Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
TheSnake2020 2023. 03. 07. 16:17
#38720
Egyre nagyobb a divergencia. Valószínűleg megvolt az alja.
kacsahus
kacsahus 2023. 03. 07. 16:15
#38719
Mi a jó élet történik? Előbb a BÉT most a deviza rottyant maga alá.
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 15:47
Előzmény: #38717  fpeter1982
#38718
Reménykedhetünk egy véletlenül eltévedt acél vagy ólom darabban. Esetleg egy kukoricag....ban, vagy egy tapsikoló tányérkában... hátha... Azonnal kifutnék a lidl-be és pezsgőt bontanék még munkaidőben :D
fpeter1982 2023. 03. 07. 15:40
Előzmény: #38716  EURHUF_goes_to_haven
#38717
A napokban Orbán kijevi útja (szervezése) járta be a médiát, most meg ez lett köztudott. Már előbbire is volt némi kardcsörte, kíváncsi vagyok erre mi lesz. Gyorsan változnak a dolgok, baráti országok nincsekek, csak pillanatnyi érdekek vannak ugye.
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 15:32
Előzmény: #38715  fpeter1982
#38716
Majd megmondják, hogy ők csak ilyen Hacksaw ridge típusú embereket képeztek akiknél fegyver sincs és válogatás nélkül megmentenek akit érnek oroszt ukránt magyart....
fpeter1982 2023. 03. 07. 15:17
Előzmény: #38713  geza77
#38714
Megmondták, hogy lehagyjuk a nyugatot, nem? Tessék lehagytuk. Árakban. Nem is kellett hozzá 30 év.
geza77
geza77 2023. 03. 07. 15:02
#38713
"Valószínűleg soha senki nem gondolta volna, hogy eljön az az idő, amikor magyarok Ausztriába járnak élelmiszert vásárolni. És ezzel önmagában talán semmi baj sem lenne, ha mindeközben a magyar életszínvonal jelzőszámai nem tartanának az utolsó hely felé Európában, mindezt "Magyarország jobban teljesít" zászlaja alatt." 
https://piacesprofit.hu/cikkek/gazdasag/tele-vannak-a-hatarmenti-osztrak-elelmiszerboltok-parkoloi-magyar-rendszamu-autokkal.html?fbclid=IwAR2Cv6GMRBRdjjJq9TCdXkDPMDkdmiCVyvXuqa0-z3mC--WP8fcSYrbzHn8
TitusPullo
TitusPullo 2023. 03. 07. 11:39
Előzmény: #38706  Bandi_ujonc
#38712
Szia mindig a legkorabban leharoban gordulo lejarattal.
Bandi_ujonc 2023. 03. 07. 11:34
Előzmény: #38710  EURHUF_goes_to_haven
#38711
Nekem is sok nap volt, mostanában azt írják 2 hét.
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 10:15
Előzmény: #38709  C0lumb0
#38710
Nem gáz , hisz mikor az ideit kezdjük fizetni még a tavalyit is kell... Nem értem mi a gond. Én még a devizatartalékot is megnézném, hogy mi igaz belőle, mert tippre abba is minden porszemet bele számoltak még a aranyra festett alu tömböket is. De bízzunk benne tudják mit csinálnak :D 
By the way MÁK úgy cseszett a mai napig megnyitni a számlám... Ülök itt az EURban.. szégyen..
C0lumb0 2023. 03. 07. 10:03
Előzmény: #38707  Bandi_ujonc
#38709
Hát kiváncsi lennék hogy nekünk mennyiért jön a "zseniális" szerződés alapján.. Meg hogy mennyi millio-milliárd euró lesz majd az első esedékes halasztott fizetés a téli hónapokra meg a túlzottan magas áru gázra előtte.. Jó vastag lesz a számla hamarosan..
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 09:56
Előzmény: #38705  C0lumb0
#38708
Így gondolom én is. Vékony jég ez. 
Egyik oldalról hazudnak, hogy minden rendben meg stabil a gazdaság, különadó akin még van bőr, közben vétózgatnak, Finnekkel Svédekkel is mi paródia ami megy... 
A EURHUF és a Ft vásárló ereje között KELL párhuzamnak lennie, ami értékét adja, és szerintem most egy lufit fújnak. Ez látható a panda kötvényeken, a kibocsátásokon, hogy mindenkit terelnek Álompapírba úgy hogy inflációt se hozza, de azért papíron szép. Csak az a baj, amit most MÉG le tudnak nyúzni , az sajnos a jószágot mefújtja, mert minden cég tovább fog számlázni, minden egyes különadót az emberek fizetnek meg, akiket így többszötössen sújt. De mindenki legyen happy, mert a Ft erősödött 23 Ft ot 400 alá. Igen csak a jövőt feléltük és hiába megy  a vonat még, ha már látjuk, hogy a sínek elfogynak..De adja isten, hogy valami csoda fojtán a sínverő gép gyorsabban megy mint mi és tudja előttünk rakni.. (EU lenne ez kb) Így amíg az EURHUF alacsony opció a külföldön bevásárlás, csak utána mi lesz ? Mert itthon már nem lehet megfizetni.... De ugye a rothadó nyugat, éhenfagyásomban épp csücsülök a 23 fokos irodában jóllakva... 
Bandi_ujonc 2023. 03. 07. 09:26
#38707
Közben ttf gas 42.
Az elhibázott brüsszeli szankciók. 
Bandi_ujonc 2023. 03. 07. 09:24
#38706
Titus, továbbra is augusztus előtti dkj-ben vagy?
C0lumb0 2023. 03. 07. 09:02
Előzmény: #38701  EURHUF_goes_to_haven
#38705
Így van gyűlnek a felhők egyre égetőbb a kamat, minél több nap annál több puskás stadion árát kellesz visszafizetni.. Majd nyomtatnak inflálnak.. De hova tovább ha az infla visszafordítása a cél. Csak majd nehogy akkor kelljen megkezdeniük kamatot vágni, ha majd neadjisten déli irányba is szétmegy a török gázvezeték véletlenül, mert ugye aki északon szétrobbantotta annak az ugyanugy érdekében áll.. nem véletlen félnek tőle.. az ekb meg a fed emelget közbe amig mi csak tartunk ez is rontja a helyzetet, illetve lehet itt mondogatni hogy jön az eu pénz, meg kell nézni lengyelországot.. Azalapján még jövő ilyenkorra is majd várjuk a semmit.. Jó esetben ha addig nem próbálnak meg kilépni az EU ból mert ugye mi "elkerüljük" az eszkalációt ők meg nem.. Ja és hát a háború ugye nem ugy néz ki hogy a béke közeleg.. Orbán mondta a saját száján hogy az Eu az eszkalációhoz nagyon közel van mi meg nem állítólag.. El ne menjenek putyinnál mindenki imádkozzék, mert akkor ha lelöki a big bránert véletlen akkor nézhetnek a varjak, hogy hát nyáron hova bújjanak majd.. Szóval nem olyan rózsás a helyzet mint ahogy előadják.. Nem véletlen van az hogy a forint erőlködik, közben meg minden drágul inflálódik így az erős forintunk egyre kevesebbet ér itthon.. Kint mindent megadnak érte amíg rá nem jönnek a turpisságra..
Gaguse
Gaguse 2023. 03. 07. 09:02
Előzmény: #38703  EURHUF_goes_to_haven
#38704
Én nem várom 330 ra✌️
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 09:00
Előzmény: #38702  Gaguse
#38703
Akkor most én mondjam azt, hogy óvatosan a  330 as álmokkal, mert ha csökken a kamat, fog ez még felfelé is menni, vagy ha kiderül március végén, hogy az EU-s pénz még nincs utalásra előkészítve... Holnap kijön az infla adat, meglátjuk mi lesz. Szerintem stagnál. -->Április előtt nem lesz kamat csökkentés, de vmi EU-s határidő, meg ez is egybe esik, és még akkor kezdődik a betárolási időszak is.... Örüljünk a szélcsendnek, csak nehogy vihar előtti legyen.
Gaguse
Gaguse 2023. 03. 07. 08:15
Előzmény: #38701  EURHUF_goes_to_haven
#38702
Ez mind igaz amit leirtal, de ettol meg 378 az EUR... engem csak az zavar, hogy nem is olyan regen volt itt minden, 600 meg 1135 meg torok es argentin ut, osszeomlas es csod. Itt paran azt mondtuk, hogy ovatosan ezzel mert nem ilyen egyszeru a dolog, erre elkezdtek Anuluzni meg sertegetni, sot voltam es asszony is vagy valami ilyesmi, na meg fizetett troll meg hasonlok. Ilyenkor szerinted mit kellene csinalnom? De a karma ilyen, most lehet nezegetni a 430 as veteleket es izzadni egesz nap... karma is a bitch! 
EURHUF_goes_to_haven 2023. 03. 07. 08:04
Előzmény: #38700  Gaguse
#38701
Nem sértegettelek, amennyiben mégis elnézést. ( 6lábú egérfogó)
A ft árfolyamra viszont ne várjál se bocsánatot, se beismerést, amíg úgy rángatják ide-oda mint a nemzet csótánya fiatal korában a csatogós lepkét. Leírtuk 100x. nem 1 hónap alatt akarunk meggazdagozni a Ft romlásból, mi azt szeretnénk, hogy egy kiszámítható felívelő életszinvonal legyen. De a feltételek ehhez nem adottak. Hogy te ebbe beleláttad azt hogy holnap lesz 1200 az eur az a te problémád. Nekem az a bajom, hogy mikor bementem a NAV hoz hogy gondolkodok egy vállalkozás indításán, le akartak beszélni a KATA-ról és mondák, hogy EVA jobb, igaz 65% mire mindent összeszámoltunk amit le kell adózni, de ugye ebből lehet leírni... vicc. Kiszámítható jövőt szeretnék. Ez jelen pillanatban otthon nincs. 1 tollvonással sokszorozódnak a rezsi díjjak, önkényesen változtatnak tételeket (rendszerhasználati díj wtf ?) a napelemesek szaldó eltörlése a vicc a köbön, kata, MOK, OKJ, A felújítási támogatások is köhécselnek, csak tudnám te mégis miért tudsz így örülni ennek a pár Ft erősödésnek ami 1 éves idősíkon még így is romlás ?? Géza is leírta, hogy örül az erősödésnek, de fél szemét azért a távolabbi idősíkra vetve azért látni, hogy itt gyűlnek a felhők. 

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek