Valahol olvastam hogy Kína továbbra is azt a mennyiséget veszi mint eddig. A nyugati retail kisbefektető adta hogy tudjon venni AI/SpaceX-et .. ha ezek a pénzek kezdenek majd visszatalálni akkor lesz szemmel is látható emelkedés. spacex -> https://ibb.co/ynfJVQJ0