Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Matthias_Fo_Rex péntek, 19:33
Előzmény: #76898  TheSnake2020
#76900
Azaz gyengülésre számítasz, vagy pont hogy rosszul értem?
tanrek péntek, 15:57
Előzmény: #76853  EURHUF_goes_to_haven
#76899

Ezt jól megbeszélted magaddal.... Szerencsére mindenben egyetértettetek.....
Erre mondom én, hogy nem feltétlen kell a fidesz-trollokhoz fordulni, ha az ember vállalhatatlan ostobaságokat akar hallani....
TheSnake2020 péntek, 14:50
#76898
A 20 hónapos mozgó átlagból most esnek ki a felső gyertyák. Azaz az eddig stabilan lefele tartó 20 hónapos könnyen fordulhat, magasabb árfolyamok mellett.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 14:32
Előzmény: #76896  bronz
#76897
Hiába reménykedsz ez soha nem fog megtörténni. Én se kapom meg OV gázszámláját, de egyik hűbéresét se, biztos lehetsz benne hogy nekik okossan van számolva, vagy a költségvetésből fizetik nekik, ha nem akkor a 5-6 milliós járandóságból azért duzzogva futja rá.. Amit te elérsz az csak az hogy a többi polgárnak rossz lesz.
Odafent mindig süt a nap és soha nem fáznak. Efelől kétséged SOHA ne legyen. Ők mindig egyenlőbbek.
bronz péntek, 14:25
Előzmény: #76892  EURHUF_goes_to_haven
#76896
Igen, csak úgy mehet, ha a cégek leállnak.
Érdekes lesz.
Egy igazi hideg tél jöhetne, hogy a sok rajongó határ fölé kerüljön és a piaci ár 5x-ösén számlázzák ki nekik a gázt.
bronz péntek, 14:23
Előzmény: #76893  Boby
#76895
Úgy nehéz bizalmat szerezni, hogy az egyik gyökér a 135-ből kitalál valamit, a fő kommunista rábólint, majd 23:59-kor megjelenik a Közlönyben, hogy másnaptól változás van.
Boby
Boby péntek, 14:22
Előzmény: #76893  Boby
#76894
Hathortól is megkaptam, hogy nekem sosem volt jó ez a kormány! Hát ha egyszer sosem voltak jók!
Boby
Boby péntek, 14:20
Előzmény: #76891  bronz
#76893
Tegnap már említettem a bizalmat,mint tényezőt, a másik csopiban. Nem volt rá osztatlan öröm.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 14:19
Előzmény: #76887  bronz
#76892
A lakosságit, ha minden cég leáll... úgy hogy közben a gyártás is megy nem elég a kapacitás.. FYI... 
BKKT péntek, 12:31
Előzmény: #76889  bronz
#76890

Mi ebben a meglepő?
 Ezek a baromságokon kívül nem sok mindent csináltak... Ami véletlenül bejött nekik, akkor volt az, hogy tévedtek....
bronz péntek, 12:28
Előzmény: #76888  BKKT
#76889
Eleve baromság a gázerőmű.
BKKT péntek, 12:27
Előzmény: #76887  bronz
#76888

A megnövekedett villamosenergia igényt, amit az aksi gyárak jelentenek, gázerőművekkel akarják pótolni..
Na akkor itt is pofára esés lesz...
bronz péntek, 12:17
Előzmény: #76885  wawa2
#76887
Következő telet elvileg kihúzzák a tározókban lévő gázzal, ha tényleg leáll. 
Izgalmas lehet. 
Gondolom a KáderSH inflációt ez nem befolyásolná.
TitusPullo
TitusPullo péntek, 12:10
Előzmény: #76885  wawa2
#76886
Jan 1 meg csak nyomasgyakorlas. Most peti ahelyett h targyalna kulturaltan inkabb kakakupapagajkent telehisztizi europat
wawa2 péntek, 12:04
Előzmény: #76879  N0MAD
#76885
Ha ellátási zavarok lesznek, akkor a forintnak vége. Lehet, pont ezt akarják.
Rincewind2 péntek, 11:57
Előzmény: #76883  bronz
#76884
Ezt a problémát a globális felmelegedés megoldja.
bronz péntek, 11:53
Előzmény: #76879  N0MAD
#76883
Még szerencse, hogy a Pedofidesz is keményen dolgozott azért, hogy leváljunk az orosz gázról.
Ja, nem. 
De erre is lesz majd hibás, Brüsszel, migránsok, Gyurcsány, Soros, még véletlenül sem a pedopárt.
Hosszú, hideg, zord telet kívánok minden Fidesz-KDNP szavazónak!
Hátha felnyílik a szemük.
TitusPullo
TitusPullo péntek, 11:50
Előzmény: #76879  N0MAD
#76882
Mert 2-3 ev nem volt eleg az atallasra, masoknak sikerult. Ja hogy nem is volt tervben
BKKT péntek, 11:49
Előzmény: #76870  EURHUF_goes_to_haven
#76881

"Nyugdíjjrendszerek sorra sognak összeburolni 10-20 éven belül."
Ez csak a propaganda amit Roganék tolnak, mert a magyar nyugdíjrendszer rendkívül nagy szarban van és mindig tudunk másokra mutogatni...
A németeknél és az osztrákoknál is egyéni számlák vannak.. ez mellett még a nagyobb cégek a dolgozóikat is jutalmazzák részvényekkel... A részvényekre osztalékot fizetnek pl. a Claas-nál van olyan akinek több az osztalék mint a nyugdíja...
(ez konkrétan az unokanővérem férje, aki az egész életét ennél a cégnél töltötte le... Büszke is rá nagyon.)
Ecnedam
Ecnedam péntek, 11:47
Előzmény: #76879  N0MAD
#76880
Bicikli, robogó árak meg fognak ugrani
N0MAD péntek, 11:43
#76879

Jótett helyébe….https://24.hu/kulfold/2024/08/30/baratsag-olajvezetek-ukrajna-magyarorszag-oroszorszag-tranzit/
Majd az új lakásokba ne olaj vagy gázkazánt tegyetek.
bronz péntek, 11:27
#76878
Varga KISZ titkár az eurozónás csatlakozásról.
https://index.hu/gazdasag/2024/08/30/varga-mihaly-penzugyminiszter-europai-unio-gazdassag-koltsegvetes-allampapir/
Spoiler:
"Továbbra sincs céldátum Magyarország eurózóna-csatlakozásához, mivel többször elmondta a kormány, hogy alapvetően abban vagyunk érdekeltek, és az a legfontosabb cél, hogy egy erős gazdaság jöjjön létre. "
Magyarra fordítva: 
Továbbra sincs céldátum Magyarország eurózóna-csatlakozásához, mivel alapvetően abban érdekeltek, hogy a forint 2010 óta tartó szándékos elértéktelenítésével továbbra is meglopják a magyar embereket.
Bezzeg a csehek ugye... A cseh korona még erősödött is az euróhoz képest, miközben a bérek ott is többszörösére nőttek.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 10:55
Előzmény: #76875  N0MAD
#76877
Lesz olyan balek, aki seggét a földhoz verve fog rohanni, igen. De aki szemfüles inkább a disco ajtót nézi, mert ami terjeng az nem a füstgépből jön, és nem is köd. Én a magamrészéről elgondolkodok hogy lassan elkezdem szelektálni az ingaltanben levő ingóságokat aztán meglátjuk hogyan tovább.
TitusPullo
TitusPullo péntek, 10:53
Előzmény: #76875  N0MAD
#76876
ez nem rossz gondolat, a bankok kötelezése arra, hogy az ápt fedezetnek fogadják el, de elidegenítési tilalommal, zálogjoggal mi lesz? kell egy állami nyilvántartás ennek kezelésére, hallod r...n antal, lehet feltalálni.
N0MAD péntek, 10:50
Előzmény: #76874  EURHUF_goes_to_haven
#76875
Ahogy gondlom “hagyd bent a pénzed állampaírban, de vegyél fel hitelt hogy a gazdaság is pörögjön, újlakáspiac duplán! Ja, utána se vedd ki a oénzed állampapírból, hát az a fedezete a hitelednek!”
Ez azért az egy seggel két, de inkább három ló megülése, állam is hitelezve, gazdaság is pörög, adóbevétel is, forint se szalad devizába. Gdp pörög, strómanok eladásai is megsegítve.
Ravasz terv Boldrick, vajon sikerül e?
EURHUF_goes_to_haven péntek, 10:44
Előzmény: #76873  N0MAD
#76874
Az szép lesz. Ezt nem teszik a fa alá. Aki meg azt hiszi, hogy majd most pár 23:59 kor átnyomott törvénnyel ezt okosba megoldják az nagyon nagyot téved. Ehhez jön még a hitelminősítők szava + a tavaszi PMÁP amit próbálnak beédesgetni, hogy hagyjad ott... 
Szerintem a nyuszi hoz majd olyan meglepit az árfolyamba, hogy attól néhány embernek a vérnyomása ki fog lengeni.
N0MAD péntek, 10:09
Előzmény: #76865  Rincewind2
#76872
Nem is erre reagáltam hanem a tizedik torvényre a puncifelosztásról…
TitusPullo
TitusPullo péntek, 10:00
Előzmény: #76870  EURHUF_goes_to_haven
#76871
az egész csok meg társai csak a tetves neres 10ezerszám vállalkozó gazdaggá tételét szolgálta, az árak 4-szereződését alig 10 év alatt. megértem, azt is családosként, aki nem akar gyermeket.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 09:56
#76870
Mától magyaroszág kabalaállata a nyúl! Ha elé tesszük a "LE" szócskát akkor megkapjuk a felső réteget, OV, politikusok , ner, ha pedig az alattvalókra, akkor az, hogy milyen szapurlat lenne az elvárható...
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240830/itt-az-ujabb-tortenelmi-melypont-a-magyar-szuletesszamban-706657
Jó lesz ez... 
Viszont 3 lépést hátra lépve ugyanez van minden fejlett országban Németeknél, japánoknál, kínában is, Amerikában is.
Nyugdíjjrendszerek sorra sognak összeburolni 10-20 éven belül.
Illetve Németország se nagyon tud mit csinálni magával . Energiaárak fenn, kocsi eladások lenn, épp bevándorlás ellenesek lesznek. Amerika nem tudja mit csináljon kínával. (Taiiwan), Oroszok is ott vannak még... 
Érdekes jövő vár ránk.. Szerintem lesz itt még ne mulass.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 09:45
Előzmény: #76868  Boby
#76869
Vigyázz mert mindjárt jön valami friss ropogós reg és elkezd habzó szájjal vonyítani, hogy dehisz erősödik a Ft... ja 1 Ft ot kínkeservesen ami másnap 3x ad vissza. 
Ludas Matyi (MP) Döbrögi meg (OV)  nem is olyan rossz hasonla :D
Boby
Boby péntek, 09:30
Előzmény: #76864  J0hnnyEnglish
#76868
A kassza üres, orosz szálak elvarrás alatt, Kína a maga bajával sem bír, az aksik a kutyának sem kellenek (átmenetileg), EU-ban leprásak lettünk, ráadásul úgy tűnik Trumpra rakott tétek is veszendőbe mennek. Nem lennék a helyében annak akinek van padlása!
EURHUF_goes_to_haven péntek, 09:08
Előzmény: #76865  Rincewind2
#76867
#76860  ;)
EURHUF_goes_to_haven péntek, 09:08
Előzmény: #76864  J0hnnyEnglish
#76866
Az hagyján, de lassan a gyermeknemzésre fel nem használt spermát is :D Gyerektelenségi ADÓ. Nem elég, hogyminden támogatást a családosok kapnak, egyedülálló vagy gyermeket nem vállaló le sincs sajnálva... 
Rincewind2 péntek, 08:50
Előzmény: #76863  N0MAD
#76865
Szerintem Vincent első törvénye:
Első törvény. A NER minden intézkedése megmagyarázható a lopás, az öncélú szemétkedés és a dilettantizmus megfelelő kombinációjával. Nincs kivétel. Ha elsőre nem nyilvánvaló egy kormányintézkedés indítéka, akkor lopni akarnak.
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish péntek, 08:41
Előzmény: #76860  EURHUF_goes_to_haven
#76864

Most nagyon figyelni kell, mert ha mellényúlnak a fiúk akkor nagy bajocska lesz! Vagy egyszerű elterelés MP-ről mert a koton vagy a kereszt téma nem volt elég hatékony.
Ezek a mocskok egy tollvonással, adókötelesség teszik a hozamokat.
N0MAD péntek, 08:29
Előzmény: #76859  TitusPullo
#76863
Egyszerűen nem latom ebben a matekot befektetőként.
Nem is tudjuk a részleteket, de adómentesen törhetem a tbszt?
      Hát ha nem pénzpiaci terméket akartam volna hanem ingatlant akkor nem is nyitok tbszt.
Hitelt vehetek fel a tbsz, állampapír fedezetével?
      A pmap kifutásával egyre inkább a lakáshitel kamatok alá csüsznak az állampapír hizamok… 
Szóval tényleg az az érzésem én nem látok valamit amitól ez biznisz. Akinek van pénze lakásokra (esetleg vannak is neki) de brókernél meg állampapírban tartott szintén lakásnyi mennyiseget mitől csap a homlokára, hogy hopp szaladok még lakást venni? 
Boby
Boby péntek, 08:23
Előzmény: #76860  EURHUF_goes_to_haven
#76862
Nem lehet mit hozzáfűzni. Én már jó ideje ezen a szemüvegen keresztül nézem a forintot,állampapírt, bét-et. 
N0MAD péntek, 08:22
Előzmény: #76860  EURHUF_goes_to_haven
#76861
Azért a tizedik törvény nem öregedett szépen, a kukik láthatólag elég jelentős szeletet hasítottak ki a felosztásnál.
Meg a gyerekpopsik, de ezt tényleg nem láthatta előre.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 08:12
Előzmény: #76856  N0MAD
#76860

Szerintem lopni akarnak....
Vincent törvényei:Előszó. Hat és fél éves lett a Vincent törvényei. Visszatekintve a NER elmúlt két ciklusára, elmondhatjuk, hogy szépen öregedett a szöveg, de most már ráfér egy kis frissítés. A „Törvények” továbbra is a Vincent blog szerzőinek és törzskommentelőinek kollektív bölcsességén alapulnak. Mi sokat tanultunk, miközben az Orbán által átvert bel- és külföldi politikusok, diplomaták, bankárok, vállalkozók, tudósok, művészek, egyházi méltóságok és szakszervezeti vezetők listája egyre csak nő. Ne legyetek olyanok, mint ők, tanuljatok a Törvényekből. :-) Első törvény. A NER minden intézkedése megmagyarázható a lopás, az öncélú szemétkedés és a dilettantizmus megfelelő kombinációjával. Nincs kivétel. Ha elsőre nem nyilvánvaló egy kormányintézkedés indítéka, akkor lopni akarnak. Második törvény. A Fidesz mindent disznóságát előre bejelenti, csak tudni kell olvasni a jelekből. Ha szeretnéd tudni, mi fog történni, gondolj a lehető legnagyobb szemétségre, amit ki tudsz nézni belőlük, szorozd meg kettővel, és még így is csodálkozni fogsz. Harmadik törvény. A Fidesz nyelvén az „emberek", a „polgárok" és a „magyarok" gyűjtőfogalmak mindig Orbán Viktort jelentik. A „magyarok” véleménye, akarata, megsértése, sikerei, szomorúsága, örvendetes gyarapodása stb. egyedül Orbán Viktorra vonatkoznak, nem rád. Ha azt mondják, hogy valamit meg akarnak védeni, az azt jelenti, hogy védelmi pénzt fognak érte kérni. Ha nem értesz a szóból, akkor szétverik, amit meg akarnak védeni. A „család” az ő szótárukban a maffiát jelenti, nem a te családodat. Negyedik törvény. Nem ez a legalja. Mindig van lejjebb. Az a vékony vörös vonal, ahol Orbán majd úgy is megáll, mindig valahol arrébb van. Ha van egyáltalán. Ötödik törvény: A 3B törvénye. A NER káderei három csoportba sorolhatók: bolsik, bűnözők és bolondok. Ezek közül minél több tulajdonsággal rendelkezel, annál magasabbra jutsz. A kormányzás három pillére ennek megfelelően a bolsevik hatalomgyakorlás, a maffiaszerű üzletvitel és a dilettáns államirányítás. Hatodik törvény. Orbán nem politikus. Egy politikusnak elvei vannak, értékei és víziója. Orbán ezzel szemben egy bűnöző, aki történetesen a politika területén tevékenykedik. Pusztán két taktikai célja van: lopni és megúszni. A mindenkori elveket, szövetségeket és üzeneteket az adott taktikai cél határozza meg: hogy épp mit akar ellopni, és hogy tudja megúszni. Hetedik törvény. A korrupció nem jelenség, hanem cél. Egy politikai párt kormányzásának a korrupció nem kívánt mellékterméke. A Fidesz nem politikai párt, hanem szervezett bűnözői kör, így számukra a kormányzás célja a korrupció megvalósítása, a tényleges kormányzati munka pedig pusztán kellemetlen teher. Nyolcadik törvény. Ha Orbán szabályai szerint játszol, veszítesz. Orbánt nem kötik az elvek, a törvények, a politikai keretek, a saját ígéretei, a fair play vagy a betyárbecsület. A demokratikus politikai verseny eszközei (vita, alku, figyelmeztetés, utolsó figyelmeztetés, választás, tiltakozás, tüntetés stb.) Orbánnal szemben kudarcra vannak ítélve. Kilencedik törvény. A NER gyakran vesz át fejlett jogállamoktól hasznos, progresszív, bevált megoldásokat, aztán szétszedi őket, és becsempészi azokat az elemeket, amelyekkel a taktikai céljait el tudja érni. Ezek a „nyugaton bevált megoldások” elsősorban a lopást és annak megúszását szolgálják. Az eredeti jogállami cél megvalósulása legfeljebb nem szándékolt mellékhatás, ami a jogalkotókat lepi meg a legjobban. Tizedik törvény. A kultúrkampf a NER mellékhadszíntere, ahol nem elsősorban a pénzért (azért IS), hanem a minőségi keresztény puncik újrafelosztásáért folyik a harc. 
TitusPullo
TitusPullo péntek, 08:10
Előzmény: #76856  N0MAD
#76859
ennek köze nincs az otthonteremtéshez, nem is lesz, ez sokadik "otthonteremtésre"-re jó, de mivel egekben az árak, egy megfontolt vagyonos, most máshol keresi meg azt a kamatot, amit a huszadik lakással tudna. na de novákkatika és társai biztos vesz még párat pl. a tibrcz birodalomtól, mert illik lakással bírni ott az dürernél.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 08:09
Előzmény: #76855  zoltanov
#76858
A vagyonodat köti igen, nekem is van egy házam otthon, és németországban lakom. 
Mikor kijöttem szinte teljessen feléltem a llikvid tőkémet, azóta már egyenesben vagyunk. Idővel majd még elgondokodom az eladásán természetesen.
Csak ugye a szentimentális értékek.
bronz péntek, 08:08
Előzmény: #76849  EURHUF_goes_to_haven
#76857
Az enyémből nem esztek pedofilmosdaró fidesz patkányok.
N0MAD péntek, 08:03
#76856
Most eltekintve a saját ingatlantöl, (bár akinek az nem volt annak aligha volt jelentős megtakarítása befektetésben, max önerő alatti mennyiség)
Tehát ha mondjuk ingtlnt felújíana a pógár tbsz helyett akkor  három és öt év közöttígy  nem tör fel a tbszt lakáscélra, akkor a tizenszázalákos adó és. szokásos mutyi helyett számlát kér a mestertől és az anyagokért és becsengeti az áfát.
Ok, időnként kell felújításra költeni mindenképp, de azért na.
Befektetési lakásvásárlásnál a tbsz feltörés megspórolva de helyette meg lehet illetéket fizetni?
Valahogy nekem nem jön át a célközönség. Aknek lakásoknyi mennyiségben van befektetése, amúgy is akart lakásokat venni, de most előrehozza a vásárlast, nem kell kivárni a tbsz lejáratot?
Meg akinek tbsz  befektetése volt, de közben ette a kefét higy fel kell üjítani a házat ne dőljön a fejére, de most végre feltörheti?
zoltanov
zoltanov péntek, 07:54
#76855
Ez sem szól másról mint a röghöz kötèstől mint a szakmunkáshitel esetèben is! Baj esetén nem tudsz majd megszabadulni a lakásoktól vagy csak nagyon rossz feltètelekkel pl egy komoly válság vagy egy uniós kilèpès esetén. + Az èpitőipar a  haverok kezèben van. Most mèg szabad vagy de nem sokáig csak a vak nem látja mi kèszülődik!!! Boldog Rabszolgaságot Emberek!!!
EURHUF_goes_to_haven péntek, 07:53
Előzmény: #76853  EURHUF_goes_to_haven
#76854
Ehhez kapcsolódóan:
https://www.youtube.com/watch?v=g6RsVPYy5RQ
"nem kérek a magyar állam pénzéből..."
EURHUF_goes_to_haven péntek, 07:51
#76853
https://hvg.hu/itthon/20240829_Tobb-mint-220-ezer-kulhoni-magyar-diak-kapja-meg-a-100-ezer-forintos-iskolakezdesi-tamogatast-a-magyar-allamtol-ebx
Csókolom ez a potom 22 milliárt (tegnapi csávó után körömpiszok, apró...) akkor most nem határontúli szavazatvásárlás ? Vagy ez nem szuverenitásba való beavatkozás ??? A magyaroknak meg kiszúrják a szemét GYES és GYED címén hát nem csodás ? Miért ér többet egy külhoni magyar (akit én már semilyen szinten nem tudok magyarnak tekinteni 104 év után!) mint egy itthoni ? Értem én, hogy beszélnek magyarul , de ha annyira él benne a hazaszeretet akkor miért nem költözik ide ? Ja hogy ott jobban él ? Akkor miért igényli meg a 100 e Ft ot ? Ja hogy azért mégiscsak jól jön... 
kisvasutas péntek, 07:39
#76852
Amúgy is túl nyugodt az életem, ezért hamar veszek 2-3 kecót így 60+ évesen, mert milyen jó lesz az az adókedvezmény 20 év múlva :) 
TitusPullo
TitusPullo péntek, 07:16
Előzmény: #76849  EURHUF_goes_to_haven
#76851
tücskök, mindent a haveri építőiparért, mindent..a jvöőt is. hát az enyémből nem esznek, max megy minden a kinti számláimra. talán oda nem ér el a kezük.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 07:10
Előzmény: #76849  EURHUF_goes_to_haven
#76850
Ok túl gyorsan futottam át , lekötéstől számított ... de 20 év.. ki lát annyira előre.. Persze ha már a 100 millió + lakhatás pipa akkor az afölöttivel talán... de ez nem sok embert érint.
EURHUF_goes_to_haven péntek, 07:08
#76849
https://www.portfolio.hu/befektetes/20240830/belenyul-a-kormany-a-lakossag-hosszu-tavu-megtakaritasaiba-itt-vannak-a-reszletek-706529
Ez most komoly ? Tehát akinek van rengeteg pénze megtakarításban az még kap adó jóváírást is akinek meg felkopik az álla az annyit is ér ? Ez csak tovább nyitja a bérollót, a lakhatást nem oldja meg mert abból is csak a közepes és magas jövedelemmel és megtakarítással rendelkeződ tudnak majd élni... 
Megaz mi hogy ha idő előtt mész nyugdíjjba akkor adó, de ha nyugdíj után 10-20 évvel akkor meg adómentes ? HÁT KÖNYÖRGÖM KI ÉL ADDIG ??? Nézd már meg a várható élettartamot te vadállat... Jó ha a magyar férfi 2-3 évet megél a 65-67 év kor fölött nem hogy 20 at... 
EURHUF_goes_to_haven péntek, 06:49
Előzmény: #76847  short_circuit
#76848
Bitcoinra én is gondoltam de ekkora összegnél már lehet hogy az meglátszana az árfolyamon is nem ?
short_circuit csütörtök, 21:55
Előzmény: #76845  Boby
#76847
Szerintem sokkal valószínűbb, hogy 1) ez valami média-hack akár 15 perc hírnévért, akár etikus indokból bemutatni, hogy mennyire szarul működik a cégbíróság, ha egy ilyen bejegyzés át tud rajta menni csont nélkül. 2) Éppen valaki egy nigériai herceg plusz átverést akart letolni, mögé rakva a hivatalos papírt arról, mennyire is gazdag, de a g7 véletlenül pont kiszúrta a bejegyzést. Bónusz opciónak pedig fenntartom, hogy mint MINDEN FONTOS dolgot természetesen a BITCOIN-t is egy Máltán élő magyar találta fel és most hazahozza a pénzt, hogy szétossza. 
Boby
Boby csütörtök, 20:22
#76845
Káncz Csaba írása, a rejtélyes, hirtelen felbukkanó leggazdagabb magyar kapcsán. Szeretném megjegyezni, hogy ez nem az én véleményem, csupán érdekesség képen másolom be. Mindenesetre elgondolkodtató.
"Többen is elküldtétek ma nekem ezt az elképesztő cikket és senki sem tudta értelmezni (engem beleértve).
De milyen jó, hogy van egy mesemondó ismerősöm, aki előjött a legújabb tündérmesével:
Kedves gyerekek!
„Hol volt, hol nem volt, voltak egyszer bizony brazil kötvények, ezekből finanszírozzák a nyugati titkosszolgálati műveleteket, a nyugati politikai korrupciót, beavatkozást az USA választásokba, a Danube Institute etc. befolyásolási alapokat. 
Ezek a pénzek illegális, fekete, mosott, lopott pénzek, amelyet a magyar titkosszolgálat arra használ, amire akar, főként a Nyugat destabilizálásra. Ezek az alapok LÉTEZNEK, VALÓSAK és használják őket az orosz és kínai céloknak megfelelően.
És ez természetesen össze van kapcsolva a dél-amerikai drog és fegyver kereskedelemmel, globális pénzmosással, terrorizmus finanszírozás egy EU-s, NATO ország fedezetével...ez az igazi szégyen, LATOR ÁLLAM vagyunk, mint Észak-Korea és Irán.
EZ A VALÓSÁG, gondolom az USA ezeket az adatokat nem véletlenül szivárogtatta ki...hogy léteznek ezek az alapok és veszélyt jelentenek rájuk már és fel fognak lépni ellenük.
Ahogy gondolom a Bolsonaro-t a brazíliai magyar nagykövetségen megörökítő biztonsági kamera felvételek kikerülése sem volt véletlen....ez a játszma már zajlik..”
Boby
Boby csütörtök, 19:57
Előzmény: #76843  N0MAD
#76844
Már nem követem szorosan a napi, ilyen jellegű megnyilatkozásokat, most belefutottam. Én azt hittem, hogy az ellenzék,így en bloc, inkább áll a realitások talaján, mint a fidesz. Ebből a pipogya f@szból, az első megválasztása után kiszerettem, de azért most mégis meglepődtem.
N0MAD csütörtök, 19:42
Előzmény: #76842  Boby
#76843
Nem lepődnék meg ha nem ezt mondta volna, így látatlanban….
Boby
Boby csütörtök, 19:40
#76842
Ellenzéki Kari Geri most értekezik az atv-én arról, hogy végül is jó lenne az az olimpia, gyakorlatilag készen állunk!:-)

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek