Na igen. Meg azért tegyük hozzá hogy a MOL évekig arról szólt, hogy évente egyszer jött egy szép osztalék, amit az év hátralévő részében nagynehezen "ledolgozott". Főleg ilyen 2022-25 között. :D Másik kávéház
Regisztráció: 2022-11-18 13:22:23
Hozzászólások száma: 346
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 15:30