spuur

Regisztráció: 2019-12-05 15:40:13

Hozzászólások száma: 1 605

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 16:49


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja csütörtök, 16:49
napi min?
MOLly tulajok topikja csütörtök, 16:27
majd a záró...
MOLly tulajok topikja csütörtök, 12:06
no,aki ma vett mindjárt minuszba is lesz...hajrá nis
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:35
A MOL vezetésével emelkedik a BÉT..
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:34
mindenek felett áll...semmire se köteles
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:07
irány 4500...csak semmi mutyi
MOLly tulajok topikja csütörtök, 09:18
tl 82 ts43-se megy.....balkán
MOLly tulajok topikja csütörtök, 09:15
persze...erste nyaral
MOLly tulajok topikja szerda, 18:52
Na,azok is érdemelnének néhány évet...
MOLly tulajok topikja szerda, 17:01
úgy legyen
MOLly tulajok topikja szerda, 16:34
amikor korrupt,benfenntesek vezetik a céget...
MOLly tulajok topikja szerda, 12:23
kell még egy szálloda?
MOLly tulajok topikja szerda, 12:16
vajon most is benfenntes kereskedés folyik?
MOLly tulajok topikja szerda, 11:55
mutyisztán...remélem már nemsokáig
MOLly tulajok topikja szerda, 11:08
kissé zavaró 3750-en 20k vevő..lassan ki kéne önteni
MOLly tulajok topikja szerda, 11:07
jól tartja magát..3760....valszeg a nis miatt
MOLly tulajok topikja szerda, 09:22
forgalom 24 millió...célegyenesben a nis
MOLly tulajok topikja kedd, 16:52
...vagy kimenekül horvtba
MOLly tulajok topikja kedd, 15:52
4500 felett akkor is én nevetek utoljára....ha megérem
MOLly tulajok topikja kedd, 15:33
hihetetlen...hányszor lesz ez még eljátszva?3750 kiöntve....

friss hírek További hírek