Akartam is már régebben kérdezni, hogy miért mindig a NQ-t hozod fel amikor a hozzánk a DOW áll közelebb, az pl most is nulla.
Regisztráció: 2018-12-07 00:13:33
Hozzászólások száma: 152
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 15:48
Lesz realizálás az biztos, most már én is ezt érzem, de valahogy nem hagy nyugodni a kisördög, hogy ezt még túlhúzzák kicsit, csak, hogy ne minden papir szerint menjen, és ne legyen könnyű visszaszállni.