lukskypoker

Regisztráció: 2014-03-25 22:25:53

Hozzászólások száma: 13 308

Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 15:56


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-08-07 08:14-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A következő ilyen poenodnal kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-09-12 13:51-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "MOLly tulajok topikja" topikban - 2023-06-29 16:16-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MOLly tulajok topikja" topik #352936 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Leírtam, hogy a továbbiakban nem kérek véleményezést, személyeskedést pedig végképp.

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja péntek, 15:56
Pár hét múlva ha pénz kell, akkor minek tennéd át bármilyen részvénybe???
Akkor DKJ 0819, aztán viszontlátásra.
Állami Nyomda péntek, 10:53
Szerintem is.
:)
Mtelekom péntek, 10:53
No, nézzük miből élünk!
r. 2738
USA részvények vitasarok péntek, 10:42
Kraft Heinz
Március vége óta megindult.
Naposon emelkedő csatornában hullámzik felfelé.
Osztalékok jönnek.
Májusi adatok jók lettek EPS/Revenue oldalról is.
Csodás kilátások.
Maradjon is így!
MOLly tulajok topikja péntek, 10:21
:)))
Jobban tetted volna pedig ha eladod 4000 felett apránként.
r. 3880
Ezüst csütörtök, 11:11
Csak találgatsz és végigvetted az esést.
Ennyi.
#40359
CIGPANNONIA kitartók csütörtök, 10:37
Az elképzelés dicséretes.
Valamiféle expanzióra van szükség valóban.
A szlovák piac azonban egy vicc. Minden téren. A cseh egy fokkal ígéretesebb.
Állami Nyomda csütörtök, 10:28
Ma kell visszagyűjteni!
Nem a 8000-től megvenni.
Jó reggelt!
:))
Richter topik szerda, 12:26
5xx rövid megálló, felpatt
szerintem
Magyar Állampapír tulajok kedd, 16:56
???
már 5% alatt mennek (4,95%) 0722  és 0819
Mtelekom kedd, 16:42
2726 is megvolt
Mtelekom kedd, 16:41
2720
Mtelekom kedd, 16:26
2716
Nem rossz.
Eurós részvények vitasarok kedd, 16:23
Lehet.
Bár előtte még bővítenék akciósan.
Mtelekom kedd, 15:45
Na nézzük miből élünk!
r. 2708
CIGPANNONIA kitartók kedd, 15:43
Indulhat a következő kör is lassacskán.
EPROLIUSIA - Eprolius Nyrt. kedd, 12:21
küldetéstudat
EPROLIUSIA - Eprolius Nyrt. kedd, 11:50
Funda alapján itt kb helyén van (max 1400-ig értelmezhető).
A jó hírem, hogy most tudsz venni mennyiséget.
:))
EPROLIUSIA - Eprolius Nyrt. kedd, 11:18
semmi
kis darabszámmal felrántotta valaki, majd egyből puffer be 1080-ra (1250-et akarja eladatni)
Mtelekom kedd, 10:36
Fiatalság, bolondság.

friss hírek További hírek