Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask péntek, 13:55
Előzmény: #1329656  Macus
#1329660

https://www.investing.com/commodities/brent-oil
ezt figyelgessed.
az előbb írtam,h dupla aljazik, hát most kipattant a bolha.
Uhura péntek, 13:46
Előzmény: #1329656  Macus
#1329659
Szerintem nem hiába bicsaklot meg kosip , még akkor is ha a dél koreai félvezető ipar a mennybe megy és Samsungland hatalmasat szakit, ami most megy az bőven átlépte a normalitást. 
Daniel77 péntek, 13:42
#1329658
tehát akkor azt javasoljátok, hogy kiszállni most, realizálni, nyáron visszamegy mondjuk 43-44, majd ősszel újra be és irány a 50k?
Uhura péntek, 13:38
Előzmény: #1329655  Macus
#1329657
Ja ne is csodálkozzunk, hogy olyan fos a erste felülete, arra költenek amiből pénz jön de arra is csak mondjával. 
Macus
Macus péntek, 13:21
#1329656
inkább azt vizslassátok mikor nyugszanak meg a tech részvények ..... mert amikor jön a fordulat usaban meg daxban , mi meg fogjuk kapni a felszállási engedélyt :D 
Macus
Macus péntek, 13:19
Előzmény: #1329653  JokerWizard
#1329655
tök logikus hogy most esünk majd nem tudom hány ezret hogy elmúlnak a kockázatok. Lanyha nyári oldalazás benne van de ebből kinézel egy 10% os esést ? Hozzátenném a tl eket kiütni erstének nem érdeke, fixen hozzák neki a kamatot ;)
gemes.bp péntek, 13:10
Előzmény: #1329653  JokerWizard
#1329654
És ha fordul és a tl-ket ütik ki inkább?
JokerWizard
JokerWizard péntek, 12:59
Előzmény: #1329652  ktamask
#1329653
Nem éri meg... Alig vannak benne... Most kezd már "olcsó" lenni... Sőt inkább a TL vannak tele... Azokat lennek már érdemes... 7 már full Sold out... 
ktamask péntek, 12:56
#1329652
Tippmix:
FEL: Szerintem most már elmegyünk a TS-ig legalább: 47300: ez a logikus, kell nekik a likviditás, legalább egy pack realizálása, és ezt úgy tudják a legegyszerűbben, fájdalommentesen megoldani, hogy a TS-t realizálja az Erste.
LE: Új csúcsra jött, de 46k dupla csúcs, viszont a többi piac esik, a BUX-OTP miért ne esne? Itt is jön a korrekció. Inkább eladom most és majd később visszaveszem. Nem érdekel, hogy kimegy-e 46k fölé.
-
Kicsit bővebbre vettem most a mondókát, mert én e 2 logikát látom most bele, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az nem érdekel,h év végén 55k. Most 46knál kell dönteni, hogy tartás vagy sell.
Uhura péntek, 12:54
Előzmény: #1329634  JokerWizard
#1329651
JW: Köszi jó hogy szoltál. 
Láma: nem tudom buzonytalan vagyok igy inkább darabolva elküldöm így ha esik megvan a pozitiv érzés jól éreztem hogy lesz valami, max nem voltam benne biztos. Meglátjuk.
Berlin: ja csak a f.. sem tudja mikor pontos:)
ktamask péntek, 12:51
Előzmény: #1329647  ktamask
#1329650

Hogy miért mutatom az olajat?
Mert néha a TA mutatja előre, hogy mi jön.
Valakik a MACD-t figyelik, vételi jel, RSI emelkedő szintek, dupla alj. stb.
DAX USA esik, OTP emelkedik.
Olaj dupla alj, ahogy leért, én figyeltem, indexeket kicsit beverték, az OTP menetel tovább.
BUX kicsit alulértékelt, ezt látom bele + a Tisza hajtja még, speka.
Ha viszont a TA szerint dupla aljból elindul az olaj, akkor vagy Trump fog kihögni, vagy támadni, valami háborús szar fog jönni újra.
TA-ra ráhúzzák a híreket, hogy NA ez dobta meg, na ..így meg úgy.
Ennyit akartam még..
Uhura péntek, 12:51
Előzmény: #1329641  Thrawn
#1329649
Nezd szerintem ebből nincs jó vagy rossz megoldás, simán megnézve most egy napi gyertyás chartott tényleg én is bele láttom a 4750p is ... szerintem ez psziho alkat , van aki darabokvan szereti van aki all in és kész ha elérte azt a szintett amit várt. Ha elegefett vagy akkor 10% az ATH alatt is jól csináltad. Mert ha nem akkor kvázi az utolsó ath kötés is a tied lehet azzal sem leszel elégedett. 
A mtelnél már kimérgeltem magam 2-3 misi benne maradt :( de ez ilyen bussines. 
Mindenki másképp csinálja , mashogy részvénynél, certinél és hatinál lehet máshogyan is kell. 
ypyapach péntek, 12:44
Előzmény: #1329643  Naras
#1329648
Pontosan, én is ezen agyalok.
Lehet tovább rántják, hogy a kicsik ne tudjanak visszaszállni?
ktamask péntek, 12:28
Előzmény: #1329643  Naras
#1329647

https://www.investing.com/commodities/brent-oil-streaming-chart
Ha ezt átrakod 1h-ra, akkor az látszódik, hogy Megakadt az esés.
Február végi GAP-et benyalta.
72.4 napos dupla alj, divergens órás hullám, felment, lejött, emelkedő RSI, rá se kell nézni.
Aki tudja, hogy esés után ha van egy ilyen  dupla alj, akkor az RSI már építi a brontoszaurusz hátát, a feje még lent van, pedig már zabálná le a levelet a fáról. Ha érted a célzást.
Itt a legtöbben azzal vádolnak néha, hogy mindig utólag megy az okoskodás.
2 TP volt, már 42-44 körül ezt tippelgettük, hol lehet a tető?
1. 45700-46k.
2. 47,3 TS KO és vagy 48k
USA nélkül repülünk, velük meg nem repültünk, mert a 10k nyerő egy részét leeralizálták, más funda, más piac, kis piac, külön utakon járt az OTP - korrigált 30 napig, míg USA ment tovább.
Most USA korrigál, OTP emelkedik, tovább és tovább.
Itt van a tető? Senki nem tudja, CSAK tippeli.
Lou szerint minden ATH vétel az utóbbi időben pozitívba fordult, ahogy a tegnapi Z 46k is valamit sejt, nem hülye, hogy ATH-n vegyen, főleg annyit, tehát 50k hosszátávon benne van, vagy akár több is.
Miért zabálta teli magát 46k-val, ha megtehette volna 35-40-42 k körül is? 
Mert nem volt érdeke egyből robbantani, most már nincs lehetősége lentebb venni, tehát vesz ahol tud.
Valószínűleg 35-40-42k között is csipegetett, de csak óvatosan, hogy hirtelen ne robbanjon az árfolyam, tehát kb. szándékos leszorítás, olcsósítás. vesz-elad-vesz-elad, amikor szorul a hurok: "dupla alj", akkor BUY, pumpa, és védi a saját packjait.
Ez az én spekám.
randomly péntek, 12:27
Előzmény: #1329640  badsector1
#1329646
Ennyi már elkelt 46000-en ... https://ibb.co/KcNRM56G
Tancsapda65 péntek, 12:26
Előzmény: #1329644  Zöldbéla
#1329645
Igen, de azért köszi, jó cég az Otika
Zöldbéla
Zöldbéla péntek, 12:23
#1329644
Naras péntek, 12:14
#1329643
Na, ahogy olvasom, egyre többen a realizáláson agyaltok, vagy már meg is volt itt 46k - nál? Amúgy, van benne ráció, de egyelőre még mindig nem úgy néz ki a technikai kép, mint ahol az eladók lennének többségben és a piac nagyon sokszor meg tudja mutatni (talán pont az ilyen kiszállások miatt), hogy ejj, van ám itt még muníció, amit el sem tudtatok volna képzelni. Mint ahogy ezt a 46 ezret sem mondjuk egy éve. 
JokerWizard
JokerWizard péntek, 12:08
Előzmény: #1329640  badsector1
#1329642
Persze valamikor meglesz... Nem is kérdés, csak hogy ebben az emelkedő hullámban?...   ez már az 5. hullám... A Napi SRI már 69.8 volt tegnap... A órás RSI pedig már tegnap délután hajrában 72.9 is felment... Az előző hullám (3) 15 napig tartott... és most tart ez is ennyi ideig... Ezek intő jelek... 
Thrawn
Thrawn péntek, 12:05
Előzmény: #1329624  Uhura
#1329641
Szerintem jól csinálod, nekem személyes hibám, hogy hajlamos vagyok egyben lezárni a pozijaimat. Jó ez így, elment addig ameddig akartam.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek