Tancsapda65

Regisztráció: 2018-10-31 17:16:43

Hozzászólások száma: 361

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 12:26


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-11-19 10:01-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178715 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
A trágárság nem ide való.
.

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! péntek, 12:26
Igen, de azért köszi, jó cég az Otika
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:32
nálam már 900!
Mtelekom csütörtök, 12:38
Vajh miért csorgunk?
OTP részvényesek ide! csütörtök, 09:19
Köszönöm, akkor mára igaz lehet az új ATH, mint valaki írta még a héten! WTI 70 alatt, Brent is közelít felé, Amcsi futik is jól állnak, DAX is plusszos, NIKKEI is jól ment ma, szinte adott mára minden hozzá. Eredményes napot mára, meg a következőkre. Aztán ember tervez, rajzol.....a végét úgysem tudjuk előre!
Mtelekom csütörtök, 09:05
Már 2726!
OTP részvényesek ide! csütörtök, 09:04
Már 240! Egyébként nem értem az esést, rést nem látok, inkább ettől függetlenül technikai dolgot érzek mögötte. Várom azért az észrevételeteket erre. Hajrá long!
OTP részvényesek ide! kedd, 17:07
Aztata! :)
OTP részvényesek ide! kedd, 16:51
Valahogy megoldják a nagyok, mi kicsik csak bízhatunk - bennük!
OTP részvényesek ide! kedd, 16:34
Ma akkor 45 K feletti zárás várható! Új ATH záróértéken! :) Reméljük a legjobbakat!
OTP részvényesek ide! kedd, 14:48
Akkor most csorgás van vissza? Pedig már bíztam, hogy ellenszélben is lesz felpattanás 45 K fölé! 
OTP részvényesek ide! kedd, 11:39
Szerintem ne tedd, nem éri meg, de te dolgod, pénzed!
OTP részvényesek ide! hétfő, 16:43
Most már nem azokat az időket éljük, hidd el nem fogják!
Mtelekom hétfő, 14:29
Elköltik és akkor felnéz 2800-ig vagy még tovább is! :)
OTP részvényesek ide! hétfő, 10:14
Inkább csak a szándék, összegszerűen annyira azért nem! 
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 09:12
376
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 19. 11:29
Ez igaz, remélem hamarosan lesz bejelentés. Csak háborús mentes övezetben vegyen! 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 19. 11:16
Nagy tulaj lett a Bank a Bankban! 5 % feletti tulajdonos! Ez mindenképpen jó!
Mtelekom 2026. 06. 19. 09:21
USÁBAN ma szünnap van. Ünnepelnek, ilyenkor nem szokott nagy forgalom lenni. Max. CECE miatt záráskor.
Mtelekom 2026. 06. 19. 09:10
De jövünk fel , mint a talajvíz! :) 2736/44530. DAX sem rossz! 
Mtelekom 2026. 06. 19. 09:03
Ny.: 2712 Csúnya kezdés! :(

friss hírek További hírek