Balin2020

Regisztráció: 2020-04-21 14:11:08

Hozzászólások száma: 26 327

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 19:31


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 698
2026. 05. 30. 14:21
27 029
2024. 01. 02. 20:10
401 333
2026. 05. 30. 13:50

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "MOL topik" topikból

A moderálás a "MOL topik" topik #2132 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem értelek, miért írsz ide, mert az ide írókról ez a véleményed:
Másokat ledegradáló, értéktelen kommentelő, negatív TA elemző, részrehajló, provokátor, erkölcsileg megbukott fórumozók vannak itt.
Miért is írsz akkor ide?
Olvasd vissza a Molly topik 358673, 358679, 358721 -es hozzászólásaidat.
Provokálsz és hozzáadott értéked nincs a topiknak.
Moderáció:
Kitiltás a "OTP Szakmai topic" topikból

A moderálás a "OTP Szakmai topic" topik #2663 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Itt nem vagy szívesen látott vendég ez otp topik.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-02-03 07:53-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-04-24 10:49-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
nem kell egyetlen részvényt sem tulajdonolnod, nyugodtan hozzászólhatsz.
nem kell egy részvényről jó véleménnyel lenned, nyugodtan hozzászólhatsz.

de ha nem fejezed be az öncélú, tartalmatlan trollkodást, akkor kitiltunk.

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja hétfő, 19:31
De legalább a stratégiai készletet sikerül jó áron visszatölteni.
MOLly tulajok topikja hétfő, 19:30
Jó sokat kaszál az állam.
MOLly tulajok topikja hétfő, 14:32
R:3834, forgalom 1,2 Mrd
MOLly tulajok topikja hétfő, 14:30
Pontosan 👍
MOLly tulajok topikja vasárnap, 14:35
Annál már volt magasabb az árfolyam. Legfeljebb egy állomás lesz csak. A csúcsdőntés min. elvárás.
MOLly tulajok topikja vasárnap, 14:34
😆👍
MOLly tulajok topikja vasárnap, 14:33
Nem lesz majd mit hozni orosz irányból. Az a európai államok nagy része nagyon ki van akadva az oroszokat. Az egyetlen reális indok a magyar mentesség fenntartására, hogy nincs elég olaj az orosz teljes kiváltására jelenleg. Ez azonban meg fog oldódni. Az ukránok onnantól egy csepp orosz olajat nem fognak átengedni. Másrészt az oroszoknak sem lesz mit adni, ha szétbombázzák az ukik az orosz infrastruktúrát. Szerintem ne az olcsó orosz olajon legyen a MOL-nak nyeresége. Normális piaci viszonyok között kell lennie normális árrés mindenen. És lám, ha elég erős a Ft, hatósági árra sincs szükség. Egyébként is az Orbán kormány terelte a MOL-ra a negatív kritikát, mikőzben valójában ők nyerészkedtek. Ismétlem, az egyéb adókat szüntessék meg. Van bőven mit 
MOLly tulajok topikja szombat, 23:09
Ja, még azt is, hogy 3650 alatt vége a longnak, aztán lett 3400, majd utána közel 4500. Te megmondtad!!! Egyél babot! 🤣
MOLly tulajok topikja szombat, 23:07
🤣🤣🤣
MOLly tulajok topikja szombat, 23:06
🤣
MOLly tulajok topikja szombat, 16:52
December óta írom. Ez a sztori a MOL-ra van kitalálva. Az egyetlen reális befutó. Nincs is más tárgyaló vevő, csak a MOL.
MOLly tulajok topikja péntek, 23:24
Tökre megleptél hogy nem a 3000-re kérdeztél rá! Taps!!! 👏
Ebben volt némi fantázia!
MOLly tulajok topikja péntek, 23:21
És rögtön itt is van egy égő beíras. Az alapítványok nem adhatják el a rv.-ket. Alapszabály. Nem kell tovább bizonygatnod, hogy fingod sincs, egyél babot! Az segít! 😆
MOLly tulajok topikja péntek, 23:19
Abban semmi meglepetés nincs, hogy fingós sincs, és abban sem hogy folyton égeted magad! 😉
MOLly tulajok topikja péntek, 15:15
De nem kell az OTP-nek ehhez esni, elég, ha MOL kilő! 
MOLly tulajok topikja péntek, 15:14
3900 felett már kinn lesz az ékből!
MOLly tulajok topikja péntek, 14:43
Lesz majd 9 alatt is, ne aggódj!🥱
MOLly tulajok topikja péntek, 14:42
Nem ez a lényeg. Az EU és az USA ki akarja szorítani az oroszokat az EU-ból. Nem lett jó vége még sosem, ha hagyták kanászkodni őket. Átmenetileg még szükség van a vezetékes orosz olajra. Ha megépül az Odessza-Brodi vezeték, akkor majd már nem lesz létszükséglet.
MOLly tulajok topikja péntek, 11:01
Csak hagyják, hogy legyen tisztességes marzs a Brent ár felett! A finomításon is és a kiskeren is. Minden fincsi lenne!

friss hírek További hírek