Köszönöm, akkor mára igaz lehet az új ATH, mint valaki írta még a héten! WTI 70 alatt, Brent is közelít felé, Amcsi futik is jól állnak, DAX is plusszos, NIKKEI is jól ment ma, szinte adott mára minden hozzá. Eredményes napot mára, meg a következőkre. Aztán ember tervez, rajzol.....a végét úgysem tudjuk előre!
Már 240! Egyébként nem értem az esést, rést nem látok, inkább ettől függetlenül technikai dolgot érzek mögötte. Várom azért az észrevételeteket erre. Hajrá long!
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-11-19 10:01-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178715 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A trágárság nem ide való.
.