Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2021. 08. 13. 08:07
Előzmény: #2914  Törölt felhasználó
#2920
Az ország (kis o-val) lehet, hogy még egyelőre (nem egyenlőre) szabad, de mindezek mellett (nem mellet) a helyesírás kötött! 
(Azt már meg sem említem, hogy vessző után szóköz, de előtte soha! :)
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 08:06
Előzmény: #2914  Törölt felhasználó
#2919

Akkor nagy háború lesz, sok fideszes férfi a férfi melleket részesíti előnybe, no de ne ERESZkedjünk le ilyen szintre, egy DEMOKRÁCIÁ-ban mindenki azt néz meg, amit akar.
A Borkai film elég gáz volt, annak meg kifejezetten örülhetünk, hogy sem Kaletta úrról, sem Bus úrról nem kerültek nyilvánosságra felvételek, de legyünk őszinték a párttagsághoz, így múlatnak a Fideszes Urak:
Kis yacht, egy kevés liszt a reggeli croissantról az orr alatt, valami cukorka a hátizsákban, meg jányok, kizárólag férfi buliban pedig egy kis erőfitogtatás, ERESZen való lógaszkodás, falmászás, igazi kétlábon járó sztesztoszeron bombák! Ki csodálkozik, hogy ebből a partiból nem akarnak sokan kimaradni, nő is a fidesz párttagsága, szóval SoTime - Végtelen és Képtelen, kezdődik az utolsó felvonás, de lehet ez már John Wick?
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 08:03
Előzmény: #2917  euler
#2918
Igazán kár,még a tükrös poént bedobtam volna :))
euler 2021. 08. 13. 07:57
Előzmény: #2916  Törölt felhasználó
#2917
Feladtam! :))
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 07:55
Előzmény: #2915  euler
#2916
semmi gondom azzal,ha valaki leszbikus,magán ügy :)
euler 2021. 08. 13. 07:51
Előzmény: #2914  Törölt felhasználó
#2915
Női mellek mellett nem nézek férfi mellet.
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 07:40
Előzmény: #2913  euler
#2914
Ez egyenlőre egy szabad Ország ,azt nézel amit akarsz ,de ha Gyurcsányék nyernek,akkor lehet,hogy már csak férfi melleket nézegethetsz  :)
euler 2021. 08. 13. 07:29
Előzmény: #2912  Törölt felhasználó
#2913
... nézzünk inkább női mellet !
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 07:24
#2912
Maradjunk az ízléses poénok mellet ................
exley 2021. 08. 13. 07:04
Törölt hozzászólás
#2911
Törölt felhasználó 2021. 08. 13. 06:49
#2910
Most kaptam a hírt,hogy az ellenzéki összefogás fanatikus hívei,megpróbálják megoldani,hogy ne lásság az Ellenzéki Összefogás Hazugságait.Igazán nem értem a próbálkozásaikat,hiszen azt eddig sem látták :))))))
.
Hisz Gyurcsány népe,köztudottan,vak és süket az igazság meglátására 
Shareholder 2021. 08. 12. 21:28
Előzmény: #2906  signal2
#2909
Azért lehetnél udvariasabb is, nem kell így követelőzni. De ha már rákérdeztél, visszakerestem. Sz. Péternek, akit az egykor itt, a PF fórumán működő Blumen topik trader csapatából ismertem meg, szóltál be a 45459 hozzászólásoddal ordenáré módon az Orbán Takarodj topikban. Te így beszélgetsz emberekkel? Az is lehet, hogy bennem van a hiba és ez a bejáratott stílus errefelé, akkor minden bizonnyal én vagyok rossz helyen. Most pedig kérlek áruld el nekem, hogy én mivel hoztalak ki a sodrodból, mert Peterbond szerint "mi", azaz én is olyanokat írtam, hogy elszakadt nálad a cérna és teljesen úgy tűnik a hozzászólásából, mintha miattam lettél volna kitiltva innen. Mivel sértettelek meg konkrétan?
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 18:37
Előzmény: #2904  Törölt felhasználó
#2908
Teljesen igaza volt Orbánnak, Gyurcsány aki hazudik éjjel nappal, pontosan tudta az erővinyonyokat egy bizalmi szavazás esetében,ez csak egy egyszerű kommunikációs trükk volt,persze kell némi intelligencia hozzá,hogy erre rájöjjön az ember,Orbán elég intelligens volt hozzá hogy ezt átlássa,
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 18:24
#2907
Miközben számos nemzetközi példa mutatja, hogy az LMBTQ-s érzékenyítésnek milyen káros hatásai lehetnek a gyermekek normális fejlődésére, Fekete-Győr András nyíltan támogatja, hogy transzvesztiták akár óvodásoknak is tartsanak előadásokat. Az érzékenyítő foglalkozások több esetben pedofilok számára kínáltak lehetőséget arra, hogy a gyermekek közelébe férkőzhessenek.Beengednék ilyen embereket, persze – jelentette ki Fekete-Győr András a Hit Rádió Gyújtópont című műsorának adott interjúban, arra a kérdésre válaszolva, hogy kormányra kerülve támogatná-e, hogy transznemű emberek tartsanak felvilágosító órákat az óvodásoknak, és az iskolásoknak. A Momentum miniszterelnök-jelöltje úgy vélte, hogy az iskolának minél több dolgot kell megmutatnia a felnőttkorból a gyermekeknek. 
.
Nagyon bízom benne ,hogy ez csürhe banda soha sem fog kormányt alapitani Magyarországon,mert ha igen,akkor az erkölcsi züllés mélységeibe fogja taszítani az országot.
signal2
signal2 2021. 08. 12. 17:56
Előzmény: #2905  Shareholder
#2906
Na, muti már azt a hozzászólást, amiben beszóltam az egyik ismerősödnek! Most már engem is érdekel. 
Shareholder 2021. 08. 12. 17:26
Előzmény: #2897  Peterbond
#2905
Megkérdezhetem, hogy miért fogalmaztál többes számban? De ha már így belekevertél, jó lenne ha elárulnád, hogy én konkrétan hol szakítottam el Signal2 fórumozónál a cérnát, azaz mi volt részemről az a megnyilvánulás, amivel megbotránkoztattam. Vagy a T/2 személy azt jelenti, hogy más hosszászólók beírásáért is nekem kellene vállalni a felelősséget? Esetleg azt akarod sugallni, hogy több nicket használok? 
A konkrét eset, ami miatt szóvá tettem a viselkedését, hogy beszólt az egyik ismerősömnek az említett topikban minden indok nélkül, pedig meg sem lett szólítva. Nem tetszett a vélemény, erre Signal2 odavetett egy olyan hozzászólást, amiért másokat simán kitiltanak. Vissza lehet keresni ha akarja valaki, engem annyira nem érdekel, hogy ezen lovagoljak. 
----
Arról meg végképp nem tehetek, hogy Sotime törölte innen Signal2 hozzászólását, nincs ebbe beleszólásom elhiheted. Tőlem törölhetnek, kitilthatnak engem is, különösebben nem érdekel, bár nem hiszem, hogy bárkit megsértettem volna.
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 17:08
Előzmény: #2901  Törölt felhasználó
#2904

"Gyurcsányék idejében a nagy szabadosság idejében adnak helyet a liberális erők a szélsőségesek térnyerésének"
.
Így igaz:
.
"Október másodikán Gyurcsány Ferenc bejelentette, hogy bizalmi szavazást kér magáról az Országgyűlésben, miközben az MNB 2006 levelet írt Orbán Viktornak, amelyben egyeztetéseket javasolt. Néhány órával később Orbán Viktor sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a bizalmi szavazást „ócska, hazug trükknek” tartja, s amennyiben a kormánypártok 72 órán belül nem menesztik Gyurcsány Ferencet, és nem kezdenek tárgyalásokat az általa javasolt szakértői kormányról, a Fidesz nagygyűléseken ad nyomatékot követelésének."
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 16:52
Előzmény: #2901  Törölt felhasználó
#2903

"Gyurcsányék idejében a nagy szabadosság idejében adnak helyet a liberális erők a szélsőségesek térnyerésének"
.
És ebben az időben a jobb vagy a baloldaliak tomboltak?
WLM 2021. 08. 12. 15:29
#2902
Sziasztok! Szerintem Sigi és Péter jó arcok szelíd liberálisok, de ők is emberek és néha belefáradnak az értelmetlen harcaikba. A hívőkkel ( legyen az bármelyik oldal) felesleges (szóban) harcolni. Az sem kizárt, hogy az frusztrálja őket, hogy az ellenzék balos része egyre többször maga alá szarik és ezzel szinte teljesen ellehetetleníti az ellenzék egyre kevésbé eshetőleges győzelmét. A Sexy Cseh Kata pironkodása után Fletó emelte a tétet. Nem gondolom azt, hogy személyesen felel a szemkilövésért, de ahogy azzal a szerencsétlenül járt roncsá vált áldozattal bánt, hát azzal nem sok szavazatot gyűjtött be. A csíkszemű Pulai meg elmegy a Hír TV-be a pedofilokat védelmezi. Hihetetlen, nem hiszem el, hogy ezek a jómadarak(Euler uram kedvéért próbálok finoman fogalmazni) nem a Fidesznek dolgoznak. Érdekes módon az egyre inkább a háttérbe szorított Jakab és Márky Zay nem szolgál ilyen inyencséggekkel. Tehát nem csoda, hogy ezen folyamatok láttán a jóérzésű ellenzékiekben megy a pumpa felfelé és ezt valahol ki kell engedni. 
Törölt felhasználó 2021. 08. 12. 14:47
Előzmény: #2899  Törölt felhasználó
#2901
Egyáltalán nem azt írtam,a szélső jobb és szélső bal teljesen egy tőből fakad,Gyurcsányék idejében a nagy szabadosság idejében adnak helyet a liberális erők a szélsőségesek térnyerésének.Orbán idejében nincsenek sem szélső jobbos sem szélső balos lázongások.Ha Gyurcsányék vissza jönnek akkor a szélsőséges erők újra felfognak bátorodni,Orbánék idejében nem mertek rendzavarásba kezdeni.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek