április 07. | 21:33

Fidesz hazugsággyár  

Itt lehet gyűjteni Orbánék hazugsággyárának termékeit.
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
kedd, 21:52
előzmény: #274  viera
Mellédumálsz.
kedd, 21:41
előzmény: #270  -pny
Ezért mondjuk hogy 70-s IQ-val kár egyetemre menni.Át kell őket irányitani sofőrnek vagy kőművesnek.Ma már minden félnótás egyetemre akar járni, akinek sem tudása, sem képessége ,sem önkritikája nincs.Az igy felszabaduló milliárdokból végre lehetne egy normális falat épiteni délre amit a  világűrből is látnak.
kedd, 20:11
előzmény: #272  Vazsmegyei
Megint csak trollkodni voltál képes.
kedd, 20:10
előzmény: #269  -pny
A te tényeidre nem vagyunk vevők, rettentően kevés a valóságalapjuk! Csak úgy kijelented a tényeidet! Nem előnyös az ilyen ténykedés, hosszú távon! Máskülönben az objektív tények lenyűgözőek!
kedd, 18:57
“Pintér nem tudja alátámasztani, hogy a Soros-hálózat veszélyt jelent
.
Hiába utasították a belügyminisztert, hogy szakmailag is támassza alá kormánypropaganda paranoiáját, úgy tűnik, ez sehogyan sem jön össze.”
.
http://index.hu/belfold/2017/11/21/pinter_soros_nemzetbiztonsag/
kedd, 15:43
A Soros kampányra kidobott 10 milliárdoknak lenne jobb helye is...
.
“PISA-jelentés: A magyar diákok problémamegoldásban átlag alatt vannak”
.
http://index.hu/belfold/2017/11/21/pisa-jelentes_a_magyar_diakok_problemamegoldasban_atlag_alatt_vannak/
kedd, 14:56
előzmény: #267  Vazsmegyei
Ja értem. Tehát a tények nem számítanak, attól függetlenül kamuzzátok csak a szövegeiteket tovább. Hát ezt észrevettük.
kedd, 14:55
előzmény: #261  Vazsmegyei
Az is. Csak éppen az egyik állami pénzen a közmédiában, a másik meg a piacról élő maradék sajtóban. 
A másik pedig az aktualitás kérdése, ugye...
kedd, 14:52
előzmény: #266  -pny
Az én véleményemet nem tudod az UNIO jegyzőkönyvével felülírni!  Tartom a véleményem, amit leírtam!
Egy kitöltetlen ígérvény! 
kedd, 14:45
előzmény: #264  Vazsmegyei
Kár hazudoznod, a cikkben ot van linkelve az EU-s jegyzőkönyv (valamitől a fórummotor ide nem hagyja belinkelni).
kedd, 14:43
előzmény: #262  -pny
Na ugye hogy eltaláltam mi fog szólni az elkövetkező fél évben!
kedd, 14:41
előzmény: #260  -pny
Titeket meg a zindex vert át, ha hiszitek még nekik az átnevezett "kvóta" ügyet! Egy kitöltetlen "elismervényt" szavaztattak meg az UNIOs korifeusok! Nem a mára érvényes, hanem a "következő" migránsáradat "kezelésére"!
-
Már tudják egyes UNIOs vezetők, hogy elkövetkezik az újabb menekültáradat, amit az UNIOnak szolidarítással és "toleráns "befogadással kell megoldania!
kedd, 14:36
előzmény: #253  signal2
nagyon sokat...gondolhatod...
kedd, 14:33
előzmény: #261  Vazsmegyei
Hiszen ezek zajlanak.
kedd, 14:33
előzmény: #257  signal2
Szerintem a "korrupció" a "lopás" a "mészáros" a "felcsúti" ja meg a "mészáros" meg a "stadionok" lesznek folyamatosan az elkövetkező fél évben is!
kedd, 14:32
előzmény: #259  -pny
Tehát:
.
1. Egyrészt behazudták, hogy az EP a kvótáról szavazott, pedig csak arról, hogy induljanak-e a tárgyalások ezzel kapcsolatban a tagállamokkal vagy sem.
.
2. A Fideszt magában foglaló Néppárt is támogatta.
.
Hát kedves Fidesz hívek, titeket nagyon-nagyon lenéz és átver imádott kormányotok.
kedd, 14:30
“...a Fideszt magába foglaló Néppárt frakciója is a kötelező betelepítési kvótát támogató LIBE-jelentést tartalmazó határozat mellett szavazott.”
.
http://index.hu/kulfold/2017/11/21/ep_kotelezo_kvota_szavazas_fidesz/
kedd, 14:28
előzmény: #257  signal2
Hát persze, hogy ez lesz.
kedd, 14:25
előzmény: #255  -pny
Ide a rozsdás bökőt, hogy a következő fél évben előkerül a Hajdú-Bét-, a Simon Gábor- és a Sukoró-ügy is. 
De a sláger nyilván Soros és Czeglédi lesznek.
kedd, 14:19
előzmény: #255  -pny
Ne általánosíts! Én egyszer sem említettem! Visszakeresheted! Hogy megnyugtassalak, rossz ötletnek tartottam!
kedd, 14:14
előzmény: #252  Vazsmegyei
Emlékeztető: az öszödi beszéden 11 éve rugóztok...
kedd, 14:12
előzmény: #208  madxa
Egymillió elhülyített emberről beszélsz? Az ő véleményük csak vélemény, nem pedig tény, és legfőképpen pedig nem forrás.
A Soros cikkében leírtak egy magánember magánvéleményét tükrözik, semmi többet. Soros csak a magyar kormányra tett hatást, senki másra.
kedd, 14:12
előzmény: #252  Vazsmegyei
Sőt most már le is állt az értékesítés. Engem azért érdekelne, hogy mely magánszemélyek, mennyit kerestek rajta...
kedd, 14:09
előzmény: #250  -pny
Már megbocsáss, de arra a "kötvényes" kérdésre már többször kaptak választ a parlamentben! A mai napig ezen rugózik az ellenzéki oldal! Hányszor kellene ugyanazt a hivatalos választ adnia, ugyanarra a kérdésre, vagy jelen esetben a feltevésekre?
kedd, 14:04
előzmény: #245  _Sigorszky
Tudod te, hogy mit mondott a jobbikos képviselő mielőtt meghallotta, amit meg kellett hallania? és csak abban volt igaza, hogy az a szó nem válasz.
kedd, 14:01
előzmény: #249  Vazsmegyei
KÉRDÉSEKET akart feltenni. Egy kormánynak egy demokráciában erre KÖTELESSÉGE lenne válaszoln.
.
Fidesz “demokráciában” persze nem, anyázás, újságíró kitiltás, stb. ezekre a reakció. Válasz helyett. Szégyelljétek magatokat, hogy ennek tapsikoltok.
kedd, 13:58
előzmény: #242  -pny
Alaposan tanulmányozd át a képviselő kérdéseit! Mennyi a valóságtartalma, amit ismerünk is és mennyi a feltevés, amire nem lehet választ adni mert nem kérdés!
kedd, 13:57
előzmény: #246  madxa
III/III
kedd, 13:56
előzmény: #245  _Sigorszky
Vagy rúgta fel a gyerekét, vagy a szüleit - mert ez is szokás a köreikben.
kedd, 13:55
előzmény: #240  andare

Van bizonyítékod,hogy tolvajok?
Olyanok értékesítik akik benne vannak a tolvajok bandájában!!! 
Vigyázz mert könnyen bajba kerülhetsz te is!
Amit csinálsz azt már büntethetik!
kedd, 13:54
előzmény: #242  -pny
Jó, hogy az anyjába nem küldte el. mert ezeknél az sem ritka!...
kedd, 13:53
előzmény: #234  andare
Másik véleményed:
"andarema, 13:18előzmény: #203  cumi01#212Inkább azzal kellene foglalkoznod, hogy Magyarország letelepedési kötvényeit miért is Kajmánszigeteki cégek közvetítik? Ha már az ország ellenségeit, lerombolóit keresgéled akkor talán sikeresebb lenne ha a Kajmánszigeteken keresgélnél... Ja, hogy az összefüggésben van a szeretett vezérrel...."
Ez miért lenne vélemény?
Ez szintén rágalom!
Álhír!

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE