Tomti

Regisztráció: 2010-12-22 11:20:06

Hozzászólások száma: 1 676

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 11:12


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

401 332
2026. 05. 30. 11:16

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 11:12

Lehet nem kellett volna Európában a legkisebb társasági adót bevezetni. 9%
A többi olajos meg nem keveset fejlődött.
Az Otp fel lett tőkésítve Covid alatt, most visszaadhatna nem keveset.Pl.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 14:28
Szerintem nem.
Több lábon áll.
Több lehetőség a Mol-nak
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 13:57
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 09:24
Általában kb. a kétszeresét szokta a MOL 
Sajnos
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 11:12
Szia 
Az a helyzet, hogy még anno a Virág Feri féle Equitas majd Randomcapital-nál mindig tökéletesen működött a rendszer.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 22:57
Sziasztok 
Az nem derült ki, hogy a Szerbek a Mol- tól, vagy a tőzsdén keresztül vásárolja meg az 5%-ot.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 05. 14:40

A társaság 2024-ben több mint 50 milliárd forintos veszteséget könyvelt el a 2023-as 5,6 milliárd forintos nyereség után.
Gondolom állambácsinal se mindegy, ha évi 15 milliár az ő vesztesége ebből.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 03. 09:04
Nyitó 3962
R 3980
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 28. 09:41
Az semmi, 4500, sőt 5500 alatt is lehet venni.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 22. 12:34

Szia
Elnézzük neked hisz DISZKALKULIÁban szenvedsz.
Helyesen:
Majd 4200-ért veszel.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 11:56
Igen, mert ők ott lesznek a közgyűlésen, a kisrészvényes meg nem.
Így a jelen lévők szavazati joga számít.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 11:30
Szia 
Add hozzá a Mol saját részvényeit , az OTP tulajdonában lévőket is és rögtön nem 25% a szavazatok mennyisége .
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 09:52
Hernádi  a 8 év Mszp-s időben is vezérigazgató volt.
Nem lehet mondani, hogy pártkatona.
De azt se felejtsük el, hogy az állam főrészvényese lett a Fidesz időszak alatt.
Egy hasonló nagyságú külföldi cégvezető sokkal jobban keres mint ő.
Persze az se kevés.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 05. 15:30
Sziasztok !
Ha visszakapná a MOL az 5,2% részvénycsomagot az alapítványoktól az kb.200ft-ot jelentene részvényenként.
Ha végre a Horvátok is fizetnének , az további 100ft.
Az sem utolsó, hogy nekünk egyenlőre van olajunk és gázunk, amit az Unió nem nagyon tud elmondani.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 04. 11:41
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 22. 12:21
4216
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 16. 20:38
Sziasztok 
A 93 milliárd időközben 180 milliárd lett.
Az a probléma , hogy továbbra is támogatott a MOL különböző célokat, sportágakat, (focit ) , olimpikonokat stb.
Pedig azért lett létrehozva az alapítvány, hogy onnantól kezdve az osztalék bevételből teszik ezt.
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 15. 17:00

Szia
Azt, hogy az OTP 176 Milliárdnyi  FT-nyi Mol részvényt birtokol, a MOL meg 1Billió Ft értékű Otp-t.
Nem úgy emelkedett a 2 részvény árfolyama, a kölcsönös részvényesi támogatás a MOL-nak anyagilag jobban bejött.
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 15. 12:53
176Milliárd Mol kontra 1Billió Ft-nyi Otp.

friss hírek További hírek