Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
geza77
geza77 szombat, 14:11
Előzmény: #77038  Boby
#77040
nem is csuda, de már ott tartunk, hogy magyar termékeket olcsóbb a szomszédokban megvenni, mint itthun!! Meg kell csak nézni piros @rany olaszoknál, unicuum osztrákoknál...  épp jön haverom kintről, uh telik a hűtő, hozza a nagybevásárlást :) 
geza77
geza77 szombat, 14:09
Előzmény: #77016  TitusPullo
#77039
Nem értem, akkor a pap elvtárs miatt volt melegrekord, vagy valami más ereszes politikusról is kiderült, hogy meleg???  Rekordokat döntögetnek. Meg egymást.    https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240907/ujabb-melegrekord-dolt-meg-budapesten-708341
Boby
Boby szombat, 13:18
#77038
https://telex.hu/gazdasag/2024/09/05/bathory-utca-parndorf-celjarat-indul-a-magyar-bevasarlo-turistaknak?fbclid=IwY2xjawFJEg5leHRuA2FlbQIxMQABHa66kC1jbwZfCWx9vNsaqFAvRdrqMdy5Zs5b-zoAIJaQFrOlzsMhnCcpjA_aem_AcmfiSgdIWxZ29LBkupHwA
Tiszta 80-as évek közepe, vége csak akkor kárcóráért, banánért,számológépért, kazettásmagnóért stb., mentünk. A rendszerváltás után aztán szépen lassan helyére került a forint árfolyama.
Boby
Boby szombat, 12:48
Előzmény: #77036  Boby
#77037
Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy a gyengébbek is megértsék,ma talán már akkora a jegybank vesztesége,mint az ellopott nyugdíjvagyon. Kérdezem én,aki adósságcsökkentésről beszél, mármint hogy ezért kellett visszaállamosítani a nyugdíjat, az mi a f@szomról hadovál?
Boby
Boby szombat, 12:43
Előzmény: #77033  Nudli
#77036
"Ado visszavesz, allamadossag csokkentve a bevont papirokkal, a reszvenyek novelik nemzeti vagyont."
Szeretném megjegyezni, hogy orbánc alatt a nomilás államadósság 20 000mrd-ról ment fel 60 000mrd-ra úgy, hogy a döntő többsége a zembereknek neki fizette a nyugdíjjárulékot, továbbá kérdezem én, hogy az ellopott 3000 mrd forint nyugdíjvagyon,milyen unortodox módon csökkentette az államadósságot,ha az közben 40 000 mrd-al (20 000=>60 000)nőtt!? Lehet, hogy nem pontos a gondolatmenetem,de a számok nagysága és az általad írt sületlenségek, azért azt hiszem kidomborodnak.
TitusPullo
TitusPullo szombat, 11:30
Előzmény: #77034  Nudli
#77035
selmeczi gabriella utsó nyilvános vetítése, a mór mehet.
Nudli
Nudli szombat, 10:56
Előzmény: #77033  Nudli
#77034
Egy elmaradas van, igertek az egyeni nyugd.szamlaszamitast, ez nem lett. 
Nudli
Nudli szombat, 10:54
Előzmény: #77029  kisvasutas
#77033
Fugyelj Bendeguz most kitanitalak: manyup. nyugjar az egy ado. Gyurcsotiek kitalaltak gyuljon a jobbagynak sajat szamlan ez az ado es ne legyen vele több gond a haverok majd nyitnak irodakat elkoltsegelik amit kell.  Fiatalok a manyuposok meg 20-40 ev amig kifizetesek vannak. Braziloknal volt ilyen, amikor kifizetesek jottek volna csodoket jelentettek a penzkezelok. Akkor hova szaladsz? A zorbanhoz, aggya vissza penzed mint chf hitelnel A lenyeg ezek a manyup cegek allampapirba, tozsdebe, haveri befalapokba fektettek. Ado nem jott be eleg, hitelt kellett felvenni es meg kamatot is kellett utana fizetni. Szamtani egyszerusitesi művelet. Ado visszavesz, allamadossag csokkentve a bevont papirokkal, a reszvenyek novelik nemzeti vagyont. Az onkentes nyugdij megtakaritast senki nemveszi el. Szoval ez. 
Nudli
Nudli szombat, 10:41
Előzmény: #77027  TitusPullo
#77032
Ne ertekeld le magad kiskatona. 
tanrek szombat, 09:20
Előzmény: #77029  kisvasutas
#77031
És még az az egy is olyan, hogy neked személy szerint lehet szimpi, de a nagy képet nézve, nem biztos, hogy több az előnye mint hátránya.....
Zanza2 szombat, 08:33
Előzmény: #77023  Nudli
#77030
"Van ahol vannak kovetkezmenyei a tetteknek."
Valóban. 
Pl. Hodász atya önként kilépett, Bese atyát kirúgták. 
Ez azért különbség, nemdebár?
kisvasutas szombat, 07:02
Előzmény: #77028  TitusPullo
#77029
Nem csak nálad. Nálam a MANYUP lenyúlással indult a narancsos hányinger. Eddig 1 olyan intézkedésük volt ami szimpi, felemelték 20 lóerőre a jogsi nélkül vezethető motoros csónakot......
TitusPullo
TitusPullo szombat, 06:00
Előzmény: #77026  Nudli
#77028
a közbizalmat és az erkölcsöt ezermilliárdok ellopása, elsőként a letelepedés biznisz aztán sok más és a korrupció, a propaganda mocskos hazuggságai, ferdítése ásta alá - nálam, de ez én vagyok.
TitusPullo
TitusPullo szombat, 05:57
Előzmény: #77026  Nudli
#77027
sajnos én csak kereskedem, nem tudok a "vitába" beszálni, majd fsociety talán visszajön, aztán beszélgettek.
Nudli
Nudli szombat, 05:34
Előzmény: #77022  TitusPullo
#77026
Az megvan? Ellenzek nem szavazta meg a fiatalok vedelmere hozott torvenyt. Itt a gond, mosodnak el a határok. Pedofil vagy turelmetlen? A vallas a klerikalis resz es a papok ezereves titkai. A tarsadalmi ertekek, normak, kozmegegyezesek erodalasa megy a kozbizalom az erkolcs a moral ertekcsokkentese, nevetsegesse tetele zajlik. Liberalis szabadsagnak alcazzak. 
bronz szombat, 05:28
Előzmény: #77014  geza77
#77025
Vannak elvakult rajongók, propagandisták, akiknek nem tetszik a valóság vagy az, ha valaki erre felhívja a figyelmet. Az, hogy 2010 óta kilopták a szemüket is a forint szándékos gyengítésével ezek az évek óta vészhelyzeti, rendeleti kormányzó, mindenkitől megvédő, pedofilmosdató pedofideszesek.
bronz szombat, 05:24
Előzmény: #77019  Zanza2
#77024
Ibiza Nudli zajec nem érti, mert a userek jelentgetésével van elfoglalva.
Nudli
Nudli szombat, 05:12
Előzmény: #77020  geza77
#77023
Ezert kellett lemondania. Kijarasi tilalomkor elment a klubba, zart klub de nyitva maradt az ajto. Volt kovetkezmenye. Van ahol vannak kovetkezmenyei a tetteknek. Tudhatja mi a normális es csinalhatja jol a dolgat az iranyult is.  Felnottkent azt tehet amit akar kialakulatlan fiatalkent még ne erjek abnormalis hatasok. Vannak normalis és nem normalis dolgok, azonos nemek, egyre fiatalabbak, allatok... Hol a határ? Ma meg itt holnap mar kicsit arrébb. Hol a szabadság határa? Igen, a meggysör veszelyes,  csuszos a lejtő. Belgiumban mondtak legyek nyitott, mindtam nekem egy sör legyen hideg a keserű. Ittam egy meggyest csakhigy tudjam milyen a normalis. Azert neha veszek egyet. 
TitusPullo
TitusPullo szombat, 04:47
Előzmény: #77018  Nudli
#77022
Bocs de egy felszentelt katolikus papnak es az lmbtqnak hol van realis metszete? Mert ugy tudom h sehol. Meg a bicskei pedo igazgatonak sincs lmbtq metszete. Nomeg a kegyelmet adó novak kati balogh rokanak sincs.
geza77
geza77 péntek, 23:33
Előzmény: #77016  TitusPullo
#77021
Csőbe húzták őt is!!  Vagy nem csőbe.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek