101295
Szabad kérdezi, hogy te melyik troll acc. nak a copy ja vagy ? Áh mindegy is, fejben hozzá csaplak a többiekhez . Szokták mondani, hogy kilóg a lóláb... 
FR73 2026. 06. 19. 07:58
Előzmény: #101292  Bandita
#101294
25 bp, már hónapok óta ezt készíti elő a kommunikáció. 
Az érdekes az lesz, amit a hogyan továbbról fognak mondani.
lazarro 2026. 06. 19. 07:55
Előzmény: #101292  Bandita
#101293

Szerintem nem kérdés, 25 bázispontot.
Túl nagy mozgásterük nincs. Lassan kivezetik az összes sapkát, stoppot és az infláció elindul a 4-5 % közötti sávba, a forint pedig 370 felé.
Optimális esetben 5,5% lesz év végén az alapkamat. 
Bandita 2026. 06. 19. 06:08
#101292
Tegyük meg tétjeinket: mennyit vág az MNB?
Borisz 2026. 06. 18. 21:58
#101291
Feltette. Oszt ott köhögtünk. Meg dübörögtünk. Istenem, beh szép is volt!
Ishar
Ishar 2026. 06. 18. 21:29
Előzmény: #101287  Sajtkukac
#101290
"Orbán feltette a világtérképre Magyarországot, Petike meg le fogja szedni (a feledés homályába fog az ország sülyedni)." --- Ez de sz@r! :) Kim Dzsongun meg Észak-Koreát tette fel a világtérképre. (Még szerencse, hogy Orbánék nem vettek fel egy nagy rakás hitelt...)
Boby
Boby 2026. 06. 18. 21:02
Előzmény: #101287  Sajtkukac
#101289
"Orbán feltette a világtérképre Magyarországot"
Persze,mi voltunk a térképen a 22. orosz tagköztársaság.
Zanza2 2026. 06. 18. 19:27
Előzmény: #101287  Sajtkukac
#101288
Na ja, Orbán feltette az országot a világtérképre, de milyen előjjellel?!
Sokkal inkább egy "névtelen", Ausztriához hasonló jogállami demokrácia, mint az elmúlt16év "nevezetes" ámokfutása.
Sajtkukac 2026. 06. 18. 19:12
Előzmény: #101268  Boby
#101287

Nem tudom miért gondolod, hogy most majd jóval több befektetés fog jönni mint eddig.
Fejből meg tudod mondani, hogy kI Ausztria miniszterelnöke és milyen párt kormányoz éppen?
Orbán feltette a világtérképre Magyarországot, Petike meg le fogja szedni (a feledés homályába fog az ország sülyedni).
Tiszáék fel fognak venni egy nagy rakás hitelt és abból kezdenek majd látványosan építkezni.
Lengyelországban sincs ez másképp, annyi ott az előnyük, hogy alacsonyabb volt korábban az államadósságuk, nem szállt el még mindig az adósságráta.
Boby
Boby 2026. 06. 18. 18:48
Előzmény: #101285  Boby
#101286
Tényleg nem értem azokat a podcast celebeket,akik szerint mihály hiteles,jó szakember!? Mit néztek ezek az elmúlt években,a cseh kettőt?
Boby
Boby 2026. 06. 18. 18:46
#101285
https://telex.hu/gazdasag/2026/06/17/penztargep-online-elektronikus-afa-nav-szabalyozas-ner
A jó szakember mihály,aki kifehérítette a gazdaságot,a fehérítés hasznát meg szétosztotta a neresek cimborák között.
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 18. 17:43
#101284
-Erste:-A közel-keleti békekötés hírére újabb erőre kapott a magyar deviza, ezzel 5 éves mélypontra ért az EURHUF. Az első támaszszint 347,2 körül lehet, amihez közelít az árfolyam. Mindeközben az RSI indikátor 26,5-ös értéket jelez, ami viszont már túladottságra utal. Hosszú távon már nem várható nagy forintfelértékelődés.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
347,2345,3352,8354
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 18. 11:34
Előzmény: #101282  slash2
#101283
Ki is mondta, hogy amit az interneten látsz (főleg a social media-ban) azt fenntartásokkal kellene kezelni ? Bocs de nem hiszem el. Talán egy szakképzett villanyszerelő... talán, de nem sima alkalmazott melós. Az 100%
slash2 2026. 06. 18. 10:06
Előzmény: #101281  EURHUF_goes_to_haven
#101282
Egy szóval se mondtam hogy mindenki kapott +50% béremelést az elmúlt 4 évben. Valaki megkérdezte hogy kapott-e egyáltalán ember ilyet?  Éppen én kaptam de tudom hogy kb 15-20%a a dolgozóknak kapott ennyit.  ennyi. Azért olvasgatom a FB férfisutyi csoportban fiatal melós srácok simán megkapnak 6-7 kilót/hó. 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 18. 09:47
Előzmény: #101278  slash2
#101281
Félreértés ne essék, nem sajnálom tőled az 50% ot ;) az zavar, hogy ebből a teljes lakosságra (polgárság :)) ra nézve vontál le következtetést, ami orbitális nagy butaság. A valós átlag és medián bérek meg köszönő viszonyban nincsenek ezzel, de te örülj attól még , csak te innen tippre 9 dik percentilisből beszélsz.. 

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek