Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 19:59
Előzmény: #2979  signal2
#2980
Na látod,ezt én pont fordítva látom,és sok mindenben igazat adok a Fidesznek,és nem rágalmaknak tartom a felsoroltakat,még sem fogom úgy kezdeni,hogy vagy hazug vagy vagy aljas ,mert elfogadom,hogy egészen mást veszel alapul mint én.DE,ha egyébként igazad lenne,és az emberek jelentős része nem élne jobban Orbánék idejében,mint előtte ,akkor már rég leváltották volna őket,mert a választást nem a fanatikus hívek,hanem a bizonytalanok döntik el.Az,hogy mit vezetsz le statisztikai adatok alapján abszolút lényegtelen,ha az adatok manipuláltak,vagy nem a többségre gyakorolt hatást veszik alapul, ha egy több gyerekes család jelenleg könnyebben jut kevező,hitelhez és több jövedelme van,a vásárlóerő függvényében is nem csak számszerűen mint a baloldali liberális kormányok idejében volt az elfogadja,hogy a Fidesz jobb a számára,neki mondogathatod a saját kis számaidat,semmi jelentősége,mert nem azt tapasztalta a saját bőrén amit állítasz.
signal2
signal2 2021. 08. 16. 19:14
Előzmény: #2978  Törölt felhasználó
#2979
A cérna akkor szakad el, amikor nyilvamvaló hazug uszítást osztbide gátlástalanul. Van, amikor veszem a faradságot, és kikeresem, belinkelem az adatokat, de amikor arról van szó, hogy X személy A-t mondott  majd szétkürtölöm, hogy az A valójában B, tehát milyen csúnya ember X, ott nincs mit magyarázni, cdak leírom a minősítést.
És ha megnézed a fidesz kommunikációját, szinte folyamatosan a saját rágalmaikat húzzzák rá másokra. Adót fognak emelni, ratámadnak a családokra, elárasztják az országot bűnöző migránsokkal, eltörlik a családi kedvezményeket, újra meszorítanak. Ezek egytől egyig rágalmak, a fidesz hívők viszont csont nélkül beszopják, és igazságként hirdetik. Szellemi fertő az ország, hála a kormánynak és a kormányzópártnak.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 17:02
Előzmény: #2976  signal2
#2978
Túl sok volt ebben a pár sorban a személyeskedés ,ezért volt a párnapos felfüggesztés akkor ,ritkán személyeskedsz,de nekem úgy tűnik ,hogy időnként elszakad nálad a cérna.Egyébként egészen másképpen látom az egészet,de nem akarlak róla meggyőzni.
signal2
signal2 2021. 08. 16. 16:44
Előzmény: #2969  Peterbond
#2977
Nekem személyes kedvencem, hogy Vona buzi, és hitet tett az iszlám mellett.
signal2
signal2 2021. 08. 16. 16:38
Előzmény: #2974  Törölt felhasználó
#2976
Konkrétan erre tiltottál ki:
"Javaslom, sürgősen kezdj el magyart tanulni...
Sem a MN, sem te még csak morzsáiban sem fogtad fel, mi van ott.
Vagy igen, csak akkor meg akkora aljasok vagytok, hogy össze-vissza hazudoztok és uszítotok. 
Melyik?"
A félremagyarázás és uszítás a mai napig teljesen világos abban a hozzászólásban, amire reagáltam. Így a véleményemet is maximálisan fenntartom.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 15:40
Előzmény: #2972  Peterbond
#2975
Menj be egy olyan helyiségbe ahol kb minden harmadik ember a képedbe köp,ha nem azt mondod amit hallani akarnak,azután gyere vissza,hogy még mindig oda jársz csevegni,nem kell cenzúra ahhoz,hogy az emberek ne menjenek be egy köpködőbe.Mit csinál Badsektor és Pusztaputyin  ?Nem ismerek egy nem virtuális normális közösséget sem ahol a stílusukat tolerálnák,és erősen kétlem,hogy a való életben is ilyen nagy legények lennének és azt a stílust amit itt produkálnak megmernék csinálni.Egyébként a Fidesz köszöni szépen az ebéli tevékenységüket,sok bizonytalan szavazót tesznek Fidesz szavazóvá a jövő évi választásokkor.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 15:17
Előzmény: #2971  signal2
#2974
Szerintem is igaza volt Petersnek,nem is kicsit,Badsektor az élő bizonyíték rá,ahogy ma szépen levezette,hogy WLM is fideszes mert Gyurcsányt bírálta ,csak olvasd el a mai beszélgetésüket.Azóta lehet,hogy ,meggondolta magát.de nála nem lehet tudni annyira, szeret trollkodni :).Ha jól sejtem Peters sem mindenkire gondolt az Orbán takarodj topikban amikor megírta a bírálatát de tény,hogy aki ott Gyurcsány ellen szólt arra hamar rákerült a bélyeg,hogy Fideszes ,pár tag esetében,persze nem mindenkinél ,az igaz.Ja,ha neked a között kellene választanod,hogy hülye vagy-e vagy aljas a beszélgető partnered szerint,Te melyiket választanád :)))Ezért tiltottalak ha jól emlékszem,nem adtál olyan választási lehetőséget ami a vétlen hibával van kapcsolatban,pontosabban simán lehülyézted volna a másikat,na ez ami nem fér bele egy normális beszélgetésbe szerintem.Egyébkén erősen kétlem,hogy a való életben amikor szemtől szembe kommunikálsz valakivel és nem értesz vele egyet valamiben akkor is ezt a két választási lehetőséget adod neki,ha csak nem 10 danos karate mester vagy :))
Peterbond 2021. 08. 16. 15:04
Előzmény: #2965  Törölt felhasználó
#2973
De ugye érted hogy pont ebből kifolyólag sokkal alacsonyabb a várható élettartamunk és így a kockázatos idős embereink száma is. Azaz meghalnak már korábban más miatt mint a covid. De talán pont ezért is szoktak extra halálozásról beszélni azaz az eddigi "gyenge" mutatóinkra tudtunk rátolni ennyivel.
Peterbond 2021. 08. 16. 15:02
Előzmény: #2961  Törölt felhasználó
#2972
"Az Orbán takarodj topik egyértelműen egy szélsőséges DK-s propaganda topik,ezért nem lehet ott azt,mondani,hogy Gyurcsány nem kerülhet újra vissza a hatalomba."
.
Ó tényleg. Hány embert is tiltottak ki onna? És innen? Hagyjuk már ezt az önsajnáltatást hogy mekkora áldozatok a Fidesz szavazók. Idén 19 tiltásod volt ebből a topikból. Februárig kellett visszamennem a listában hogy az Orbán takarodjban egyet találjak. Idén összesen 3 volt ott. A te 19-ed több mit idén az összes tobbi topik együtt. De az Orbán topikban van a cenzúra.....
signal2
signal2 2021. 08. 16. 14:57
Előzmény: #2966  Törölt felhasználó
#2971
Helló!
Én igazoltam, hogy hazudik, és erre tettem fel azt a kérdést, hogy ezt miért teszi. Két opciót vázoltam: hülye vagy szándékos. Utóbbi esetben miért ne lehetne aljasnak nevezni valakit? De mondom, én kérdésként tettem fel. VÁlaszolhatta volna, hogy azért írt hazugságot, mert nem ismerte az igazságot, és lusta volt utánajárni. 
gazmber 2021. 08. 16. 14:55
Előzmény: #2966  Törölt felhasználó
#2970

a rend kedvéért azért 'kontráznám' a mai 'hazugságaimat'
- a majd 30éves hercegi csemete nincs 'elrejtve' most épp egy külföldi 'kaszárnyában' (?) (miközben leánytestvére vígan 'bababoltozhat' a 'saját lábán')
- a lakájmédia hírhamisítóit a kézivezérelt bíróságok soha nem tudták eddig elítélni
- ha lett is 30e covid halott - o1izének ehhez semmi köze, de mindenért (is) felelős  'szemkilövető' gyf takarodj...(?)szvsz
Peterbond 2021. 08. 16. 14:55
Előzmény: #2953  Törölt felhasználó
#2969
"De,hogy megmutassam,hogy mit is írtál az előbb, ha felveszik a kesztyűt a túloldalon.
Akkor azt kezdik majd el híresztelni, hogy szvsz szerint,Gyurcsány meleg,a gyerekei nem tőle származnak a lánya meg leszbikus,ezért rejtegetik,A második emberének a meztelen képeit ő juttatta el bosszúból a sajtóhoz mert tőle van a legkisebb gyermeke."
.
Neked úgy kimaradt az elmúlt 5-10 év? Pl Márkai Zay feleségét gyerekgyilkosozták hogy csak az illetőnél maradjunk, de a kakartergyilkolás magasiskolája volt évi 70-100 bukott sajtóperrel a KESMA. Bármit lehoztak és terjesztettek orsázgos napilapokban, Tévékben és radiókban. Aztán ha kiderült hogy hazugság és 1,5 év múlva helyreigazítás volt belőle azt csak az eredeti lap hozta le azt se nagy dirrel durral.
.
Szóval legalább ne kezd úgy hogy mi lenne ha a Fidesz ezt csinálná. A Fidesz 5-10 éve ezt csinálja.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:51
Előzmény: #2966  Törölt felhasználó
#2968
Nem akarom Gyurcsányt sem, előre bocsájtom.Senkit, aki nem mond igazat.
Sotime! Neked az nem tűnik fel, hogy más is ferdíti az igazságot? Pl, valaki azt mondja , hogy az Eu megtámadta Magyarországot, a magyar embereket,mert nem megfelelő törvényeket hoz a kormány. Hát nem Mao-t ,nem az embereket, hanem a kormányát kritizálják. Ez így igaz.  Ne mondd má', hogy ez a különbség Neked nem tűnik fel? Ha azt mondod, akkor csak viccelsz, ugye? És ez csak egy szolíd igaszságtorzítás. De aki erre képes, az bármit lehazudik az égről, mert szándékosan csinálja, tudatosan. Te mégis csak az ellenzékre fogod a hazudozást. Hog van ez?
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:42
Előzmény: #2962  gazmber
#2967
Akinek kilőtték a szemét vagy akit a földön fekve vertek véresre Gyurcsány rendőrei,nekik mi volta a bűne,hol a bizonyítékod, hogy utcakövekkel dobáltak vagy ,hogy tankot vezetettek,mutasd már be.Pár perce még problémáztál,hogy manipulál a Hír TV ,és Te mit teszel amikor olyan embereket vádolsz utca kő dobálásával akikről ez nem lett bebizonyítva igen aki ellop egy tankot vagy aki utcakövekkel dobálja a rendőröket,felgyújt gépkocsikat azok ellen határozottan kell fellépnie a rendőrségnek,de egy kiabáló tömegbe fegyverrel belelőni,utcán sima nem randalírozó embereket gumibottal véresre verni,az rendőri brutalitás ,bűncselekmény, amit Gyurcsány rendőrei követtek el.Ezért teljes egészében az akkori miniszterelnököt terheli a felelősség az pedig Gyurcsány Ferenc volt, ráadásul az őszödi beszéde volt a gyújtópont amikor tök részegen a nagy igazság vagy inkább gazság beszédét megtartotta.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:29
Előzmény: #2960  gazmber
#2966
Akkor rakjuk tisztába,ha valakiről azt mondod,hogy hazudik az nem személyeskedés ha viszont azt,hogy aljas vagy gazember az már igen,Signált sem tiltottam ki,mikor másra azt irta,hogy hazudik,rám is irták nem érdekelt.Ti pedig egyfolytában hazug DK-s propagandát nyomattok,vagyis hazudtok pont úgy mint Gyurcsány,éjjel,nappal.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:26
Előzmény: #2963  realmadrid
#2965
Alkohol,dohányzás,helytelen táplálkozás,mozgás szegény stresszes életvitel,meg kell nézni,hogy hol vagyunk a világon ezeknél a rangsorban,ez mind hozzá járult a magas halálozási adatokhoz.Akkor miről beszélünk,csoda,hogy ennyi halottal megúsztuk egyenlőre.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:18
Törölt hozzászólás
#2964
realmadrid 2021. 08. 16. 14:17
Előzmény: #2959  Törölt felhasználó
#2963

Beszélgettem egy orvos ismerősömmel a covid halálozásokkal kapcsolatban még májusban.
Azt kérdezte , miért csodálkozok hogy ennyire előre vagyunk a halottak számában a covid miatt, mert Ő nem csodálkozik.
Világ élén vagyunk szív és érrendszeri megbetegedésekben, elhízásban, cukorbetegségben , dohányzásban, szerinte épp ez a természetes hogy ennyien haltak meg nálunk a covidban.
Teljesen mindegy hogy Orbán vagy Gyurcsány kezelte volna a járványt, ezen változtatni nem tudtak volna.
gazmber 2021. 08. 16. 14:15
Előzmény: #2959  Törölt felhasználó
#2962
arra nagyon kiváncsi lennék, ha pl a várban a ~'karmelita' környékén kezdenének utcakövekkel , molotov koktélokkal dobálózni, autókat gyújtogatni, kimusrált tankkal randarilozni a 'békés  tömegek' azt o1izé vajon hogy tűrné...(?) szvsz
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 14:13
Előzmény: #2957  Törölt felhasználó
#2961
Igen van olyan aki nem szereti Orbánt és nem Gyurcsány fan,de amikor az orbán takarodj topikban  "szerelmet vallanak"Gyurcsánynak akkor ne,hogy már ne legyenek azok Gyurcsány fanok,Aki nem Gyurcsány fan az ki is mondja ezt és nem hurrogja le azt aki bírálja Gyurcsányt,Az Orbán takarodj topikban most is Badsektor  és zöl béla vagy ki a fene is Gyurcsányról áradozik,egyértelmű,hogy DK-s hívők,Gyurcsány imádok.Nem véletlen,hogy aki abban a topikban Gyurcsányt bírálni merte ,már inkább nem ir oda,mert simán le Fidesz bérencezték,hiába mondta,hogy az lenne a legjobb ha Gyurcsány és Orbán is eltűnne a politikából.Az Orbán takarodj topik egyértelműen egy szélsőséges DK-s propaganda topik,ezért nem lehet ott azt,mondani,hogy Gyurcsány nem kerülhet újra vissza a hatalomba.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek