Beze

Regisztráció: 2022-03-10 06:54:46

Hozzászólások száma: 17 567

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 22:21


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

4 098
2026. 04. 03. 10:35
177 430
2026. 05. 29. 17:39

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-09-12 08:55-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
máshol ízléstelenkedj, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-10-31 09:41-ig (5 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A fórumon semmilyen formában nem oszthatók meg olyan tartalmak, amelyek szerzői jogi védelem alá esnek. Ez érvényes a Portfolio ilyen szolgáltatásaira is, így például az előfizetéses (Signiture, adatszolgáltatás stb.) tartalmak megosztására is.

utolsó 20 hozzászólás

Ezüst szerda, 22:21
3500 mitől jobb mint 3900? Miért erős vétel? Ha kipukkadt a lufi akkor a 3000 is drága nem?
MOLly tulajok topikja szerda, 21:24
Holnap zárja az Erste reggel be fog omlani 3600-ig
Ezüst szerda, 20:10
Rohadt szemétláda jpmorgen meg társai nyomorodnának meg a shortjaikkal együtt 
Ezüst szerda, 19:38
Na újra rottyon vannak...
Ezüst szerda, 19:16
Nem tetszik...amilyen lendületes pattanás volt délután, annyira gyenge lepkefos most ... Nem lesz kanóc.. Ázsia szúrassa le akkor és jöjjön a felkör 4300-ig. Akkor rendben leszek. Ezüst 66, kell a kiszálló , mert megint elégett egy millió, jó lenne már valamit visszahozni..
Financial Forecasts szerda, 19:13
Bár igazad lenne 
Financial Forecasts szerda, 18:47
Csak remélni tudom , mert különben végem :)
Egy 3.3%-nak örülnék, hátha a csökkenő olajár lejjebb húzza ...
Ezüst szerda, 17:35
Arra jó volt a 4000 meg a 60 alá vitel hogy a long stopok aktiválódjanak
Ezüst szerda, 16:38
Milyen adat lesz? Remélem fém bullish... Valahogy valamire el kéne induljanak
OTP részvényesek ide! szerda, 16:37
A daxot meg USA :))
OTP részvényesek ide! szerda, 16:30
Nem volt mindig rég kifogyott. Én is darabokban vásároltam össze a 700 darabot az elmúlt hetekben 
Ezüst szerda, 16:00
Nándi én a TA alapon dolgot így értettem hogy ezüst 66-67 arany 4350, aztán ha újra szakad hát szakad, de túl lettek verve. 
Ezüst szerda, 15:58
Na remélem megvolt mostmár az alja, legalábbis egy időre. A nagy kanócnak kell szurkolni. Arany 4100 ezüst 61 nagyon kéne záróba
Ezüst szerda, 14:54
Most én járok itt az ezüsttel 🥺
Ezüst szerda, 11:52
most mi fordíthatja meg? Narratíva változás, pozitív hír továbbra nincs.
Ez a bajom nekem is. Csak a TA van mellette egyedül, de valami hír is kéne, csökkenő infláció, bármi 
Ezüst szerda, 08:21
ja és mindjárt halálkereszt is van, sokszor van hogy az lesz az alj, mikor már mindenki esést lát csak meg halálkereszteket
Ezüst szerda, 08:20

https://ibb.co/23FKBg8s
még nincs veszve a dolog, de fordulat kellene a világpiacokon is, mert abból adnak el ami plusszos, arany ezüst
az ezüst is nagyjából így néz ki 
Ezüst kedd, 18:27
Sztem a 4000 meg a 60$ nagyon erős támaszok, még nem írtam le az innen való fordulást. 
Ezüst múltkori alj 61.50, mai 61.51 (eddig). 
Jönnie kéne egy felkorrekciónak, aranynál továbbra is hiányolom hogy nem tesztelte meg a 200 napost. Abban igazad van hogy ha leszúrnak, sok stop lehet a 2 nagy kerek támasznál amit említettem. 
OTP részvényesek ide! kedd, 18:22
Én eladtam 18 certit:D
A célár hétről hétre több és sose érjük el mert mindig nő. 50 nálam a szint, onnan lejön vissza 45-re, és onnan támadja majd év végére az 55-öt
OTP részvényesek ide! kedd, 17:44
Úgy látom tévedtem :) 

friss hírek További hírek