Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 08. 17. 13:04
Előzmény: #2997  gazmber
#2998
reagált a családokat képvislő civil szervezet akik szerint, ez nagy segítség lenne a családoknak és nagy csapás az építőanyag forgalmazóknak, akik a faanyagot már-már drágábban értékesítenék, mint amibe a kolbász kerül...☺ szvsz
gazmber 2021. 08. 17. 12:56
Előzmény: #2995  Törölt felhasználó
#2997
A 'fakenews' kiszivárgott információi szerint, aug.20-a alkalmából o1izé személyesen fogja írányítani és elkezdeni annak kolbásznak a töltését, amellyel a családi otthonok kerítés építéséhez kíván hozzájárulni a qmány, és az 'új kenyér ünnepén' természetesen étkezési célokra is kiválló  ☺ szvsz
signal2
signal2 2021. 08. 17. 12:35
Előzmény: #2995  Törölt felhasználó
#2996
Az MNB a kormánnyal szemben monetáris szigorításba kezdett, ezt próbálja ellensúlyozni a kormány saját lazítással. Érdekes huza-vona lesz. Ez a kereslet oldali élénkítés viszont tovább tolhatja felfelé az új lakás árakat. Az egy érdekes és véget nem érő vita, hogy ez jó-e. 
Egyébként eddig is volt ingyenhitel, a babaváró. 
Törölt felhasználó 2021. 08. 17. 12:26
Előzmény: #2992  Törölt felhasználó
#2995
gazmber 2021. 08. 17. 12:25
Előzmény: #2991  Törölt felhasználó
#2994

https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20210817/kiderult-hatalmas-bertamogatasi-osszeget-fizettet-ki-az-eu-val-a-magyar-kormany-496822
A mocsok Brüsszel, még egy ilyen o1izének is csak tolja a pénzt állandóan, a szerencsétlenek meg nem győzik kitalálni azt a formát amivel kiszignózhassák azt a nem olligarchák, a saját lábon állók és egyéb nem fülkés 'civileknek', alapíványoknak, +izéknek...(?) szvsz
WLM 2021. 08. 17. 12:13
#2993
Sziasztok !  Szia Peter, nem tudom mennyire számít, de én téged és Sigit tartalak a legjóságosabb, leghiggadtabb, legpéldamutatóbb, legszerethetőbb liberális fórumozónak. Nálad azt vettem észre, hogy egyre jobban belelovalod magad értelmetlen vitákba, amik egyre jobban kihoznak a sodrodból. A sok értelmetlenül felemésztett energia, a tehetetlenség, pedig egyre frusztráltabbá tesz. Nyilván mindenki szereti, ha az általa képviselt vélemény, álláspont utat talál magának (jelen esetben akár tények) , de vannak áttörhetetlen falak, amikkel  felesleges próbálkozni, főleg egyre hevesebben, Sotime ilyen. Részemről, mivel az egyik leghűségesebb követőd vagyok régóta, vettem a bátorságot és ez egy jóindulatú vélemény (talán építő jellegű kritika) akar lenni tőlem. 
Törölt felhasználó 2021. 08. 17. 11:34
Előzmény: #2985  Peterbond
#2992
Az irásod 90 %-a érzelmi alapú,értelmi alapon neki sem álnál vitatkozni egy másik emberrel ,mert pontosan tudnád,hogy teljesen felesleges,sohasem fogsz senkit sem meggyőzni semmiről sem, mindenki egyformán tud változtatni a világlátásán arányosan,így aki nagyon távol van tőled világlátásában ,azt nem tudod meggyőzni a saját vélt igazadról,kivétel arra lehetsz hatással aki eleve,nagyon közel áll a Te általad képviselt világlátáshoz.Az ember a spirituális tapasztalatai által egyre bölcsebbé válik,és egyre kevésbé fontos a számára,hogy bárki is egyet értsen vele,persze ez egy folyamat,ami a földi lét végéig tart evilágban.
Törölt felhasználó 2021. 08. 17. 09:32
Előzmény: #2990  Peterbond
#2991
Amíg valaki a 2/3-al visszaélve  a maga javára torzítja a rendszert, addig semmi nem fog jól működni. Magyarul meg kell változtatni, hogy ha váltják is egymást a politikusok, alapvetően minden a helyén legyen a rendszerben.
Peterbond 2021. 08. 17. 09:14
Előzmény: #2989  Peterbond
#2990
Szoval csak hogy tisztazzuk. Szerintem nem csak Orban es Gyurcsany van es szerintem nem minden politikus ugyanolyan. Fenti kettot mindkettot rossznak gondolom. Sok esetben ugyanolyanok sok esetben kulonbozoek. Szerintem vannak normalis politikusok is. Szerintem a valasztasok lenyege nem kiralycsinalasrol szol azaz egy tokeletes vezetot keresunk magunknak. A finnek svajciak es meg tucatnyi orszag nagyon jol tudd mukodni ugy hogy a vezetok cserelodnek folyamatosan de a rendszerek mukodnek jol folyamatosan. Ha van valami ami nem jo a valasztok valtoztatnak rajta. Szerintem itthon is igy kene mukodjon es ha lenne kovetkezmenye a tetteknek politikailag is akkor valtoznanak a dolgok. De amig nincs ne csodalkozzunk ha egyre rosszabb lesz.
Peterbond 2021. 08. 17. 08:58
Előzmény: #2986  WLM
#2989
Amugy birom hogy en vegig nem vallom ezt a bipolaris nezetet de csak ram akarjatok kenyszeriteni es meg en leszek a hiteltelen mert nem ismerem be hogy bipolaris a vilag es mindketto ugyanolyan rossz.
.
Egy laposfold hivo is lehet hiteltelennek tart ha egy repuloutat tervezve nem veszem szamitasba hogy a fold lehet megis lapos igy  nem repulhetek kelet fele ha amerikaba akarok menni.
Peterbond 2021. 08. 17. 08:54
Előzmény: #2986  WLM
#2988
A karacsony kampanyarol is volt itt nemreg kijelentes. Annak is utanamentem. Nem en tehetek rola hogy az nem kozpenzbol ment, toredeke az allami akcionak es meg hazugsag sincs benne. Nem mondta senki hogy mindenki tokeletes de mar bocs nem attol leszel kiegyensulyozott hogy ugyanannyi hibat talalsz mindenkiben. A biro se akkor jo ha 5-5 sargat ad egy mecsen hanem ha kovetkezetesen itel.
.
Amikor irok valamit a relitast irom es az adatokat nem propagandat. A facebook kolteseknel vagy a Youtube eseteben ott volt minden ellenzeki is, kiirtam mennyi. Nem halgatom el azokat az adatokat. Hogy azt a kepet mutatja hogy megsem ugyanolyan a ket oldal mar nem az en hibam hanem a berogzulesek problemaja.
signal2
signal2 2021. 08. 17. 07:24
Előzmény: #2986  WLM
#2987
Csakhogy azbutcán, a radióban, a tv-ben a kormány agymosása jön vekem szembe nonstop. Az befolyasolja az embereket, sz van hatással az eletünkre. Én dk-s plakátot, rádiós vagy tv-s hirdetést, vagy dk-s konzultációt legfeljebb a legutöbbi valasztási kampányban láttam, így részükről egyszerűen nincs minek utanajárni.
A kormányak viszont, korlátlan erőforrásokkal es abteljes államigazgtással, médiahatósággal, a media nagy részével a háta mögött óriásibfelelőssége van, mitnkommunikál. Ehhez képest igazolhatóan hazudik, ferdít, uszít. Ez abnormális, társadalmilag veszélyes. 
WLM 2021. 08. 17. 01:23
Előzmény: #2985  Peterbond
#2986
Szia Petya! Ezek a vak hit és a fanatizmus egyértelmű ismertető jegyei, ahogy azt odaát is írtam, ami mindkét oldalon fellelhető, de te mégis kitartóan, mondhatni fanatikusan csak az egyik oldalon vadászol a hibákra. A Gyurcsányisták sem különbek ám az Orbánistáktól, de megértem, ha most csak az egyik oldal bírálása áll érdekedben. Azonban egy idő után a korrekt független liberális is tűnhet hasonlónak ahhoz akit bírál. 
Peterbond 2021. 08. 17. 00:51
Előzmény: #2980  Törölt felhasználó
#2985
Latod ez a baj. A mai vilagban a sok populista eljutatta oda hivei tobbseget hogy a tenyek mar nem szamitanak csak az erzesek. Ha Signal tenyekkel mutatja be hogy valami hazugsag te letudod azzal hogy ezt o igy latja te meg ugy es meg te vagy a nagylelku hogy nem hivod hazugnak ot.
.
Amerikaban ez Trumpnal a valasztas elcsalasarol szolo tomeghiszti es a Capitom megrohanasaban csucsosodott ki. Mintha a laposfoldhivoknek mutatnak az urfelveteleket a Foldrol es mondanak hogy ok rendesek es elfogadjak a mi hitunket is es nem neveznek hazugnak minket mert azt mondjuk a fold nem lapos. Minden egyeb teny es tidomanyos adat es statisztika pedighiteltelen ami nem azt mutatja amit ok ereznek.
.
Ezert is parttalan az itteni vita is. Mi johetunk szamokkal ervekkel ti csak erzessel jottok meg hiedelmekkel es barmi amit felmutatunk es cafolna egyszetuen kizarjatok.
exley 2021. 08. 16. 23:01
Előzmény: #2983  signal2
#2984
30 év alatt sikerült szétverni szilánkokra tőrni az ember arcú szocializmust:) A magyar feudalizmus a XXI.sz-ban elérhetővé vált:)
signal2
signal2 2021. 08. 16. 21:53
Előzmény: #2982  Törölt felhasználó
#2983
Ém csak azt tudom leírni, hogy én mire koncentráltam volna. De a mai napig azt vallom, higy oktatásba, es innovációba kell sok penzt tenni, és emellett egy tisztességes, szolgáltató államot működtetni.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 21:26
Előzmény: #2981  signal2
#2982
Valóban lett volna egy nagyobb ugrási lehetőségünk a sok EU-s pénznek meg a kedvező gazdasági környezetnek köszönhetően, amit elszalasztottunk,de nem gondolnám,ismerve a a baloldali liberálisok eddigi gazdasági tevékenységét,hogy ők többet hoztak volna ki a lehetőségeinkből,könnyen lehet,hogy még annyit sem,mint Orbánék.
signal2
signal2 2021. 08. 16. 20:59
Előzmény: #2980  Törölt felhasználó
#2981
Amiket felsoroltam, tényszerűen rágalom, alaposan utánanéztem. Ahogy a nemzeti konziltációk kérdéseinek 90%-áról is be tudom bizonyítani, higy az alapfeltevés hazugság  ferdítés vagy kitaláció. Gyakorlatilag folyamatos agymosás zajlik, es egy jó része minimalis utánajárással kideríthető.
Én nagyon bíztam abban 2010-ben, hogy 2/3 birtokában végre stabillá és modernné a nagy állami rendszereket, mint oktatás, eü, de sajnos ehelyett ezt a kettőt elhanyagolták, és inkább élsportra, kormányzati fényűzésre és egyes kiemelt szektorokban kulcspozíciók kiépítésére koncentráltak.
Az emberek nagy része jobban él, mimt 2010-ben. Ahogy 2010-ben is jobban élt, kint 2002-ben. Ebbem azonban nemhogy semmi különös nincs, hanem egyenesen történelmi kedvező környezet állt ehhez rendelkezésre 2013-tól. Rekordalacsony hozamkörnyezet, rekordmagas EU-s támogatások, általános világgazdasági fellendülés. Mivel az összes régiós orazágban teljesen hasonló gazdasági folyamatok zajlottak (magas gazdasági- és bérnövekedés, alacsony infláció), valószínűleg bármilyen kormány alatt hasonló számokat látnánk. Sőt, az én meglátásom szerimt jócal hatékomyabban is felhasználhattuk volna az uniós pénzeket.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók