Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bpali2 2026. 06. 11. 19:57
#40640
Ha valakinek sok ideje lesz nézze meg mikor milyen szinteknél mit böfög Trump.. Érdekes lesz ..
Bpali2 2026. 06. 11. 19:53
#40639
Laci — Traderek tudják pattant volna egyébként is - de mindig jó ha hírhez van kötve / ez olyan népi megfigyelés..
Bpali2 2026. 06. 11. 19:51
#40638
Ez volt a trigger ..
Placi82 2026. 06. 11. 19:50
Előzmény: #40634  Nandi
#40637
Ennyi. 1 este nem lövi Irant és ez van. Akkor???? 
Bpali2 2026. 06. 11. 19:48
#40636
Akkor most hülye vagyok mert végig vettem az esést ?? Hm . Aki tegnap vett annak ma fial, ha akar realizál .. 
Bpali2 2026. 06. 11. 19:44
#40635
Nem érzed az idő faktort sem . Itt amilyen a napi volatilitás illetve a likviditás   napok hetek alatt elolvashatja a mélység. Illetve ha így tud esni így tud emelkedni is 👀
Nandi 2026. 06. 11. 19:40
#40634
Donald Trump amerikai elnök az imént közölte, hogy mégsem lesz ma este amerikai támadás Irán ellen. A befektetők reagálnak: az olajár 2,4 százalékos esésbe kapcsolt, az arany pedig 1,4 százalékkal ugrott meg, az ezüst grafikonja ennél is nagyobb pluszt mutat.
Nandi 2026. 06. 11. 19:37
Előzmény: #40631  Bpali2
#40633
Pontosan, nem lehet jókor belépni. Senki nem vesz az alján és ad el a tetején. Az igazán sikeresek nem a legalján vesznek és nem a csúcson adnak el.
Én csak azt mondtam, hogy addig nem kell poziba lépni, amíg nem mutat fordulós jeleket. Nem nyúlok bele igen ronda chartba, pláne akkor, amikor folyamatosan esik napi 2-3-4%-ot mint a kő és napi mélypont körül zár. Bárki bárhova is rajzolja a vonalait. Ugyanígy vonalazták az 5K meg a 6K szinteket, aztán lett ami lett.
De hát nem gondolkodunk egyformán, de nem baj.
Valószínűleg közelebb lesz az 5K-hoz, mint a 3,6K-hoz, ebben egyetértünk, szerintem be kell indítani majd a printert, plusz az iráni őrületnek is valahogy vége lesz. 
Várom a fordulós jeleket, örömteli, hogy nem szakad, legalább ma.
Bpali2 2026. 06. 11. 19:31
Előzmény: #40627  Placi82
#40632
Mindenki tudja már , hogy az USA belelépett valamibe amibe nem kellett volna .. De ez már számtalanszor megtörtént .. Még mindig ott tartasz hogy Trump faszsága meg Irán . A piacot már nem zaklatja fel . Láthattad . Nyíltan lövik egymást . Olaj ára ment 3 USD-vél fel?. Vicc . Sima átlagos napi mozgás is lehetne . Itt ami mozgatott a FED kamatdöntéssel kapcsolatos spekulációk illetve per pillanat a 3 IPO.. Ez simán látható. 
Bpali2 2026. 06. 11. 19:23
Előzmény: #40622  Nandi
#40631
Ebben csak az tetszik hogyha sosem ér le az általad várt szintre akkor a Te logikád  szerint sose nyitunk pozíciót . Engem meg úgy tanítottak hogyha minél szélesebb a portfólió annál életképesebb . S mivel a mai világban gyorsan változik a narratíva ezáltal a különböző eszközosztályok értékelése is .. Tehát még várok lehet duplán buktam .. Egyrészt nem szálltam be valahova másrészt ezáltal adott esetben nem tudtam lefedezni egy másik eszközosztyból származó veszteségem..😂.  úgysem tudsz mindig jókor belépni de nem is kell . A lényeg utána következik mikor már a parketten vagy ...
Bpali2 2026. 06. 11. 19:10
Előzmény: #40629  Bpali2
#40630
De egy év múlva térjünk vissza veled is nándival is hogy most 3600 hoz vagy 5000 hez leszünk e közelebb..
Bpali2 2026. 06. 11. 19:08
Előzmény: #40614  lukskypoker
#40629
Nemigazán . Mert naponta azon a szinten volt ahova vártam . Szinte USD-re pontosan.. visszanézhető...Másrészt tényleg középtávban gondolkodom . Harmadrészt már többször leírtam -> kulcsszinteknél veszek . Nem vettem minden támasznál .. Ott vettem ahol az általam követett profik szerint indokolt volt .  
keeper 2026. 06. 11. 18:00
Előzmény: #40624  Placi82
#40628

Nem, ez csapda! :D
https://youtu.be/w3RaR5zASDk
Lesz invázió, csak nem abban az országban, amire mindeki gondol.
https://youtu.be/_fu_Zb8t65c
Placi82 2026. 06. 11. 17:24
Előzmény: #40625  Nandi
#40627
Idő, Iránnak dolgozik.
Oka:Irán hosszutavon akkor is bődületesem nyer, ha nem veszít!!!! 
TElek 2026. 06. 11. 16:46
Előzmény: #40624  Placi82
#40626

Hát nem igazán lenne mivel. Meg hát félidős választás előtt egy besült akció rosszul festene.
A póráz is csak működik valamennyire ...
Nandi 2026. 06. 11. 15:53
Előzmény: #40623  Placi82
#40625
És 100adjára is igazad van.
Az a baj mind2 fél azt gondolja az idő neki dolgozik.
Egy taco és az arany repül.
Vhol olvastam Trump már az első elnöksége idején nyilatkozott Kharg megszállásáról. Szóval régi álma ez neki.
Placi82 2026. 06. 11. 15:17
Előzmény: #40622  Nandi
#40623
100 adjara is leírom, hogy TACO kell!!! és elmondom mint Cato a szenatusban 100 adjara.....!! :), 



Nandi 2026. 06. 11. 14:22
#40622
A nagy házak arany célárai is kb. 3K-6K között szóródnak. Vagyis senki nem tud semmit. Valakinek így igaza lesz és akkor azt híresztelni fogja, a többi meg csendben marad. Így volt ez mindig és így lesz most is.
Mindenki rajzolgatja a vonalait meg támaszzónáit, amiket eddig úgy tört át, mint forró kés a vajat. 
3900-4100 között elvileg support zóna, utána 3400-3500 körül. Ott már azért lehet nyitni a longokat, ha addig lemenne. Amíg nem mutat fordulós jeleket, addig kár tétet tenni. Lemaradsz pár %-ról, cserébe nem nézel bele egy újabb -10%-ba, ami simán benne lehet. Még innen is.
Azok a hatások, amik lefele vitték, semmit nem változtak jelenleg. De egy hirtelen taco vagy a kamatemelés elhalasztásáról szóló hírek pl. nagyot fordíthatnak rajta, támaszvonalak ide vagy oda.
Jó eséllyel ma is piros nap lesz, talán nem szakad, de pénteken ez a szokása.
Ezüst szintén kezdődhet 5-össel, még nagy erő sem kell hozzá.
Persze lehet valamit nem veszek figyelembe.
Makim 2026. 06. 11. 13:55
Előzmény: #40620  Valiz
#40621
Nekem is van ezüsttl43 nem hiszem hogy ez a közeljövőben kiütésre kerül, úgy hogy emiatt nem is izgulok. Az arany celltim az már jobban zavar

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek