Kell ma a jó hangulat a SpaceX miatt, aztán meglátjuk 7végén lesz e valóban aláírás vagy még kell pár nap az utolsó simításoknak.. huszadjára is.
Regisztráció: 2025-10-15 10:18:27
Hozzászólások száma: 281
Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 12:35
Egyelőre ma az erőt még nem igazán érzem benne. Mintha még bőven lenne eladó és kevés a bátor vevő.