Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
EMOL hétfő, 20:32
#402076
Sajnos 9-10eur alatt/körül zsákolták, 11,5eur fölött szállnak ki belőle, de még ma is 11eur közeli volt az átlagár, de egyszer csak elfogy az eladóknak, ez még mindig nyerő…
zotlan hétfő, 19:39
#402075
A magas oszti azért még tartja például OMW -5% volt ma. Ott már leesett az oszti.
Fabricio
Fabricio hétfő, 19:39
Előzmény: #402072  Danny
#402074
Szerbek már jóváhagyták ez régebbi cikk
zotlan hétfő, 19:31
Előzmény: #402072  Danny
#402073

Sok benne a politika, az meg olyan. amilyen.. Én em látok bele.
Ha például az oroszok ki akarnak cseszni a szerbekkel. akkor most tudnának rendesen, mert olajnélkül maradhatnának. Nem tudom van e nekik B tervük erre az esetre.
Az orosz döntéshozok pl putyin mit akar? Csak húzzák az időt. Hátha történik valami és nem is kellene nekik eladni a NIS-t
Bonyolult történet, ez de lassan vége lesz. Ráadásul nálunk a kormányváltás is bekavart (Orbán nincs)
Én úgy vélem, hogy meg lesz  NIS de nem úgy ahogy ezt sokan gondolják.
Danny hétfő, 19:20
Előzmény: #402070  zotlan
#402072
Igen de nekik is jóvá kell hagyniuk amit ezek kifundálnak . Neked szemèly szerint mi a várakozásod ?
zotlan hétfő, 19:19
Előzmény: #402070  zotlan
#402071

Nem a szerbekkel, oroszokkal kell megegyezni.
zotlan hétfő, 19:15
Előzmény: #402068  Danny
#402070

OFAC június 16-ig adott haladékot a MOL magyar olaj- és gázipari vállalatnak, hogy folytassa a tárgyalásokat az orosz Gazprom Neft által birtokolt NIS 56,16%-os részesedésének megvásárlásáról.
Ez lesz holnap...
CirmosBearci hétfő, 19:09
Előzmény: #402042  Spiller
#402069
Szerinted a halak tudnak sírni?
Danny hétfő, 19:06
Előzmény: #402067  zotlan
#402068
plusz OFAC ...
zotlan hétfő, 18:46
#402067

Hangsúlyozta, hogy most már „minden az orosz és a magyar félen múlik”.
Ezt mondeom hetek óta, a többi csak zaj!
Danny hétfő, 18:10
Előzmény: #402064  Kispenz
#402065
ebben nem sok újdonság van , de befoghatná a pofáját ez a Vucic mostmár
mega70 hétfő, 17:06
#402063
z3760
wtcsab hétfő, 17:05
#402062
z3760
aytif1 hétfő, 17:05
Előzmény: #402060  aytif1
#402061
a vége is
aytif1 hétfő, 17:05
#402060
i3760
pomperj
pomperj hétfő, 17:02
#402059
MOL daytrade es DAILY chart
.
https://imgur.com/a/VZUGFK9
tmike hétfő, 16:51
Előzmény: #402055  csuloktata
#402058
Egy szóval nem mondtam hogy rossz story lesz ez. Viszont azt hogy mennyibe fog kerülni ez a móka azért kicsit árnyalhatja a dolgokat. És idén ment már eddig cca 30%-ot (mostani szintekhez képest),ami persze nem zárja ki az emelkedést,de azért én kicsit óvatosabb lennék. Egyelőre inkább adják,pedig holnapig van a határidő. Meglátjuk, örülnék ha holnaptól emelkedésre lenne itélve.
Kispenz
Kispenz hétfő, 16:50
#402057
3750.-ft-on 73.400db vételen
gyula1971
gyula1971 hétfő, 16:48
#402056
-Erste:-Az energetikai és olajcégeknek nem tesz jót az iráni megállapodás, ami nyomás alá helyezte a MOL árfolyamát is. Nem csak a csökkenő olajárról van szó, de a Hormuzi-szoros várható újranyitásával a finomítói, elsősorban dízel marzsok, valamint a petrolkémiai marzsok is a normális szintre mérséklődhetnek. A technikai kép borús, támasz 3.712 forintnál látható.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
3.7123.6003.8973.966
csuloktata hétfő, 16:38
Előzmény: #402054  tmike
#402055
Tényleg beárazták a + 1 finomítót, a szerb kúthálózatot? Szlovák, Horvát, Magyar, Szerb a térképen jó nagy tömb. Az összes finomító a MOL- é. Az oroszoktól nem akarnak legálisan terméket venni az EU- ban. Ukrán finomítók nem nagyon termelnek. Nem olyan rossz sztori lesz ez.
tmike hétfő, 16:25
Előzmény: #402052  Uco1989
#402054
Azért ,mert az osztalék ezen a szinten több mint 8%.  És elvileg 3 hónapon belül beesik ami lehet 317 ft lesz. És még ott van a NIS ,de szerintem azt már beárazták
Jagd hétfő, 16:10
#402053
27588 as dbszám vételen !Csak jó lesz ez!
Uco1989 hétfő, 16:05
Előzmény: #402050  tmike
#402052
Mért veszitek,ha úgyis lefelé fog a nemzetközi olaj árfolyama menni?Ez simán lesz 3000 forint is,ha a WTI lemegy 55-60 dollárig......
wtcsab hétfő, 16:02
#402051
r3756
tmike hétfő, 14:37
#402050
11 k eladó 3800-ig
Kispenz
Kispenz hétfő, 14:33
Előzmény: #402048  Spiller
#402049

És valaki meg is veszi.... 
Az már tudhatja, hogy mi lesz holnap.  
Spiller hétfő, 14:32
#402048
repkednek a 10-20k-s pakkok. 
Fishy hétfő, 14:24
Előzmény: #401988  Balin2020
#402047
Nézted. DBK AG-t? +4% ma is, mester mond mit tegyek eladjam vegyek belőle MOL-t?
Spiller hétfő, 13:46
#402046
egy pakkot azért vettem. :)
Fabricio
Fabricio hétfő, 13:44
#402045
3850ig 15 ezer van a 10es könyvbe xd
Researcher
Researcher hétfő, 13:43
#402044
Ez volt az utolsó kör lefelé, irány Észak! Aki vett, aki nem akkor is irány fel! 
Spiller hétfő, 13:41
Előzmény: #402036  LBalaton
#402043
650től még felfelé van az irány,  ha 600 alá bemegy onnan 500az csak egy pici ellenállás 250-180on van erős vételi pont. 
Spiller hétfő, 13:39
#402042
szőrös hal ilyenkor elbújik egy kő alá.
Csaba75 hétfő, 13:28
#402041
Bízom benne hogy csak hirtelen kitört 'világbéke' hangulat + olaj le nyomja átmenetileg az árat. Ahogy bejelntik a nist up és oszti rally. Ha mégse nis akkor le de akkor oszti előtt fel igaz nem mindegy honnan
ALANFED
ALANFED hétfő, 13:15
Előzmény: #402037  Stalker
#402039
8 napja adják ez a mol vezetés szégyen amit a nis ügyben nem csinál ezeknek 10 halasztás is kevés
aytif1 hétfő, 13:13
#402038
3722 az még odébb van
Stalker hétfő, 13:12
#402037
Vigyáz telekom jövünk.... :) :)    2500-nál majd hígítom  a pakkom... legalja lesz megint a papír...
LBalaton
LBalaton hétfő, 13:03
#402036
Nálam 3642-őn van a legfelsőbb pici vétel berakva. Lejjebb többet veszek majd.
Firekiller
Firekiller hétfő, 12:59
#402035
Balin most mi ez a lecsorgás? Mit tegyünk?
zotlan hétfő, 12:55
#402034

BB mi?
OTP igen!
Hol a mester?
HZsolt hétfő, 12:50
#402033
Tl85 vajon túleli a mai napot?
Bpali2 hétfő, 12:40
Előzmény: #402019  wawa2
#402032
NIS USA jóváhagyásra vár .. Ma leverik holnap visszaveszik. Ilyen ez
tmike hétfő, 12:13
Előzmény: #402028  CirmosBearci
#402030
Az is uncsi amit most csinálsz.  De mindegy is Te tudod. Csak gondoltam jelzem. 
Szami hétfő, 12:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#402029
Én sem értek mindig egyet Balinnal, de ez a stílus elfogadhatatlan. Aki más véleménye alapján kereskedik, az magára vessen, és ne szidja az illetőt, ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy megálmodta magának. Balinnak joga van azt írnia a Molról, amit akar. Ez egy nyílt fórum. De mást pocskondiázni nem illendő, akkor sem, ha nem egyezik a vélemény.
CirmosBearci hétfő, 12:05
Előzmény: #402026  tmike
#402028
Most miért járjak ide?
Fibonacciért?
Az olyan uncsi!
Ami a rv-hez köthetö nem tudok ide tenni. Olaj? Földgáz? Fantás palack? Hogy tegyem ide?
Fabricio
Fabricio hétfő, 11:55
Előzmény: #402022  spuur
#402027
Mondjuk nem 5% ott esett mint az orlen vagy az omw egyenlőre. 
tmike hétfő, 11:51
Előzmény: #402023  CirmosBearci
#402026
Neked komoly beakadás a szakállas bácsi úgy látom.  Vicces vagy egy darabig  de szerintem mostmár ez nem az. Valami olyat ami rv-hez köthető nem tudsz ide tenni? Ez nem a szakállas bácsi topikja  csak.... asszem
spuur hétfő, 11:51
#402025
5000-nél kivágom a pxba...
MOLika hétfő, 11:49
Törölt hozzászólás
#402024
CirmosBearci hétfő, 11:46
#402023
Kérlek Mester, ne memj el!
Legalább ezekben a nehéz idökben maradj velünk, és tartsd bennünk a lelket.
 Sorold kérlek, hogy miért is tettük jól, hogy a MOL-ba fektettünk. Ápold a lelkünket..
spuur hétfő, 11:41
#402022
ha olaj esik..mol-nak rossz,ha emelkedik molnak rossz,ha terjeszkedik molnak rossz,ha kisüt a nap...
csendben hétfő, 11:20
Előzmény: #402019  wawa2
#402021
nincs; semmi
spuur hétfő, 11:20
Előzmény: #402019  wawa2
#402020
nis semmi....hir
wawa2 hétfő, 11:10
Előzmény: #402016  gyula1971
#402019
Van már osztalék dátum? A NIS-sel mi van?
csendben hétfő, 11:08
Előzmény: #402015  zotlan
#402018
OTP=11,4 x MOL...
gyula1971
gyula1971 hétfő, 11:06
Előzmény: #402016  gyula1971
#402017
-VG-Technikai:-Mol: vihar előtti csend – szó szerint.
A Mol esete most a legérdekesebb tanulmány arról, hogyan sűrűsödik be egy részvény a nagy mozgás előtt. Az áprilisi 4426 forintos csúcs utáni esést a papír május végén 3750 forintnál állította meg, és azóta egyre szűkülő sávban ingadozik – pénteken 3830 forint körül zárt. Biztató ugyanakkor, hogy az árfolyam mindeközben az év eleje óta érvényes emelkedő trendcsatorna alsó szélére érkezett – oda, ahonnan az elmúlt hónapokban rendre vevők léptek piacra. Az árfolyam napi kilengéseit mérő Bollinger-szalag két hét alatt csaknem felére húzódott össze. Ez a piacon jól ismert jelenség: a volatilitás nem tűnik el, csak energiát gyűjt, és az ilyen összesűrűsödést szinte mindig lendületes, irányt választó kitörés követi. Hogy merre? Ezt most kivételesen nem a chart, hanem a világpolitika dönti el. A Mol árfolyama ritkán mozgott ennyire együtt az olajárral, mint most. Ha a közel-keleti feszültség fennmarad és az olaj drágul, a 4000–4030 forintos zóna áttörése adná meg a vételi jelzést, először 4170, majd 4400 forintos célokkal. Ha viszont megszületik a megállapodás és az olajár visszaesik, a 3750 forintos támasz kerül próbára. Mire számítok két héten belül? A feszültség feloldása – egyik vagy másik irányba – jó eséllyel megtörténik ebben az időablakban. A türelmes befektetőnek itt most nem találgatni érdemes, hanem a kitörést megvárni: a 4030 forint feletti zárás adna érvényes vételi, a 3750 forint alatti pedig eladási jelzést. Addig a Mol tartogatja a puskaport.
Ritka helyzet a pesti tőzsdén: az OTP vételi jelzést ad, a Richter fordulhat, a Mol erőt gyűjt – történeli csúcs kapujában a Magyar Telekom - Világgazdaság
gyula1971
gyula1971 hétfő, 10:58
#402016
Nagyon jó áron van az osztalékhoz képest hozam alapján.
zotlan hétfő, 10:55
#402015
Nem egy OTP ma se.
wtcsab hétfő, 10:35
#402014
r3780?
Csiszarg hétfő, 10:35
#402013
3000 körül jó lesz osztalékra.
nyilván még messzebb van, de azért már belátható a távolság.
aztán persze könnyen lehet, hogy nem is lesz annyi, de fölötte nekem nem megérős.
xy2003 hétfő, 10:30
Előzmény: #402008  Danny
#402012

hát....
azt inkább nem írom le:))
de szerintem jól látszik a kérdésedre a válasz és nem a dátumos kérdésre.
matatakakiba hétfő, 10:23
Előzmény: #401988  Balin2020
#402011
kozben kiszamoltam hogy a kukazassal allitolagosan eddig elkonyvelt 200milliard (es folyamatosan novekvo) MOL MOHU veszteseget leosztjuk reszvenyesre akkor sacc/kb 257Ft plusz osztalekot jelentene. De lehetne ez a duplaja is, ha ezt a penzt gyorsabban megterulo olajipari beruhazasba toltak volna. De ha nem csinalnak semmit, akkor is lehetett volna egyszer 317+257=574Ft GIGANTIKUS osztalek. Hipotetikusan, persze ...
Neked is. Mar ha tenyleg reszvenyes (is) vagy es nem csak a MOL PR osztaly bertollnoka.
Es  akkor meg arra kerlek ha lesz szabad 5perced vezesd le nekunk hogy a jovoben hogy fog termore fordulni a focicsapat es stadion biznisz...
Shortelek hétfő, 10:22
#402010
Megy a mélybe.
CirmosBearci hétfő, 10:21
#402009
Mester, én most sírok.
Söt, picsogok.
Te?
Danny hétfő, 10:11
Előzmény: #401999  zotlan
#402008
Mire gondolsz ?
xy2003 hétfő, 09:27
Előzmény: #402003  Danny
#402007
simonzoli13 hétfő, 09:27
Előzmény: #402005  Tomti
#402006
Osztalékig meddig várjátok?! 4.200??
Tomti hétfő, 09:24
Előzmény: #402003  Danny
#402005
Általában kb. a kétszeresét szokta a MOL 
Sajnos
Fabricio
Fabricio hétfő, 09:24
Előzmény: #402003  Danny
#402004
Nem pont annyit esik, sok mindentől függ telekom rallyzott tovább utána pl de ez a ritkább, nem majd bejelentik q3 ban elvileg
Danny hétfő, 08:58
#402003
Osztalék fizetés után pont az osztalék összegének megfelelően esik a részvény ?mi a tapasztalat ? Dátumot lehet már tudni ?
Jagd hétfő, 08:53
Előzmény: #401998  simonzoli13
#402002
Az olajár egyik nap esik másik nap  emelkedik.Sok új pozitív információ nem épült  be a múlt héten sem a mol rv be.A héten ezek vannak soron.Hajrá Mol!Ìrány 4000!
Dodo34
Dodo34 hétfő, 08:52
Előzmény: #401994  tmike
#402001
Persze, nagy buzuki szakértő...meg emoji király....

friss hírek További hírek