Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 08. 16. 14:07
Előzmény: #2959  Törölt felhasználó
#2960

"'...annyira vagytok hazugak..."
javaslat személyeskedésért a kitiltandók körébe: " sotime"
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:03
Előzmény: #2956  gazmber
#2959
A Covidot nem,Orbán találta ki,a szemkilövetést viszont Gyurcsány engedélyezte, megtilthatta volna, a fegyver használatot a fegyvertelen tömeg esetében.Ami a járvány kezelést  illeti ,Lehet,hogy számodra,új de a magyar emberek egészségi állapota sokkal szarabb mint az osztrákoké,ezért volt nálunk ennyivel több halott ,ha Gyurcsányék lettek volna hatalmon,akkor nem 30 000 hanem jóval több halott lett volna,ismerve Gyurcsány válságkezelési hatékonyságát, sikeresen csődközelbe vitte az országot.Gyurcsányék nem vettek volna keleti vakcinákat amik sok ember életét megmentették és persze lélegeztető gépekre sem pazarolták volna a pénzt,a szervezési képességük meg a nullával egyenlő,így az egészségügy pár hét alatt úgy össze omlott volna,hogy a többszörös lett volna a halott,mint Orbánék esetében.Persze kibicként,könnyű az ellenzéknek bírálni, de azon kívül, hogy a keleti vakcinák elfogadása ellen hangolták az embereket,amivel több ember halálát okozták,mást nem tettek.Jut eszembe ti és az elvtársaitok bocsánatot kértetek azoktól akiknek a hozzátartozója azért hallt meg,mert lebeszéltétek a keleti vakcinák felvételétől ,míg más nem volt akkor ???
Most olvastam a másik topikban,hogy az a Badsektor aki a covidos topikban egyfolytában bírálta a keleti vakcinákat ezzel elbizonytalanítva az embereket,most éppen számon kéri Orbánéktól a sok covidos halottat,pont ő aki tevékenyen részt vett abban,hogy másokat lebeszéljen a keleti vakcinák elfogadásában,persze most meg azt hazudja szokása szerint,hogy azok nem is érnek semmit.Hát ezek vagytok ti,és a hír tv-s hazugságokkal jössz,talán a saját házatok táján söpörjetek előbb ,mert pont annyira vagytok hazugak mint az általatok bírált Hír tv.
gazmber 2021. 08. 16. 13:49
Előzmény: #2957  Törölt felhasználó
#2958

https://www.youtube.com/watch?v=_f4OA_vO3q8
reméljük egy napon o1izét is így fogják elvezetni ☺
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 13:40
Előzmény: #2953  Törölt felhasználó
#2957
Azért mert valaki azt szeretné "Orbán takarodj", attól még nem Gyurcsány fun!!!   Miért nem érted ezt meg? 
Ez tényleg annyira nehéz, vagy szándékosan binarizálsz? Egyik sem jó válasz, ugye érzed? 
gazmber 2021. 08. 16. 13:29
Előzmény: #2955  Törölt felhasználó
#2956
nemtom hányan haltak meg a gyf miatt, de
egy 'legsikeresebben járványkezelő' országban ~30ezren...
annak egy kevésbé sikeres 'labor'-minta államában meg ~11ezren...
a különbség, ha szemekben számolom ~38ezer...(?)"egy minimum sajnálom, kijárna" ? szvsz
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 13:20
Előzmény: #2954  gazmber
#2955
Tőlem nem láttál itt ilyen megvágott anyagot egyet sem.De egyébként honnan tudod,hogy nem a hosszúhajú sérültre értette Gyurcsány a hajmosását ?Ja,tudom,mert az szarul nézne ki,de valószínűleg a nővel volt gondja Gyurcsánynak valóban,azért az áldozatnak akinek a barbár rendőrök kiölték a szemét egy minimum sajnálom,megjárt volna,elvégre akkor Gyurcsány volt a miniszterelnök, amikor rendőrök garázdálkodtak BP-en és fegyvertelen emberekre lőttek rá és verték őket véresre a földön fekve.
gazmber 2021. 08. 16. 13:08
Előzmény: #2953  Törölt felhasználó
#2954
ezeket a sorokat a 'fake"-hírtv-s elvtársaidnak szántad?, mert akkor oda küld lszi. ők vágnak meg egy ártatlan gyf videót is úgy, hogy azzal (is) a 'sarat' lehessen dobálni...(?) pl.
"...Visszanéztem a videót és elnézést kell kérjek tőletek, mert tévedtem. Tényleg úgy tűnik, hogy a nőnek mondta, én a HírTV híradóban láttam, ezek szerint ott direkt így állították be a helyzetet, ezzel is Gyurcsány ellen hangolva a közvéleményt..."#45717
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 12:47
Előzmény: #2952  gazmber
#2953
Eltévesztetned a házszámot ,a DK-s propaganditák,mocskolodásait az Orbán Takarodj topikban találod az elvtársaid mellett,a továbbiakban semmilyen formában nem adok helyet a DK-s mocskolódásnak a topikban aki erre vágyik az írjon a kedvenc ,Gyurcsány imádunk topikjában aminek a címe ,Orbán Takarodj.
.
De,hogy megmutassam,hogy mit is írtál az előbb, ha felveszik a kesztyűt a túloldalon.
Akkor azt kezdik majd el híresztelni, hogy szvsz szerint,Gyurcsány meleg,a gyerekei nem tőle származnak a lánya meg leszbikus,ezért rejtegetik,A második emberének a meztelen képeit ő juttatta el bosszúból a sajtóhoz mert tőle van a legkisebb gyermeke.

És,semmi mást nem kell tenni,mind ezt névtelenül,fórumokon ,internetes médiában reklámozni,és semmi jelentősége,hogy mi igaz belőle,van annyi hülye az Országban,hogy elhidd-jen  valamennyit belőle.
.Természetesen amit Gyurcsány családról írtam az csak fikció,kitaláció,de arra jó volt,hogy megmutassam,hogy milyen eszközöket használtok,és ha a másik oldal is elmegy abba az irányba,akkor nagyon,nagyon elfog durvulni a kampány.
gazmber 2021. 08. 16. 12:14
Előzmény: #2951  exley
#2952

https://m.blog.hu/el/elegemvan/image/orban_gaspar.jpeg
feszegetik ezt a kérdést páran... bizonyára lehet oka, hogy 'szektákba' kell dugosni a 'gyereket' , meg mindenféle kaszárnyákban, ha már mód van rá minél messzebb vhol külföldön...(?) szvsz
exley 2021. 08. 16. 07:19
Előzmény: #2950  Törölt felhasználó
#2951
Márky-Zay bátor ember! A nemzet vesztő fiáról azt állítani, hogy homosexuális é smindegy, hogy az vagy nem az:) Ez a bumeráng vissza vágott a köpcösre, ugyanis ő dobta fel ezt a labdát:) Saját hatáskörében kell tisztogatni egy mini ducenak, nem a más f@szvál veri a csallánt:) 2018 után után meg tudta volna tisztítani a pártját a nem kívánatos elemektől nem tette, talán ez lesz a veszte. A saátjai akikkel nem számolt le buktatják meg:) párton belül előre törtek a másságosok, már túl nagy nyilvánosságot kaptak:) "lefejezni" őket nyilvánosan már nem lehet:) Ez a "pegazus is bumeráng lett:) Végül is maradhat a nemzet első embere az erdélyi "románok és kárpát aljai ukránik nem hátrálnak ki mögüle:) Nekik teljesen mindegy ki a homokos ki nem, lényeg a milliárdok amit folyamatosan utal nekik a duce:)
Törölt felhasználó 2021. 08. 15. 16:35
Előzmény: #2948  gazmber
#2950
Jakab stílusát,úgy egyébként bírom, nem egy súlycsoportban volt a kiscserkészekkel az tény :)De Jakab se legyőzhetetlen verbálissan,csak megfelelő ellenfél kell neki.Vannak neki is gyengepontjai ,mint mindenkinek.Miniszterelnők viszont valószínűleg sohasem lesz,mindig csak másodhegedűs  fog maradni Gyurcsány mellett.De még okozhat meglepetést,pont úgy mint Márki Zay,aki politikai hullát csinált magából azzal,hogy lebuzizta a politikai ellenfele fiát.
geza77
geza77 2021. 08. 15. 13:19
Előzmény: #2948  gazmber
#2949
csak álltak ott, mint a lef.sott kilométerkő, nagyon jól sikerült
gazmber 2021. 08. 15. 12:03
Előzmény: #2947  Törölt felhasználó
#2948
Törölt felhasználó 2021. 08. 14. 16:42
#2947
Az ellenzéki összefogáson belül közelednek az előválasztások,egyre inkább a pár hónappal ezelőtti jóslatom irányába halad minden,és úgy tűnik, hogy bejön az amit sokan mondtunk ezen a fórumon,hogy az ellenzéki összefogás vallójában Gyurcsány visszajöveteléről szól.A Dk lesz a koalíción belül várhatóan a legtöbb képviselőt adó párt esetleg a második ha a Jobbik  nagyon jól szerepel,de erre nem adok nagy esélyt.Nálam a sorrend az erőviszonyok tükrében: Gyurcsány-Jakab és Fegyőr-DK-Jobbik és a Momentum.
Gyurcsány sikeresen megalapította az MSZMP utód pártjának az utódpártját, a rossz emlékű név már nem szerepel.Demokratikus Koalícióba, a név jó,de persze mint ahogy minden amit Gyurcsány mond ez is csak egy nagy hazugság,hiszen mitől lenne demokratikus az a párt amit egy hataloméhes diktátor politikus irányít,és mitől lenne koalíció, max a feleségével van koalícióban Gyurcsány :)Mindenesetre a szavazó bázisuk a szokásos baloldaliak akik eddig az MSZP-re szavaztak,és lesznek valószínűleg  volt Fidesz szavazóik is,hisz a Fideszbe, Gyurcsány bukása után azért baloldalról átszavazgattak,egy idő után meg a múlt meg is tud szépülni :)
.
Jobbik,ami annyira jobbos mint amennyire balos,nehéz megmondani,hogy kik szavaznak rájuk, valószínűleg azok,akik eléggé utálják Orbánt, és  Jakab számukra hiteles ember az elszámoltatásra.
Momentum.A momentumra valószínűleg a régi SZDSZ-esek szavaznak meg a melegek, igy Budapesten erősek lehetnek,vidéken viszont sehol sem lesznek.
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 22:40
Előzmény: #2944  gépnarancs
#2946
A nap folyamán többszőr jeleztem,hogy fejezzétek be a trollkodást és ne kötözködjetek a másik helyes írási hibáival kapcsolatban,ha nem akartok a topik témájához hozzá szólni semmi gond,akkor írjatok máshova,a továbbiakon minden trollt kitiltok végleg.
euler 2021. 08. 13. 22:39
Előzmény: #2944  gépnarancs
#2945
Vajon a  gyík  ember, (így külön, ahogy írta), része-e az emberi fajnak ...?
Azt hiszem igen, mivel a  "gyík" itt jelzőként funkcionál. Viszont a gyíkember határeset lehet.
gépnarancs
gépnarancs 2021. 08. 13. 22:21
Előzmény: #2942  Törölt felhasználó
#2944
Kezdd. Felszólító módban két d.
Peterbond 2021. 08. 13. 14:03
Előzmény: #2905  Shareholder
#2943
"Vagy a T/2 személy azt jelenti, hogy más hosszászólók beírásáért is nekem kellene vállalni a felelősséget? Esetleg azt akarod sugallni, hogy több nicket használok? "
.
Ebbe nagyon messzemeno kovetkeztetest lattal bele. Altalanosan irtam csak mivel azt se tudom milyen hozzaszolasrol van szo amire a velemenyed alapozod. En elmondtam a sajat velemenyem Signalrol. Sehol se szoltam be neked celoztam volna hogy barmit tenned kene vagy sugalni jogy tobb nicked van. Az egesz hsz tamado jelleget se ertem. Alapbol azzal zartam a hsz em hogy mindenkinek szubjektiv a megitelese igy lehet neked teljesen mas velemenyed valakirol mint nekem.
.
A belekeverest meg nem ertem. Te irtal nekem valamit signalrol en meg valaszoltam ra.
.
"Arról meg végképp nem tehetek, hogy Sotime törölte innen Signal2 hozzászólását, nincs ebbe beleszólásom elhiheted"
.
Es amennyire en a hozaszolasomat latom ezt tole is kertem szamon nem toled. Vagy irtam valahol hogy te tehetsz rola? Szerintem ne vegyel magadra mindent tamadaskent. Beke.
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 11:28
Előzmény: #2938  euler
#2942
Úgy egyébként,ha a helyesírás tanulmányozása mellett a szövegértelmezésre is szántál volna kellő időt,akkor nem gondoltad volna,hogy gyík embernek tartalak a Vénusz bolygóról :))Mindenesetre ha elfogadsz egy jó tanácsot,és szeretnél leérettségizni akkor kezd el a szövegértelmezést is tanulni :)
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 10:37
Előzmény: #2937  Törölt felhasználó
#2941
Tény,hogy az emberi tudomány nem sokra vitte eddig,azon kívül, hogy sikerült közel hozniuk az emberi lakóhely elpusztulását,hála áldásos tevékenységüknek.Ami meg az emberi faj ismeretét illeti,annak max a ruháját vizsgálgatják műszerekkel .

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek