Topiknyitó: -pny 2017. 04. 07. 21:33

Fidesz hazugsággyár  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mezga_geza 2020. 04. 11. 14:25
Törölt hozzászólás
#1000
mezga_geza 2020. 04. 11. 14:22
Törölt hozzászólás
#999
mezga_geza 2020. 04. 11. 14:21
Törölt hozzászólás
#998
mezga_geza 2020. 04. 11. 14:16
Törölt hozzászólás
#996
goldi 2020. 04. 11. 14:12
Törölt hozzászólás
#995
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 13:48
Előzmény: #990  bumm
#994
Alapige:Mt 25,14-30 "Mert úgy van ez, mint amikor egy idegenbe készülő ember hívatta szolgáit, és átadta nekik vagyonát. Az egyiknek adott öt talentumot, a másiknak kettőt, a harmadiknak pedig egyet, kinek-kinek képessége szerint, és elment idegenbe. Az, aki az öt talentumot kapta, azonnal elindult, vállalkozásba fogott velük, és nyert másik ötöt. Ugyanígy az is, aki a kettőt kapta, nyert másik kettőt. Aki pedig az egyet kapta, elment, gödröt ásott a földbe, és elrejtette ura pénzét. Hosszú idő múlva aztán megjött ezeknek a szolgáknak az ura, és számadást tartott velük. Eljött az, aki az öt talentumot kapta, odavitte a másik öt talentumot, és így szólt: Uram, öt talentumot adtál át nekem; nézd, másik öt talentumot nyertem. Ura így szólt hozzá: Jól van, jó és hű szolgám, a kevésen hű voltál, sokat bízok rád ezután, menj be urad ünnepi lakomájára! Odament az is, aki a két talentumot kapta, és ezt mondta: Uram, két talentumot adtál át nekem: nézd, másik két talentumot nyertem. Ura így szólt hozzá: Jól van, jó és hű szolgám, a kevésen hű voltál, sokat bízok rád ezután, menj be urad ünnepi lakomájára! Odament hozzá az is, aki az egy talentumot kapta, és ezt mondta: Uram, tudtam, hogy kérlelhetetlen ember vagy, aki ott is aratsz, ahol nem vetettél, és onnan is gyűjtesz, ahová nem szórtál. Félelmemben elmentem tehát, és elástam a talentumodat a földbe: nézd, itt van, ami a tied. Ura így válaszolt neki: Te, gonosz és rest szolga, tudtad, hogy ott is aratok, ahol nem vetettem, és onnan is gyűjtök, ahova nem szórtam? Ezért el kellett volna vinned a pénzemet a pénzváltókhoz, és amikor megjöttem, kamattal kaptam volna vissza azt, ami az enyém. Vegyétek el tőle a talentumot, és adjátok annak, akinek tíz talentuma van! Mert mindenkinek, akinek van, adatik, és bővelkedni fog; attól pedig, akinek nincs, még az is elvétetik, amije van. A haszontalan szolgát pedig vessétek ki a külső sötétségre: ott lesz majd sírás és fogcsikorgatás."
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 13:36
Előzmény: #991  libasbukta
#992
Így.
Rétvári Bence: Több pénz jut az oktatásra és az egészségügyre.Rétvári Bence: Több pénz jut az oktatásra és az egészségügyre
Hatszáz milliárddal többet költ a kormány egészségügyre.Hatszáz milliárddal többet költ a kormány egészségügyre
libasbukta
libasbukta 2020. 04. 11. 11:41
Előzmény: #989  Törölt felhasználó
#991
továbbra is fenntartom, hogy a legviccesebb logikai bukfenc, hogy a ha megnézzük az oktatásra és eüre fordított forrásokat nominálisan az ugyanúgy "elszállt", mint a nominális államadósság
akkor hogy lehet egyszerre az, hogy a tálibok szerint az oktatás egészségügyre egyre kevesebbet költünk, miközben az államadósság meg felrobbant? erre valahogy sosem érkezik válasz
bumm 2020. 04. 11. 11:39
Előzmény: #989  Törölt felhasználó
#990
Egy okos Amerikai
Egy okos Amerikai közgazdasági professzor egyszer kijelentette, hogy Ősoha nem buktatott meg egy hallgatót sem , de a közel múltbanmegbuktatott egy egész osztályt .
Miért?   Azért mert az osztály kitartott amellett, hogy  az "Obama care"szociális program nagyon is jól működik. Nem lesz tovább szegény , semgazdag ,  sőt mindenki egyenlő alapon fog élni és fogja érezni majdmagát.
A professzor azt mondta , OK , próbáljuk ki a tervet és majd meglátjukkinek lesz igaza.  Mától fogva mindenkinek az osztályzatát csakösszeadjuk és egy átlag osztályzatot fog kapni mindenki a végén.  Jó?Így majd meglátjuk kinek lesz igaza a végén.    Mindenki az osztálybanbele egyezett.    A legjobb az 5-ös és a legrosszabb az 1-es osztályzatlesz.
Az első teszt után mindenki 4-est kapott.  Így azok akik tudtak ,mertsokat tanultak , reklamáltak, viszont aki kevesebbet tanult az meg örültaz osztályzatnak.
A második teszt alkalmával a hallgatók akik az első esetben kevesettanultak , még kevesebbet tanultak  , és akik először sokat tanultak ,úgygondolták hogy akkor ők minek igyekezzenek   es Ők is kevesebbettanultak.  Így a második teszt eredménye csak egy elégséges 2-es lett.
A harmadik teszt után mindenki elégedetlen volt, mert mindenki kevesebbettanult és mindegyik a másikakat okolta az alacsony eredményekért .  Tehátsenki nem volt megelégedve és mindenki megbukott.
Ekkor a professzor azt mondta nekik, hogy a szocializmus ugyan ilyenmódon alapszik és azért fog az is megbukni . Mert ha a jutalom elég nagy,a szorgalom is nagyobb, hogy valaki sikeres legyen. De ha egy kormányelveszi a jutalmat az igyekvőktől , hogy a lusta is jól járjon, senki nemfogja törni magát , ha Ő azért kevesebbet kap.
Itt van még 5 nagyon tanulságos mondat:
1. Nem lehet a szegényeket sikeressé tenni azzal, hogy a gazdagabbakatkifosztod.
2. Ha kapsz valamit amiért neked nem kellett dolgoznod, azért egészbiztos valaki másnak kellett megdolgozni.
3. A kormány nem tud adni senkinek semmit, addig amíg azt valaki mástólel nem veszi először.
4. Semmit nem tudsz megsokszorosítani úgy, hogy először elosztod.
5. Mikor a nép fele úgy gondolja, hogy nekik nem kell dolgozni mert amásik fele úgyis eltartja. És mikor a másik fél rájön arra, hogyakármennyit dolgozik, a kormány a fizetésük felét arra költi állandóanaki nem csinál semmit. Ez a kezdete annak, hogy az a nemzet a bukás feléhalad.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 11:37
Előzmény: #987  libasbukta
#989
Adott évi bevételt lehet elkölteni,aki nem tud különbséget tenni éves bevétele55%a adósság,és80%a adósság között,az nem érti,hogy miért66,4% 2019ben.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 11:33
Előzmény: #982  rockmaster
#988
2004óta vagyunk tagok 2010ben választhatott,ha lemaradt 14ben pótolhatta feledékenységét,2018ban ismét volt választás,legközelebb2022ben Ön is újrázhat.
Sajtótájékoztató a Monetáris Tanács április 7-i ülését követően - YouTube
libasbukta
libasbukta 2020. 04. 11. 11:32
Előzmény: #986  Törölt felhasználó
#987
ezek satuk hozzá, ne is fáraszd magad
nekik az a meggyőződésük, hogy az államadósságot nominálisan
az eü és az oktatási költségeket GDP arányosan kell mérni
kivéve ha ugye a GDP hazudik mert mindenki hazudik
akkor inkább ne is firtassuk, mennyé be a kóóórházba és nézzed meg démontálib
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 11:30
Előzmény: #983  Törölt felhasználó
#986
rockmaster 2020. 04. 11. 10:30
Előzmény: #978  Törölt felhasználó
#985
Büszke vagyok, hogy sohasem szavaztam az Orbán-pártra!
Most, ha baj van, mutatja meg egy válság azt, hogy ki az igazi hazafi?
Orbánnál továbbra is érinthetetlen a nemzeti oligarhák vagyona, miközben az egs. ügyben dolgozók szemét kiszúrja havi 41 ezer forinttal. Továbbá, lenézi a nyugdíjasokat az évi 1 heti nyugdíjemeléssel. Ez viccnek is rossz!
TAO milliárdokról meg ne is beszéljünk!!!!
Nem folytatom, mert elvisz a fekete autó!
valoigaz 2020. 04. 11. 10:27
Előzmény: #979  signal2
#984

Kedves signal2! Írásaiban jól láthatóan kirajzolódik a Gyurcsánybetegség tünetei, javaslom mielőbb konzultáljon orvosával a kezelések meghatározásának lehetséges módjairól.
Törölt felhasználó 2020. 04. 11. 10:25
Előzmény: #978  Törölt felhasználó
#983
Ha már  mindenáron számokkal akarsz dobálózni, akkor légy pontos, 2010-ben a kormányváltáskor 78 % volt, ebből vond le a manyupot és az imf hitel fel nem használt részét, tehát kb. 65 % volt a valós. Most kb. ugyanennyi volt év végén, viszont 2010 előtt volt egy világválság cirka 6 % gdp-visszaeséssel, ha idén is annyi lesz, akkor rosszabb számaink lesznek, mint 2010-ben. Mszp és Fidesz egykutya, mind a kettő szarul kormányoz, a magyar emberek többsége meg hülye, mert csak Gyurcsány-Orbán viszonylatban tud gondolkodni és nem tud kiszabadulni ebből az "én csapatom jobb mint a tiéd, beee.." hülyeségből már 30 éve. Sajnállak téged, hogy még mindig nem nőttél fel (persze ha pénzért csinálod az más, akkor szimplán csak egy nemzetellenes pöcs vagy). Valahogy úgy kéne neki indulnod, hogy az aktuális miniszterelnök nem vezér vagy zseni (egyiknek sincs még csak közelítőleg se olyan agya, mint mondjuk egy fizikusnak), egyszerűen csak az államigazgatás időleges vezetője, ráadásul ahhoz hogy sikeres legyen olyan tulajdonságokkal is kell rendelkeznie, amik nem igazán szimpatikusak. 
rockmaster 2020. 04. 11. 10:24
Előzmény: #978  Törölt felhasználó
#982
2010 előtt zömmel állami pénzből zajlottak a beruházások, függetlenek voltunk ebben, addig 2010 után EU, vagyis idegen pénzből történtek ezek. Az önálló, kisebb cégek eltüntek vagy beolvadtak a nemzeti oligarha rendszerbe.
Ez veszélyes!
rockmaster 2020. 04. 11. 10:19
Előzmény: #972  Törölt felhasználó
#981
Ilyet én is tudok, egy valamit kiragadni:
A 300 EUR/HUF-nál kisebb árfolyamban reménykedők bánatosak, mert az Orbán-párt folyamatosan gyengíti a nemzet valutáját.
Orbán Viktor a forintról: "Az a kormány, amelyiknél 300 fölé megy az euró árfolyama, annak le kell mondani!"
Orbán mikor mond le?

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek