Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Boby
Boby hétfő, 06:29
Előzmény: #101318  Boby
#101320
https://www.kemma.hu/helyi-kozelet/2026/06/vizhiany-kocson-kiurult-a-viztorony-tobb-utcaban-ivoviz
Ja és ha valaki azt hinné, hogy a vízhiány egy elszigetelt eset ma Magyarországon. Zsiday pl elmagyarázhatná a parasztoknak, hogy Pista bá,erre most nincs pénz,mert most négy évig hiányt faragunk az erm 2-höz.
Boby
Boby hétfő, 06:20
Előzmény: #101316  TheSnake2020
#101319
"Én nem bánom. Legyen 1:1." Mondanám, hogy én sem bánom,de nálunk sikeresebb országokban tankönyvekből,meg mások kárából tanul a nép, nem pedig a saját kárán. Ez is lehetne egy eu csatlakozási feltétel.
andras-80 vasárnap, 23:30
Előzmény: #101314  Boby
#101317
Megnyugodtam, hogy tipikus magyar vagy. Neked semmi nem jó, lényeg, hogy hőzöngeni lehessen...
TheSnake2020 vasárnap, 23:26
Előzmény: #101314  Boby
#101316
Kis ország.  Illikvid deviza.  Örülj neki. Lényeg a vola.  Bár most sz sincs . Van egy jó erős deviza.  Úgy hívják,  hogy forint. Én nem bánom.  Legyen 1:1.
N0MAD vasárnap, 21:25
Előzmény: #101314  Boby
#101315
Igen, zsiday meg a többi elemző orbánnal és matolcsyval vállvetve erősítették a forintot évtizedekig!!!!!!
Boby
Boby vasárnap, 14:00
#101314
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260621/a-feje-tetejere-allitja-a-szallodaipart-az-eros-forint-844372
A 24.hu is átvette ezt a Portfolión megjelent írást és kirakta a Facebookra. Azt a kárörvendést amit ott olvasni lehet. Ha tudnák, hogy végső soron a saját nyomoruknak örülnek. Kérdezem én,hogy varga, Zsiday vagy többi elemző akik a még még még ennyi nem elég elve alapján az egyre drágább forintra trenírozták a magyarokat, mennyivel kevésbé populisták,mint orbán vagy matolcsy? Semmivel. Végül is minden irányon lehet keresni. Az meg egy harmadik kérdés, hogy mi jó a gazdaságnak.
DavidCamp vasárnap, 06:35
Előzmény: #101297  Boby
#101313
Tihanyban van egy utca ahol halmozottan koncentralodik a NER vagyon. Ott lehetne mit nezegetni. Pl.. egy dronnal.
bronz vasárnap, 06:22
#101312
Ugyanígy tökölnek a fideszes kommunista árstopok kivezetésêvel.
Az a szép, hogy pl. a fideszes komcsi árstop kapcsán a Nivea golyós deo itthon 1257 Ft a Rossmannba árstoposan online rendelve, de a lengyelektől PIACI áron kb. 670-700 Ft/db ingyen kiszállítva...
bronz vasárnap, 06:19
Előzmény: #101310  Bandita
#101311
Túl sokat tökölt ebben az ügyben a kormàny. A nagy kúthálózatok is már a védett ár alatt adják a naftát, meg lett volna a lehetőség ennek a fidesz komcsi érából itt maradt piactorzító intézkedésnek a kivezetésére.
Addig tökölnek, hogy a zsidó bombàzás miart megint ugrik egy nagyot az ár felfelé.
Bandita vasárnap, 02:05
Előzmény: #101308  bronz
#101310
Ilyen a béke 
24 óra
kisvasutas
kisvasutas szombat, 21:04
Előzmény: #101306  Borisz
#101309
dobálják kővel a repülőt :) 
bronz szombat, 20:52
#101308
Boby
Boby szombat, 18:08
#101307
https://www.portfolio.hu/podcast/20260620/volt-egy-egyejszakas-kalandunk-a-piacgazdasaggal-probalkozzunk-tovabb-844508
Egyre többen látják, hogy f@szság a 350-es euró és f@szság, hogy 3-4 év alatt rendbe lehet rakni a gazdaságot. Sőt,lassan már nem az a kérdés, hogy hogyan lehet rendbe rakni a gazdaságot, hanem hogy kell építeni egyet,ami organikus módon működőképes.
Borisz szombat, 17:20
Előzmény: #101305  N0MAD
#101306
Ulátszik beindult a digitális védvonal. 
Melyik lehet a 22 minuszokból a Czunyiné?
N0MAD szombat, 16:42
Előzmény: #101304  Borisz
#101305
Fog almam sincs…
Látom a soknickes talált elfog laltságot. 
Borisz szombat, 11:00
Előzmény: #101300  N0MAD
#101304
hány fogig mentes?
Boby
Boby szombat, 09:49
Előzmény: #101302  Firekiller
#101303
A forint olyan mintha eurót vennél. A forint túl sokat már nem erősödhet az euróhoz képest,de ha Magyarék elb@sznak valamit,gyengülni gyengülhet.
Firekiller
Firekiller szombat, 09:14
#101302
van dollárom, szerintetek inkabb eurot vagy forintot vegyek belőle?
bronz szombat, 08:30
#101301
Minimum egy 50-est vágnék én is, de tekintettel.arra, hogy Varga Mihály Pedofidesz káder, azt se vetem el, hogy szopatni fogja a kormányt és Járai módra nem csökkentenek semmit.
Nem értem, hogy miért nem takarítják el ezt a fideszes szarházit is, a bukott költségvetések szakértőjét, aki semmit sem tudott persze a Matolcsy féle MNB kirablásról.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek