Topiknyitó: sotime 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SirDMR
SirDMR ma, 00:24
Előzmény: #5105  euler
jó erre meg én azt mondom, hogy amit csinálnak az kizárólagosan a moslék érdekét szolgálja. és sztornó minden. ennek mi értelme van?
euler szombat, 23:54
Előzmény: #5104  SirDMR
Nem tudom honnan tájékozódsz, mert ez a fidesz rémálma (ami nem olyan nagy baj :), ezzel riogatja a híveit. Kedvenc Fülöpöd élen jár ebben.
Megnyugodtam, hogy félreértettem a diplomádat, gyanús is volt, de erre emlékeztem:: #4682  SirDMR 
Na és akkor olvasd el mit mondott legutóbb MZP és Dobrev az alkotmányozásról :
Dobrev Klára és Márki-Zay Péter egyetért az alkotmányozás kérdésében
SirDMR
SirDMR szombat, 23:15
Előzmény: #5103  euler
Ki állította, hogy jogi diplomám van? :) tanultam jogot a szakomon, de nem vagyok jogász. De az mindenki számára nyilvánvaló, hogy vmi istentelen nagy ketts mérce van egyeseseknél, ha 2/3addal nem lehet alkotmányozni, viszont 50%-kkal meg igen xD persze tudjuk, csak az a demokrácia, ahol a baloldali értelmiség fosztja ki az országot.
euler szombat, 22:51
Előzmény: #5101  sotime
Kérdezd SirDMR eszmetársadat, ő kezdett kommunistázni! 
Állítólag jogi diplomája is van, tudja mi az a "kommunista államcsíny". De azért peres ügyet ne bízz rá!
Én csak benéztem mert úgy láttam akciós a kitiltás, de lemaradtam róla. :)
SirDMR
SirDMR szombat, 22:42
Előzmény: #5090  badsector1
Mellesleg, aki Alaptörvényt akarja jogellenesen 50%+1-el megmókolni, lámpavassal fenyeget, vagyonelkopzással fenyeget bírósági ítélet nélkül, összeáll Fletóval az számomra kommunista államcsínyre készl.
sotime szombat, 22:38
Előzmény: #5099  euler
Én azt hittem,hogy már nincsen MSZMP.Úgy egyébként,hogyan lehet valaki kommunista ha nem ért egyet a kommunizmussal és nem is tagja semmilyen kommunista pártnak ?
SirDMR
SirDMR szombat, 22:37
Előzmény: #5090  badsector1
én is MZP-re szavaznék, ha kiállna Gyurcsány és bandája ellen. Mert erről volt szó. elszámoltatni a 2010 előtti bűnöket is. De valahogy elfelejtette. "nincs tárgyalgatás füstös szobákban" aztán mégis lett. szomorú
euler szombat, 22:35
Előzmény: #5096  sotime
Általánosságban fordulj valamilyen ismeretterjesztő oldalhoz!
Jelen esetben volt Kommunista Ifjúsági Szövetség titkárokra, volt MSZMP alapszervi titkárokra, KB tagokra - ilyenekre gondoljunk.
(Időnként be szokták rakni a névsort.)
badsector1
badsector1 szombat, 22:32
Előzmény: törölt hozzászólás
Mellesleg egy birka szavazata pont annyit ér, mint egy kommunistáé ;)
euler szombat, 22:26
Előzmény: #5095  euler
Gondolom a zorigó is megírta, de biztos ami biztos: A ló szárnyal, a dandártábornokok repülnek
sotime szombat, 22:25
Előzmény: #5095  euler
Csak úgy kíváncsiságból tudod,hogy mit jelent az,hogy valaki kommunista ?
euler szombat, 22:23
Előzmény: #5088  SirDMR
Nem biztos, mert az összes kommunista már betagolódott a fideszbe.
Aztán jön a belső puccs.
(Pegasus - TEK vezérhelyettes lehallgatása és áthelyezése).
sotime szombat, 22:23
A fórummotor jó ha törlök annak van oka,ha még egyszer beírod akkor kitiltalak.
badsector1
badsector1 szombat, 22:22
2006-ban még nem merte végigvinni a fidesz a komcsi puncssot.
badsector1
badsector1 szombat, 22:19
azon már túl voltunk 2010-ben.
rockmaster szombat, 22:19
Komcsiznak a KISZ titkárok..... fantörpikus :))))))
badsector1
badsector1 szombat, 22:19
"Felkavarta a fideszes szavazókat, hogy egy magát jobboldaliként definiáló politikus lesz Orbán Viktor ellenzéki kihívója 2022-ben. Nincsenek jó véleménnyel Márki-Zayról, többen pedig attól tartanak, hogy meg fogja tudni szólítani a fiatalokat. "

időnként látszik, hogy mzp-től félnek a fideszesek, ezért is szavaztam rá.
VASSS
VASSS szombat, 22:18
Előzmény: #5087  rockmaster
Álmodj királylány 😅
SirDMR
SirDMR szombat, 22:16
Kommunista puccsnak nem ad esély a jobboldal. ;)
rockmaster szombat, 22:14
Előzmény: #5085  sotime
"lenne", képzeljük"
Valami relax tanfolyamra hívsz? :)
Ekkora összefogás az utóbbi 30 évben nem volt az országban: baloldali, közép, jobboldali Együtt!!!
Ezt Ocsmány V. rántotta össze, jövőre megissza a levét!
Én a kétségbeesést látom Ocsmány V. arcán!
Az Ellenzék van kezdeményező helyzetben!
A Fidesztől az utóbbi fél - 1 évben már semmi innovatívat nem látni, csak a szokásos baromságokat puffogtatják!
A fiatalokat meg elbukták..... örökre!
badsector1 szombat, 22:14
Törölt hozzászólás
sotime szombat, 22:05
Előzmény: #5083  rockmaster
Az ellenzék egységes szerinted a Fidesz meg nem :) Ezen most jót nevettem,csak bele kellett olvasni az OT topikba az előválasztás alatt,hogy mennyire is egységes az ellenzéki szavazótábor,képzeljük el ezt ha hatalomra kerülne az ellenzéki összefogás és már nem kellene egységesnek lenniük akkor mekkora torzsalkodás lenne közöttük a koncért.
badsector1 szombat, 22:03
Törölt hozzászólás
rockmaster szombat, 21:25
Előzmény: #5072  SirDMR
Az LMBTQ propagandát a Yacht párt terjeszti, a kínai propagandával együtt!
Közben parádéznak a gyerekek között, semmi keresnivalójuk ott!!!!
Ezeket a szánalmas dolgokat rajtuk kívül senki se csinálja!
Az Ellenzék egységes, a Fideszben ha elvágják a NER köldökzsinort, akkor szétesik a pártuk! 
SirDMR szombat, 21:25
Törölt hozzászólás
Donqatto
Donqatto szombat, 21:07
Előzmény: #5080  Shareholder
Semmi a világon...egy demens öreg ember eltévedt... Ennyi
Shareholder
Shareholder szombat, 21:06
Ez de szánalmas  :) Mi tisztelnivaló van abban, hogy valaki elmegy egy ilyen politikai giccsparádéra?
euler szombat, 20:25
Előzmény: #5070  sotime
trendelek szombat, 19:44
és nem Soros Györgynek hívták az illetőt? , vagy az már nem lett volna olyan 'felemelő'(?), ha 'meglincselte' volna ott a 'díszes' társaság (?) szvsz
SirDMR
SirDMR szombat, 18:52
Előzmény: #5073  badsector1
Igen, mivel egyedül már nem tudott volna menni. :) még közös fotót is kért. Ezekért a pillanatokért éri meg élni.
morricone szombat, 18:47
Előzmény: #5063  badsector1
Nem ,a fiáé!! Nem  Németh Sándoré!
Shortelek szombat, 18:24
Már vége is, fagyoskodhattatok volna még egy kicsit.
Peterbond szombat, 18:21
Milyen kár hogy október 23.-án mindenről volt szó csak október 23.-áról nem. Aki ma ki akart volna menni megemlékezni nem tudott mert ma se szólt másról az egész nap csak a kampányról.
badsector1
badsector1 szombat, 18:21
biztos, hogy a 80+-os szerette volna, hogy segítsetek neki?
SirDMR
SirDMR szombat, 18:15
Kint voltam békemeneten, felemelő volt. Egy idős, kb 80+os embert totyogva két ember támogatásával ment végig. Egy szakaszon mi is haverommal segítettünk neki. Hatalmas tisztelet az ilyen embereknek. Másik nagy momentum Orbán beszédében: megállízjuk az lmbtq propagandát. Érezni lehetett a zömegen, h rajtuk nem fog fogni sosem a liberális agymosás.
Donqatto
Donqatto szombat, 18:14
Előzmény: #5066  sotime
Az van a kezükbe amit a kezükbe adnak a buszon amivel viszik őket Pestre...! 
sotime szombat, 17:56
Ha még egyszer birkamenetezel akkor kitiltalak,egyszer már töröltem ezért a hozzá szólásodat.
sotime szombat, 17:53
Előzmény: #5067  flyati1
Na igen érdekesek ezek a barátságok,a 2 VH idején a németek voltak a legjobb barátaink majd utána az oroszok,most meg az EU,lehet,hogy nem is kéne annyira barátkoznunk :))
Shareholder szombat, 17:53
Törölt hozzászólás
flyati1 szombat, 17:31
Előzmény: #5066  sotime
Nézd meg  a különbséget  az  Oroszbarát  Szerbia  és  Horvátország vagy Slovénia  között  !  Magyarország lefontosabb barátja az EU !
sotime szombat, 17:16
https://www.youtube.com/watch?v=HcfY2yilq5Q
.
Érdemes megnézni,hogy mennyien vannak a békemeneten és milyen  zászlókkal.A békemenetben nemzeti színű zászlók vannak ellentétben az ellenzéki összefogás összejöveteleivel,ahol DK-s,szivárványos,meg EU-s zászlók szoktak lenne,ez is azt mutatja,hogy melyik oldalnak mi a fontos és mi nem.
badsector1
badsector1 csütörtök, 19:50
Előzmény: #5064  sotime
a győri fidesznek nincs tudomása arról, hogy fizetett aktivisták segítették volna a kampányt.
sotime csütörtök, 19:42
Előzmény: #5062  badsector1
Nálam is voltak,mondjuk tőlem csak azt kérdezték,hogy mennyi lesz az óra bér :)))))))))))
badsector1
badsector1 csütörtök, 19:17
Előzmény: #5061  sotime
itt van a totyikban a teljes beszéd.
"realmadrid ma, 15:14Előzmény: #5044  badsector1#5046
Atvbe jàr minden ellenzéki pedig az is hit gyülis tulajdona. Az ellenzék nincs kitiltva a köztévéből, ők döntöttek úgy hogy nem mennek oda. Érdekes módon a hír tvbe és a pesti tvbe el mennek az ellenzékiek."
sotime csütörtök, 19:01
Előzmény: #5060  badsector1
??Nem ismerem a teljes beszédet így értelmezni sem lehet.

Topik gazda

sotime
4 3 1

aktív fórumozók

friss hírek További hírek