Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Mumi péntek, 15:53
Előzmény: #1130  Mumi
#1131
megveszik és aztán nincs tovább, leáll 39-nél, utána vissza, pár napis v bróker összebeszélt és próbálják megszívatni, akit csak tudnak, ezt is vizsgálhatná az MNB....ez megy idén sajnos, de mivel csak magukra tudják borítani zömmel remélhetöleg többnyire jól megszívják maguk is....
Mumi péntek, 13:49
Előzmény: #1129  Mumi
#1130
és mindig 38,8-39 a teteje kb, ebből is látszik....
Mumi péntek, 13:47
#1129
sajnos egyelore úgy látom h geci napizók trükköznek folyamatosan, mikor lesz már ennek vége?
Zille kedd, 20:46
Előzmény: #1127  fiftififti
#1128
Köszönöm :)
fiftififti kedd, 18:59
Előzmény: #1125  Zille
#1127
Gratulálok!
Az már nagyon szép!
Itt a 40% talán év végéig meglesz 👍
Zille kedd, 16:44
Előzmény: #1124  Mumi
#1126
Szerintem max őszig ez is menni fog.
Zille kedd, 16:43
Előzmény: #1123  fiftififti
#1125
1 nap alatt hozott a Virgin 40%-ot :)Most dobtam ki.
Mumi kedd, 16:12
Előzmény: #1122  Zille
#1124
hát igen az fránya árfolyam, csak az ne lenne,
nyugodtan lehetne sétálni, hajókázni, kongatni, kinek mi tetszik....ugye opusba, meg a többibe már megtörtént, itt meg csak várunk, hónapról hónapra, évről évről, több, mint szar..... 
fiftififti kedd, 16:07
Előzmény: #1122  Zille
#1123
De valamikor ,talán évek múlva úgyis emelkedni fog az árfolyam, talán lehet 3 számjegyüre is.
És akkor majd azt mondja, ugye hogy igazam lett ,és érdemes volt hosszú évekig mosolyogva sétálni 😃
Zille kedd, 15:42
Előzmény: #1121  MANOPI
#1122
Én meg arra emlékszem,hogy mennyire ki voltál akadva a hatalmas bukód miatt :)Malacod volt Mészáros  érkezésével!Az én szememben meg az a maki,aki visszabukik több száz millió forint virtuális nyerőt!Nyomod itt évek óta a nyugtató,sétálós dumát,az árfolyam meg meg folyamatosan esik.R 37,3
MANOPI
MANOPI kedd, 15:11
Előzmény: #1120  Zille
#1121
  Sokan leugatták  a monkos nick-em az Opimusnál kb 8 éve 10-20 forintnál és 800 forint lett !  Ennyit a makikról.  :-)   A DELTA is több száz  forint lesz !!!!!  :-)            Le is tíltották a monk nickem, de a MANOPI már sok-sok éve megvan, nem cserélgetem a nickjeimet mint más a szaros gatyáját .  Én sok cég közgyűlésén ott voltam , adtam a neven, arcom.                                                                                                                                Írnál a DELTA-ról vagy neked is csak arra telik ,hogy mások írását becsméreld ?    Egyébként látom , nálad a maki talált be.  :-) 
Zille kedd, 14:31
Előzmény: #1119  MANOPI
#1120
Eddig ezeknek a "makiknak" volt igazuk.A múltkori Monkos komment ezek szerint betalált :)
MANOPI
MANOPI kedd, 14:14
Előzmény: #1102  MANOPI
#1119
  Azt tudtuk,hogy a Debreceni Egyetemmel jó a kapcsolatuk.                                                                                      Most már a Debreceni férfi kosárlabda csapattal is  "kapcsolatban" vannak .  Otp reklám mellett ott virít a DELTA logó is.  Szponzorálás, reklám az már működik rendesen.                                                                                                                                                                                                                                                                                       Valamit nem értek. Érthetetlen számomra a sok maki,  Olyan fórumra pazarolják az  "energiájukat" amely részvényt nullának tartanak, részvényük sincs, venni sem akarnak.  :-)            Én bíz csak olyan részvénnyel foglalkozom amelyben érdekelt vagyok  és nem rugdosok más részvényeseket más fórumokon.   Miért is várnak el tisztességet bárkitől is ha ezek a fórumozók tisztességtelenül viselkednek.    Tudjuk,hogy FIGYELIK a részvényt, vásárolni is fognak, DE :  akkor miért kell ez a bohóckodás ?  gyerekes,  nem ettől fog le vagy fel menni az árfolyam.   Menjenek a cirkuszba.     :-)              Ennyi.     
Mumi kedd, 12:15
Előzmény: #1117  Vicus2000
#1118
volt ott par forgalnasabb nap, emlékszem, de idén pl nulla és már szinte 4 hónap eltelt
Vicus2000 kedd, 11:45
Előzmény: #1116  Mumi
#1117
2023.05 től nézd a forgalmat
Mumi kedd, 11:33
#1116
Mondjuk forgalom az tényleg nincs, még éves viszonylatban sem, nem is felelt meg a bux kosár feltételnek legutóbb...... 
Acosta kedd, 11:20
Előzmény: #1112  fiftififti
#1115
+
Acosta kedd, 11:17
Előzmény: #1103  Vicus2000
#1114
Ekkora baromságot már rég olvastam :)
Acosta kedd, 11:16
Előzmény: #1102  MANOPI
#1113

Tavaly is vásárolták már a haverok milliós darabszámokban, azóta eltelt 1 év.Ennyit a "jólértesülésről".
fiftififti kedd, 11:14
Előzmény: #1103  Vicus2000
#1112
Na ezen aztán jót röhögtem 😃😃
Kik vásárolják itt folyamatosan??
Napi pár millió forintos forgalom az aztán kurva nagy vásárlás 😃
Ezt is azok csinálják akik egy-két ft haszonért már dobják is!!
Itt majd valaha folyamatos  vásárlásról akkor lehet beszélni, ha minimum napi 200 millió forintot eléri.
Vicus2000 kedd, 11:09
Előzmény: #1110  Mumi
#1111
nagyon jól látod 
Mumi kedd, 11:04
Előzmény: #1103  Vicus2000
#1110
Ők veszik itt, akik meg megbíztak bennük 2019ben, a 210 ben, pappban, barnában stb, azokkal meg megvetették, hazugsággal 160-170en, de nekik itt kell venni.... 
MANOPI
MANOPI kedd, 10:48
Előzmény: #1108  Kosto97
#1109
   :-)
Kosto97 kedd, 10:44
Előzmény: #1105  MANOPI
#1108
Ott a pont.6 MRD lesz az akvik értéke kb,azt nyilatkozták.Erre 2 MRD tavaly bekerült.4MRD még kell!Azt is nyilatkozták H 50-50% az egészséges arány a hitel-tőkebevonás közt.Ha ez így lesz akkor még kb 1MRD hitel/v. kötvény jön, és kb 3MRD tőkebevonás lesz.(srv)
Mumi kedd, 10:41
Előzmény: #1106  MANOPI
#1107
bennük nem látom a jót az 5 év alapján, akik ezt csinálták, maga a részvény valamikor lehet jó lesz, micsoda emberek azok, akik egy ilyet leművelnek, ami itt ment, akik ehhezt a nevuket adják...
MANOPI
MANOPI kedd, 10:34
Előzmény: #1104  Mumi
#1106
 HA nem látod benne a jót akkor ne kínozd magad !   Május 10-én mindent ELMONDHATSZ nekik.        :-)         Én látom benne a jót ezért előre tekintek, az alapján építkezem. :-) 
MANOPI
MANOPI kedd, 10:32
Előzmény: #1103  Vicus2000
#1105
  Most nem munkáltatóit vesznek.   Nem azt  írták.  Különbség szerintem.  A most vásárolni kívánt részvényeket akvizíciókra is használhatják ,  azért az  mindjárt más jövőképet mutat a srv v.  tekintve.                 És hát a volumen sem mindegy.   
Mumi kedd, 10:28
Előzmény: #1102  MANOPI
#1104
a várakozás már nagyon megy, meg az ima is h , akik ezt csinálják 5. éve, azok is becsapottan, kifosztottan, semmit se tudva, ezerszer csalatkozva, h na majd most, na most, talán most indul...... várjanak a pénzükre minimum 5 évet...nagyon sok idő....
Vicus2000 kedd, 10:09
Előzmény: #1102  MANOPI
#1103
Több mint 1 éve már vásárolják folyamatosan Azért nem engedik hogy emelkedjen.
MANOPI
MANOPI kedd, 10:01
Előzmény: #1092  Dollarbill
#1102
  Saját részvény vásárlás !                                                                                                                                                      Mint már  írtam, elképzelhetetlennek tartom,hogy csak kb 2 milliárd forintért legyenek akvizíciók. A mai világban röhejes összeg egy IT cégnek amely az Ország  4 IT cége !   Lesz itt más is.  szvsz.                             Még valamire érdekel.   A saját részvény vásárlások bejelentése előtt mikortól kezdik el vásárolni a barátok, rokonok ?  stb.  :-)   Mert,hogy előtte a jól értesültek vásárolni fognak abban biztos vagyok.  Sajnos mindenhol így működik.  A kisbefektetők csak kullognak a nagy semmire/be.  :-)            szvsz,                        csak egy gondolat.                                   Szép napot, várakozást.                                                                                                                                                           Majd beindul, addig élvezzük a természetet, tengerpartot. 
Mumi 2024. 04. 19. 11:17
Előzmény: #1100  Donqatto
#1101
én azt nem értem h kinek van ennyi eladó, tegyük fel h te veszel itt sokat valakitől és mondjuk elmegy 210-ig, akkor aki itt eladta csak azért h ne tudjon emelkedni, annak ez kurvára fog hiányozni, mert nem fogod neki visszaadni, ennek értelme csak forditva lenne, ha innen esne és lentebb vissza tudná szerezni, de felfelé ez tarthatatlan, most is lehetne venni 100 ezreket, ezt nem értem és azért ha nehezen is araszol felfelé, vagyis nagyon visszavenni már egy ideje sok 100 ezer darabokat nem lehet mégis adják....

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek