Sajnos veled nem lehet kúlturáltan beszélgetni. A döntéseket az ig terjeszti be. Az ig: https://www.otpbank.hu/portal/hu/ir-igazgatosag?utm_source=chatgpt.com csupacsupa csányiember. De ha neked rendben van ez a világon seholsincs állapot, hogy egy otp apáról fiúra száll, pusztán a genetikai kiválóság és a természetes szelekció révén, akkor olyan távol állnak a nézeteink, hogy nem érdemes beszélgetnünk. Van egy kisvideo valahol hogyan került hatalomra csányi és hernádi. Spoiler: nem tiszta módon.
Sajnos az kimondottan ellene megy az elvárásoknak, ha az előzőek által kiagyalt, buta sápot még megfejelik és meghosszabítják. Vettem a gyereknek egy csokit. A drágábbat vettem, nehogy ràmdobjanak valami kitalált seholsincs adót, hogy olcsóbban veszem a kaját, mint a drágát...!?!?!?
A cikkből:Bennfentes kereskedés akkor valósul meg, ha valaki illegálisan, nem publikus információk alapján jut anyagi előnyhöz tőkepiaci tranzakciók révén. Az információt kiszivárogtató, illetve a hasznot húzó személy egyaránt büntethető. A Büntető törvénykönyv szerint nagy összegű tranzakciónál, illetve olyan „profik” esetében, mint amilyennek a tőzsdei cégek vezetői, vezető tisztségviselői számítanak, akár 5 év szabadságvesztés is lehet a büntetési tétel. Elég lenne egy mail, egy tanácsülés vagy megbeszélés jegyzőkönyve, ahol elhangzik hogy nem működik a barátság, és a jelenlevők listája. Ha meg ezem csúcsvezetők nem értesültek semmilyen formában, akkor ugye milyen vezetők, de sajnos biztos tudtak. Viszont itt az új hunyó az mnb, ha ezt elkeni...Szuper ez az újságírás szabadság.
Hibázott, felelős a mol, mert elhallgatott infót, de mivel más médiákban már pedzegették ezért nem bennfetes a vezetők véletlenszerű eladása.....na azért ez még nem jogbiztonság...
azért utánamegyek, milyen benzin, honnan van, milyen a vállalati érték van mögötte, milyen küldetése van a cégnek, mennyire van eladósodva, milyen közép és hosszútávú megtérülése van.....mielőtt teletöltöm a teslámat....:))))
Unaloműzés képpen: annak idején például a MOL lengyelországi kúthálózat-vásárlása (a PKN Orlen ) részeként megszerzett 417 lengyel töltőállomás esetében az egész folyamat nagyjából 11 hónapig tartott a bejelentéstől a zárásig....csak hogy meg tudjuk ítélni, hogy mennyire is sok vagy kevés az 5 hónap...