Donqatto

Regisztráció: 2012-03-23 09:05:10

Hozzászólások száma: 24 698

Utolsó hozzászólás: 2026-06-04 10:15


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

53 426
2020. 10. 07. 16:02
6 231
2024. 01. 02. 16:21
105 197
2026. 05. 29. 15:50
82 165
2026. 05. 30. 16:34
401 334
2026. 05. 30. 16:03
70 679
2026. 05. 29. 19:01
5 414
2026. 05. 21. 13:37
1 174
2026. 05. 27. 18:43
1 429
2024. 05. 27. 12:42
11 366
2026. 04. 21. 09:10
11 095
2026. 05. 29. 13:13
34 812
2026. 05. 29. 15:36
6 275
2026. 05. 29. 17:16
177 430
2026. 05. 29. 17:39
122 168
2026. 05. 29. 23:30
2 640
2026. 05. 13. 21:45
2 201
2026. 04. 15. 10:41
7 117
2026. 05. 29. 15:30
19 641
2026. 05. 30. 16:53
423
2026. 05. 29. 00:04
16 748
2025. 09. 17. 20:35
1 326 701
2026. 05. 30. 16:42
30 933
2026. 05. 28. 12:19
39 621
2026. 05. 29. 10:13
956
2025. 07. 08. 19:15
2 942
2026. 02. 20. 12:56
7 130
2026. 05. 29. 21:17

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Est média szekta" topikból

A moderálás a "Est média szekta" topik #370 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Örülünk, hogy közöttünk voltál, de most elbúcsúzunk.
Moderáció:
Kitiltás a "Delta Nyrt" topikból

A moderálás a "Delta Nyrt" topik #2852 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Köszönjük!
Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #79037 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ennyi volt.
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #89061 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-07-25 15:35-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
innen ne küldözgess el senkit, főleg ne ilyen hangnemben.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Nordtelekom hívők" topikban - 2018-02-23 09:33-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Nordtelekom hívők" topik #2330 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Trollkodàs, hangulatkeltés.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-07-19 10:25-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #33254 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
notórius lebeszélő
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est média szekta" topikban - 2019-04-19 10:15-ig (182 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est média szekta" topik #13544 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Itt a részvényesek beszélgetnek.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-01-12 10:27-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-03-04 11:47-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
vegyél vissza, légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-03-25 11:41-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #24773 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-04-26 09:15-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja" topikban - 2019-06-09 10:38-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja" topik #3734 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Kis pihi rád fér. Ez nem az a topik, ahol kiélik magukat a trollok: lásd a leírást.
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-12-14 11:54-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #55893 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
kicsit nyugodjon le mindenki
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-06-11 07:08-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
próbáld meg ugyanezt sokkal finomabban, légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2020-06-27 10:05-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #45662 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Beatrix odaszarik.... Ez személyeskedés. Kérem ezt mellőzni...
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-08-01 14:45-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
próbáld megérteni, légy szíves, hogy nem küldözgethetsz el senkit sehová csak azért, mert nem tetszik, amit ír.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-03-29 11:12-ig (9 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-08-29 13:27-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-09-29 10:24-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-25 04:00-ig (1 nap, 6 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #5081 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
ebből a stílusból nem kérnék
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-02-24 01:50-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Waberers" topikban - 2024-11-14 23:50-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Waberers" topik #13740 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Az ilyen duma itt nem tolerált: “ne gazdagítsuk ezt a surmó tolvaj "értékteremtő" bandát“
Moderáció:
Felfüggesztés a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikban - 2025-01-06 12:41-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #8441 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Kell egy kis pihenő.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Waberers" topikban - 2025-04-25 17:34-ig (58 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "Waberers" topik #14455 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
"Üres buszok fognak járni amit mi fogunk fizetni ennek a f@$zopó Tiborcznak"
és a többi minősíthetetlen politikai megnyilvánulás miatt hosszabb időre pihenőt javaslok. Már a második eset, úgyhogy ezúttal 2 hónap. A következő végleges lesz.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-28 07:40-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2026-04-14 14:55-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #68867 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Sértegetés nélkül légyszíves

utolsó 20 hozzászólás

CIGPANNONIA kitartók 2026. 06. 04. 10:15
Nah szóval, azt írtam ami nem jelent meg, hogy mindenki itt rinyál, hogy kiárazódik a NER, csakhogy be sem árazódott, kb pont ott vagyunk mint amikor jöttek...szóval elég szép lemaradásunk van, az meg hogy vesznek részvényt, azt jelentheti, hogy olcsó a részvény és felszabadult egy komolyabb összegük, amit erre tudnak fordítani...gyanítom olasz melóból
CIGPANNONIA kitartók 2026. 06. 04. 10:14

CIGPANNONIA kitartók 2026. 06. 04. 10:13
Nekem mindegy mitől, de legyen stabilan 400 körül :D
CIGPANNONIA kitartók 2026. 06. 04. 09:29
Honnan veszed ezt a 2,8 milliárdot...
Olyan 120 millióért lesz srv nem?
Alteo Nyrt. 2026. 06. 03. 10:26
3090-re beálltam támasztani XD
Most ez a 600 darab egész magas a 10-es könyvben 
Alteo Nyrt. 2026. 06. 03. 10:15
Huhh, de durva sztori, eddig figyeltem az alteot, majdnem be is szálltam 3500 körül, de asszem itt meg kell várni mi lesz...mert az alteo úgy látom továbbra sem akar feljelentést tenni, max kártérítési igényt kérne...csak hát kérdés lesz e kitől már...
Durva, sosem hittem volna hogy Czikán ilyenbe keveredik 
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 10:13
Rendben, legyen igazad, 6-7 ft eps eltűnik/év, de stabil lesz a befektett összeg az meg +10-20-30ft Eps
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 09:43
A tulajdonosi struktúra lehet változni fog, de a céghez minek nyúlnának hozzá?
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 09:42
És akkor kivel szerzőknek le? Majd kiengedik külföldre azt a sok pénzt? Ne legyél hülye...
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 09:15
Telekom is szar volt évekig, aztán kilőtt...
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 08:06
Vagy 40ftEPS
CIGPANNONIA kitartók 2026. 05. 29. 08:05
Ha egyszer a befektetés eredménye is pozitív lesz...akkor lesz itt haddelhadd meg 30 ft EPS/negyedév :D
Kermann IT Solutions Nyrt. 2026. 05. 28. 23:05
Igen, nagyon konzervatív a vezető 
Volt egy mondata ami tetszett nagyon, hogy ha hamar akarsz a csúcsra jutni akkor ne velem utazzál, viszont ha szépen lassan akarod biztosan megmászni a hegyet, akkor tarts csak velem
Kermann IT Solutions Nyrt. 2026. 05. 28. 23:03
Részvényelemzést akartak pár xtendessel karöltve de nem vállalta senki...Virág Feri elmondta miért, legközelebb gyere el...
Akko fórum 2026. 05. 28. 13:05
Most meg adod hülyén XD
Kermann IT Solutions Nyrt. 2026. 05. 28. 11:02
Jön ma valaki közgyűlésre?
Amixa Holding Nyrt. 2026. 05. 27. 10:10
Komoly esésben a papír :D
Civita Group Nyrt. 2026. 05. 22. 13:00
Szerintem ez a trágyalé nem sokáig lesz már a tőzsdén...
Akko fórum 2026. 05. 22. 10:57
Remélem eladod és utána meg sem áll 400-ig XD

friss hírek További hírek