Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
xy2003 szerda, 13:47
Előzmény: #402498  lukskypoker
#402500
lassan azért mehetne a másik irányba is különben van benne tér lefele.
csuloktata szerda, 13:45
Előzmény: #402491  csendben
#402499

Miért kellett ezzel a bírsággal VI. hó végéig várni, amikor február közepén követték el a szabálytalanságot.
Tudom, a MOL kis papír nincs az MNB- nek kapacítása minden csip-csup papirocskára.
lukskypoker
lukskypoker szerda, 13:37
#402498
Kezdődik.
Csodás vételek!
Megint.
Szami szerda, 13:35
Előzmény: #402496  Szami
#402497
Elnézést, félre ment, más topicba szántam.. 
A mol, nos köszöni szépen jól van. Én kevésbé...(: No pain no gain. Jól hangzik, mi? Kár . hogy ordas nagy közhely
Szami szerda, 13:33
#402496
Csalfa vak remény. Elesett a 60 is. 
2011-ben volt 50 dodo, utána 15 évig kellett várni az új csúcsra. 
Bele sem merek gondolni, de lehet, hogy megint ez lesz. Sok év lejtmenet, utána sok-sok-sok év oldalazás. 55 nél talán beleveszek. És mi van, ha jönne, egy régóta várt korrekció, esés a tözsdéken? Akkor holdfény mélyrepülés 40 alá, aranyhíd 3000 alá. Ami némi reményt ad, hogy kezd a taxisok és fodrászok közt eluralkodni a pánik...
wtcsab szerda, 13:19
#402495
Kb 30 Ft-ot jelent részvényenként az ural/brent különadó növelés és hosszabítás...
spuur szerda, 12:23
Előzmény: #402493  spuur
#402494
kell még egy szálloda?
spuur szerda, 12:16
#402493
vajon most is benfenntes kereskedés folyik?
wtcsab szerda, 12:08
Előzmény: #402485  ERA
#402492
Sajnos az kimondottan ellene megy az elvárásoknak, ha az előzőek által kiagyalt, buta sápot még megfejelik és meghosszabítják. Vettem a gyereknek egy csokit. A drágábbat vettem, nehogy ràmdobjanak valami kitalált seholsincs adót, hogy olcsóbban veszem a kaját, mint a drágát...!?!?!?
spuur szerda, 11:55
#402490
mutyisztán...remélem már nemsokáig
eredmeny szerda, 11:55
#402489
3720 körül van az árfolyam 
stoky szerda, 11:48
#402488
Az olaj ára már csak 7 százalékra van a háború előtti szinttől.
ALANFED
ALANFED szerda, 11:41
Előzmény: #402483  spuur
#402487
meg is van indul az erste bennfentes certi vadászat mnb lehet végre dolgozni
klikk
klikk szerda, 11:41
#402486
Már a múltor jeleztem  TL85 game over....
ERA szerda, 11:26
Előzmény: #402475  roberto2040
#402485
Igen és 35 év hazug, tolvaj politikáját a TISZA két hónap alatt tegye rendbe!!!!  Ennél többet várnék ebben a topikban..
Tomti szerda, 11:12
Előzmény: #402473  ERA
#402484

Lehet nem kellett volna Európában a legkisebb társasági adót bevezetni. 9%
A többi olajos meg nem keveset fejlődött.
Az Otp fel lett tőkésítve Covid alatt, most visszaadhatna nem keveset.Pl.
spuur szerda, 11:08
Előzmény: #402481  spuur
#402483
kissé zavaró 3750-en 20k vevő..lassan ki kéne önteni
ALANFED
ALANFED szerda, 11:07
Előzmény: #402469  ALANFED
#402482
ha nem lesz nis indul itt is a srv az örök long a béten mind a négy blue majd veszi magát
spuur szerda, 11:07
#402481
jól tartja magát..3760....valszeg a nis miatt

friss hírek További hírek