Balin2020

Regisztráció: 2020-04-21 14:11:08

Hozzászólások száma: 26 227

Utolsó hozzászólás: 2026-06-05 23:40


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 3
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 698
2026. 05. 30. 14:21
27 029
2024. 01. 02. 20:10
401 333
2026. 05. 30. 13:50

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "MOL topik" topikból

A moderálás a "MOL topik" topik #2132 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem értelek, miért írsz ide, mert az ide írókról ez a véleményed:
Másokat ledegradáló, értéktelen kommentelő, negatív TA elemző, részrehajló, provokátor, erkölcsileg megbukott fórumozók vannak itt.
Miért is írsz akkor ide?
Olvasd vissza a Molly topik 358673, 358679, 358721 -es hozzászólásaidat.
Provokálsz és hozzáadott értéked nincs a topiknak.
Moderáció:
Kitiltás a "OTP Szakmai topic" topikból

A moderálás a "OTP Szakmai topic" topik #2663 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Itt nem vagy szívesen látott vendég ez otp topik.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-02-03 07:53-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-04-24 10:49-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
nem kell egyetlen részvényt sem tulajdonolnod, nyugodtan hozzászólhatsz.
nem kell egy részvényről jó véleménnyel lenned, nyugodtan hozzászólhatsz.

de ha nem fejezed be az öncélú, tartalmatlan trollkodást, akkor kitiltunk.

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja péntek, 23:40
Egyetértek 
MOLly tulajok topikja péntek, 15:20
Gondolom. majd visszafizetik a MOL-nak, amit eddig beruházott ebbe.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 21:29
Az emelkedő csatorna felső szára pedig 4800 környékénél mozog. 
MOLly tulajok topikja csütörtök, 21:28
A hetes BB közép pedig 3897-nél van jelenleg. Szóval egyelőre jó helyen van a longhoz az árfolyam.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 21:24
Hétfőn zárt 3900 felett, de a lényeg a 100 napos mozgó, 3875-nél. Azóta a 100 és az 50 napos mozgó között van az árfolyam. Fontos, hogy ne menjen vissza a 100 napos alá. Aztán jöhet az 50 napos áttörése.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 17:17
3900 felett maradt. Az 50 napos majd 2.  nekifutásra lesz meg.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 14:56
Sajnos arra volt idejük az elmúlt hónapokban, hogy feltöltsék a tartalék tárózókat. Szóval 1-2 hónapra tudnak most nagyfiúskodni. Nekem is az a véleményem, hogy a szankciót újra kellene élesíteni, a MOL tárgyalást engedni csak tovább.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 14:53
Az viszont változatlan, hogy egyedül a MOL van tárgyalási szinten, többszörösen megerősítve, hogy magas szintű már a készültség. Nincs más versenyben. Azt ugye nem hiszi senki, hogy szórakozásból csinálják. Idő kell, korábban is írtam. Türelem rózsát terem. Nincs más valódi, reális megoldás. Bárki húzza is az időt. Mint írtam, a szankciót újra kellene élesíteni. Az meadná a lökést a tranzakció lezárására.
MOLly tulajok topikja szerda, 18:13
Csak közben elment 4048-ig. 
Az szerintem nem 20 Ft, testvérek között sem.😉
MOLly tulajok topikja szerda, 10:36
Hát ez bejött, csak nem a MOL-ta!
MOLly tulajok topikja kedd, 16:53
Ráadásul 1 hónap múlva, július eleje, az már Q3, akár fizethetik is.
MOLly tulajok topikja kedd, 16:12
Jún 12, az a NIS szankció felfüggesztés lejárati dátuma.
MOLly tulajok topikja hétfő, 21:49
Ez ugyanúgy igaz fordítva! 
Kár is lebeszélni!😉
MOLly tulajok topikja hétfő, 19:05
Mik a realitások? Kifejtenéd? A MOL örökre 3K alatt ragad? Mezt ezt mantraztátok évekig.
MOLly tulajok topikja hétfő, 19:03
Jó záró. Most már csak tartani kell. Ne menjen alá, és lehetőleg kerüljünk vissza az 50 napos mozgó fölé! 
MOLly tulajok topikja vasárnap, 14:13
Ez is szuper előretekintés! 
Van alapja a 7000-nek is. 
Remélem megvalósul!
Ideje volna már, ha megváltozna a MOL piaci értékeltsége. Sokkal több van a cégben, mint ami most az árfolyamon látszik. Simán benne lehet innen egy duplázás 2030-ig. Szerintem is.
MOLly tulajok topikja vasárnap, 14:10
Köszönöm! Hasznos poszt! 👏
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 30. 16:03
Toljad a kretént, meglepődnénk, ha nem.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 29. 22:39
3700, természetesen
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 29. 22:38
4400 pedig nehogy már megfogja, .5000 a cél.
EU pénzek, NIS, osztalék. A lényeges minősítéseken is túl vagyunk. 

friss hírek További hírek