Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nandi ma, 12:35
Előzmény: #40651  Bpali2
#40652
Volt a hírre egy nagy felrántás, shortok pánik zárása, függőleges vonal, ami várható volt, reméljük szépen alakul továbbra is, tényleg lesz valami megegyezés a 7végén. 
Egyelőre ma az erőt még nem igazán érzem benne. Mintha még bőven lenne eladó és kevés a bátor vevő.
Bpali2 ma, 11:50
#40651
2 erős napot jósoltak . 1 már pipa . Ezüstnél a 64.10 volt a kulcsszint de még bármi lehet . A lendület 70 fölé viheti . Aránynál 4180-4200 felett lenne ideális maradni . Legoprimistább terv ami még odébb van 4880.. kiderúl…
Bpali2 ma, 11:48
Előzmény: #40648  Pipacs20
#40650
Meg a kehetséges FED kamatemelés miatti reakciók, ami még a jövő héten komolyabb volatilitás okozhat . Plusz előtte egy japán jegybanki kamatemelés várható
Nandi ma, 11:05
Előzmény: #40646  Beze
#40649
Kell ma a jó hangulat a SpaceX miatt, aztán meglátjuk 7végén lesz e valóban aláírás vagy még kell pár nap az utolsó simításoknak.. huszadjára is.
Pipacs20 ma, 07:44
Előzmény: #40647  Pipacs20
#40648
illetve még egy: most ideiglenes megállapodás, ami egyáltalán terítéken van. Vagyis inkább halasztás, időnyerés. Az sem véletlen, h. a Vicepresident megy aláírni az akárhova is, nem a Nagy Ő. Ha megy egyáltalán, ugye.
Pipacs20 ma, 07:42
Előzmény: #40645  Nandi
#40647
Lehet, h. nagyon láma feltételezés, kérdés: az AI lufi (?) miatti leszállóág (tegnap nem Irán miatt esett a Nasdaq), meg a(z eddigi) magas olajár okozta problémák (infla), új nagy kibocsájtók (openai, antroph, Spacex) miatti tőke elszívás nem mostanában kezdi csak el érzékeltetni a hatását?
Beze
Beze csütörtök, 22:58
Előzmény: #40645  Nandi
#40646
Nyugtaval dicsérjük , de reménykedem 
Nandi csütörtök, 22:51
#40645
Eddig jó. Napi csúcs közeli zárás.
Ha az irániak nem nyögik be megint, hogy az nem is úgy van, itt lehetett a várt alj.
Valiz
Valiz csütörtök, 22:27
#40644
Béke lesz a jövő héten állítólag. Száguld minden. 
Bpali2 csütörtök, 20:10
#40643
Xarpennines barátom minuszold . De mondom több nicked is van . Majd egy év múlva hol lesz az arany ..😉
Bpali2 csütörtök, 20:07
#40642
Mai napot éljük túl holnap SpaceX..😉
ASR csütörtök, 19:58
#40641
Opciók zárva. A piac már percekkel a bejelentés előtt megindult. Ismét előre megkereskedték.
Bpali2 csütörtök, 19:57
#40640
Ha valakinek sok ideje lesz nézze meg mikor milyen szinteknél mit böfög Trump.. Érdekes lesz ..
Bpali2 csütörtök, 19:53
#40639
Laci — Traderek tudják pattant volna egyébként is - de mindig jó ha hírhez van kötve / ez olyan népi megfigyelés..
Bpali2 csütörtök, 19:51
#40638
Ez volt a trigger ..
Placi82 csütörtök, 19:50
Előzmény: #40634  Nandi
#40637
Ennyi. 1 este nem lövi Irant és ez van. Akkor???? 
Bpali2 csütörtök, 19:48
#40636
Akkor most hülye vagyok mert végig vettem az esést ?? Hm . Aki tegnap vett annak ma fial, ha akar realizál .. 
Bpali2 csütörtök, 19:44
#40635
Nem érzed az idő faktort sem . Itt amilyen a napi volatilitás illetve a likviditás   napok hetek alatt elolvashatja a mélység. Illetve ha így tud esni így tud emelkedni is 👀
Nandi csütörtök, 19:40
#40634
Donald Trump amerikai elnök az imént közölte, hogy mégsem lesz ma este amerikai támadás Irán ellen. A befektetők reagálnak: az olajár 2,4 százalékos esésbe kapcsolt, az arany pedig 1,4 százalékkal ugrott meg, az ezüst grafikonja ennél is nagyobb pluszt mutat.
Nandi csütörtök, 19:37
Előzmény: #40631  Bpali2
#40633
Pontosan, nem lehet jókor belépni. Senki nem vesz az alján és ad el a tetején. Az igazán sikeresek nem a legalján vesznek és nem a csúcson adnak el.
Én csak azt mondtam, hogy addig nem kell poziba lépni, amíg nem mutat fordulós jeleket. Nem nyúlok bele igen ronda chartba, pláne akkor, amikor folyamatosan esik napi 2-3-4%-ot mint a kő és napi mélypont körül zár. Bárki bárhova is rajzolja a vonalait. Ugyanígy vonalazták az 5K meg a 6K szinteket, aztán lett ami lett.
De hát nem gondolkodunk egyformán, de nem baj.
Valószínűleg közelebb lesz az 5K-hoz, mint a 3,6K-hoz, ebben egyetértünk, szerintem be kell indítani majd a printert, plusz az iráni őrületnek is valahogy vége lesz. 
Várom a fordulós jeleket, örömteli, hogy nem szakad, legalább ma.
Bpali2 csütörtök, 19:31
Előzmény: #40627  Placi82
#40632
Mindenki tudja már , hogy az USA belelépett valamibe amibe nem kellett volna .. De ez már számtalanszor megtörtént .. Még mindig ott tartasz hogy Trump faszsága meg Irán . A piacot már nem zaklatja fel . Láthattad . Nyíltan lövik egymást . Olaj ára ment 3 USD-vél fel?. Vicc . Sima átlagos napi mozgás is lehetne . Itt ami mozgatott a FED kamatdöntéssel kapcsolatos spekulációk illetve per pillanat a 3 IPO.. Ez simán látható. 
Bpali2 csütörtök, 19:23
Előzmény: #40622  Nandi
#40631
Ebben csak az tetszik hogyha sosem ér le az általad várt szintre akkor a Te logikád  szerint sose nyitunk pozíciót . Engem meg úgy tanítottak hogyha minél szélesebb a portfólió annál életképesebb . S mivel a mai világban gyorsan változik a narratíva ezáltal a különböző eszközosztályok értékelése is .. Tehát még várok lehet duplán buktam .. Egyrészt nem szálltam be valahova másrészt ezáltal adott esetben nem tudtam lefedezni egy másik eszközosztyból származó veszteségem..😂.  úgysem tudsz mindig jókor belépni de nem is kell . A lényeg utána következik mikor már a parketten vagy ...
Bpali2 csütörtök, 19:10
Előzmény: #40629  Bpali2
#40630
De egy év múlva térjünk vissza veled is nándival is hogy most 3600 hoz vagy 5000 hez leszünk e közelebb..
Bpali2 csütörtök, 19:08
Előzmény: #40614  lukskypoker
#40629
Nemigazán . Mert naponta azon a szinten volt ahova vártam . Szinte USD-re pontosan.. visszanézhető...Másrészt tényleg középtávban gondolkodom . Harmadrészt már többször leírtam -> kulcsszinteknél veszek . Nem vettem minden támasznál .. Ott vettem ahol az általam követett profik szerint indokolt volt .  
keeper csütörtök, 18:00
Előzmény: #40624  Placi82
#40628

Nem, ez csapda! :D
https://youtu.be/w3RaR5zASDk
Lesz invázió, csak nem abban az országban, amire mindeki gondol.
https://youtu.be/_fu_Zb8t65c
Placi82 csütörtök, 17:24
Előzmény: #40625  Nandi
#40627
Idő, Iránnak dolgozik.
Oka:Irán hosszutavon akkor is bődületesem nyer, ha nem veszít!!!! 
TElek csütörtök, 16:46
Előzmény: #40624  Placi82
#40626

Hát nem igazán lenne mivel. Meg hát félidős választás előtt egy besült akció rosszul festene.
A póráz is csak működik valamennyire ...
Nandi csütörtök, 15:53
Előzmény: #40623  Placi82
#40625
És 100adjára is igazad van.
Az a baj mind2 fél azt gondolja az idő neki dolgozik.
Egy taco és az arany repül.
Vhol olvastam Trump már az első elnöksége idején nyilatkozott Kharg megszállásáról. Szóval régi álma ez neki.
Placi82 csütörtök, 15:17
Előzmény: #40622  Nandi
#40623
100 adjara is leírom, hogy TACO kell!!! és elmondom mint Cato a szenatusban 100 adjara.....!! :), 



Nandi csütörtök, 14:22
#40622
A nagy házak arany célárai is kb. 3K-6K között szóródnak. Vagyis senki nem tud semmit. Valakinek így igaza lesz és akkor azt híresztelni fogja, a többi meg csendben marad. Így volt ez mindig és így lesz most is.
Mindenki rajzolgatja a vonalait meg támaszzónáit, amiket eddig úgy tört át, mint forró kés a vajat. 
3900-4100 között elvileg support zóna, utána 3400-3500 körül. Ott már azért lehet nyitni a longokat, ha addig lemenne. Amíg nem mutat fordulós jeleket, addig kár tétet tenni. Lemaradsz pár %-ról, cserébe nem nézel bele egy újabb -10%-ba, ami simán benne lehet. Még innen is.
Azok a hatások, amik lefele vitték, semmit nem változtak jelenleg. De egy hirtelen taco vagy a kamatemelés elhalasztásáról szóló hírek pl. nagyot fordíthatnak rajta, támaszvonalak ide vagy oda.
Jó eséllyel ma is piros nap lesz, talán nem szakad, de pénteken ez a szokása.
Ezüst szintén kezdődhet 5-össel, még nagy erő sem kell hozzá.
Persze lehet valamit nem veszek figyelembe.
Makim csütörtök, 13:55
Előzmény: #40620  Valiz
#40621
Nekem is van ezüsttl43 nem hiszem hogy ez a közeljövőben kiütésre kerül, úgy hogy emiatt nem is izgulok. Az arany celltim az már jobban zavar
Valiz
Valiz csütörtök, 13:23
#40620
Én tegnap cseréltem le adat előtt a TL047-et 43-ra. Nem vagyok most optimista. Kár volt szembemenni magammal, és hozzányúlni korán a vétellel. 
Makim csütörtök, 13:13
Előzmény: #40617  randomly
#40619
Még jó hogy tegnap és tegnap előtt folyamatosan adtam így nem maradt semmim. Így a vesztességem fél milla.de még ott vana tl31 arany , amit remélem már nem ütnek ki? Már rendkívül túl adott az arany, szerintem most vissza fog pattanni 4300 ra.
randomly csütörtök, 12:49
#40618
Az arany ára meredek esésbe kezdett, miután elesett a 200 napos mozgóátlag nyújtotta támasz. A zuhanást elsődlegesen az amerikai kamatvárakozások emelkedés indította be. A múlt héten közzétett vártnál erősebb munkaerőpiaci adatok és a mai magas inflációs számok nyomást helyeznek az arany árfolyamára. Az elmúlt pár napban csökkenő olajárak mellett is tovább esett a kurzus, amit a 4100 dolláros szint állíthat meg. Illetve az RSI indikátor szerint is erősen túladottá vált, ami egy közelgő fordulatot eredményezhet. https://www.erstemarket.hu/files/xau-curncy-0610.jpg - https://www.erstemarket.hu/tartalom/237609/arany-hol-a-vege-20260610
randomly csütörtök, 12:25
#40617
End ...
TickerDevizanemAlaptermékMaradvány-
érték
Maradványértékes
kereskedés indul
Maradványértékes
kereskedés zárul
EBSILVTL047HUFEzüst (Future)15442026.06.11. 11:432026.06.15. 17:00
EBGOLDTL032HUFArany (Future)61772026.06.11. 11:462026.06.15. 17:00

randomly csütörtök, 12:23
Előzmény: #40615  Matthias_Fo_Rex
#40616
És akkor még több ezüstöt kell eladni a megélhetéshez és margincall-ok kiegyenlítésére. Ha fogyasztunk ugyanúgy csak éppen az olaj dupla annyiba került mint egy éve akkor azt valamiből finanszírozni kell. Gondolom nem az ingatlan egy szobáját adják el ahonnan kirepült a gyerek ... szóval Én még mindig nem szálltam vissza, de a kiszállás is már fájó lenne, így nézem ahogy olvad az egyenleg, bízva hogy a következő felszállóig nem kell másra ...  
Matthias_Fo_Rex csütörtök, 11:30
Előzmény: #40607  Nandi
#40615
Trump most mondta, hogy imádja az inflációt. El fogják inflálni mindenki FIAT pénzeit a g*ibe, mert nincs jobb ötletük.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 11:11
Előzmény: #40610  Bpali2
#40614
Csak találgatsz és végigvetted az esést.
Ennyi.
#40359
gyula1971
gyula1971 csütörtök, 10:56
#40613
-Private Banking friss:-Ezüst.-Még mindig a csökkenő trend a meghatározó, a piros ideális trendvonal törése kellene egy long esély kialakulásához. A 75 alatt a 62,5 elérésre került, ez fontos támasz. A túladottság hozhat némi korrekciót, de a piros csökkenő trendvonal törése nélkül nem valószínű, hogy bármi változás jöhetne. 
Ellenállások: 87,5; 93,75;100; 106,25.
Támaszok: 62,5; 59,38; 50.
Placi82 szerda, 22:52
#40612
Gyerekek 4 kamatcsokkenteset volt árazva az Iráni háború előtt.... Kell még ennél fontosabb infó?????? . Most meg infláció dübörög és kamatemelés rol szól a narrativa. Hát ez sajnos 180 fokos fordulat. Oka:cion lobbi és Trump és Irán megtamadasa. És ez elsődleges, másodlagos és harmadlagos fontosságú az arany szempontjából...Szerintem nem kell részleteznem itt a forumtársaknak  hogy ezen fenti okból milyen narrativat áraz a  piac.... 
Bpali2 szerda, 22:45
Előzmény: #40607  Nandi
#40611
Itt ami mozgat az a narratíva . A múltkor már levezettem neked . Ugyanazt a dolgot a piac minek akarja épp aznap látni .. 
Bpali2 szerda, 22:39
#40610
Annyi a bizonytalansági tényező hogy úgysem tudjuk kitalálni mi lesz . Egyet tehetünk minél szélesebb portfóliót építünk ki . Vesszük amit rommá vernek épp . Ami ma menő holnap kuka. A TA nem a szívem csücske , de ebben a lát napban mindenki láthatta  érdekes módon ott volt az árfolyam mindig ahol kellett . Tehát ennyit a bűvészkedésről . Meglehetett nézni bárkinek ..
Beze
Beze szerda, 22:37
Előzmény: #40607  Nandi
#40609
Szaros háború gyűlölöm már , egyik a másik után . A jegybankok nem fogják venni és ülnek majd a mínuszos pakkjaik felett? Érdekes világ jön. Már én is bizonytalan vagOk.
Bpali2 szerda, 22:29
#40608
Azért ezt elmentem mert fele se lesz igaz .. figyeld majd meg..
Nandi szerda, 22:26
Előzmény: #40603  Bpali2
#40607
Egyelőre minden engem igazol.
Lehet amugy a charttal varázsolni, de a lényeg, hogy év elején kamatcsökkentésekről volt szó, most már az a kérdés 1 v 2 emelés lesz e. Ez alapvetően más környezet és alapvetően más árazás.
Persze lehet nyugtatni magunkat, hogy Kína veszi meg a jegybankok, de Kína vette akkor is, amikor 3K volt és a jelenleginél jóval nagyobb mennyiségben. Még se robbant fel ettől akkor.
Alapvetően egy durván 75bp átértékelésnek nem kellene ekkora szakadást előidézni, csak nem zárult le még a  nagy felfutás korrekciója sem, így nehéz megmondani mi most a realitás. 
Továbbra is tartom, hogy amíg alapvető változás nem lesz (taco, kamatpálya, QE, stb), itt az aranynak reszeltek. Nyilván ekkora esés után jönni kell némi korrekciónak, de az 5K wishful thinking. Ami viszont sokba kerül... Persze ha változik a környezet, az más.
Persze idővel majd jó lesz az arany meg lesz felfutása, kérdés mikor... 1-2 év?
Beze
Beze szerda, 22:21
Előzmény: #40605  Bpali2
#40606
Kanócosat kell csinálniuk pedig, nem hiszem hogy szimplán csak úgy fordulni fognak. A shortosokat ki kell picsázni, akkor jön a kanóc majd 
Bpali2 szerda, 22:14
#40605
Ezek onnan nem jönnek vissza .. Mindenki jobban jár ha el se érik. Ja bocs shortosok nem..
Beze
Beze szerda, 22:10
#40604
Remélem Ázsia leszúratja 3999-ig és jöhet a 200 $-os kanóc . Ezüstbe meg le 60-ig és 10$ kanóc 
Bpali2 szerda, 21:50
Előzmény: #40599  Placi82
#40603
Ne írj neki ilyet mert nem tudna aludni. Már beleértve magát a kis meséjébe..erre rémálom gyötörné
Bpali2 szerda, 21:48
Előzmény: #40600  Placi82
#40602
Kína 3 hónapja elkezdte intenzívebben venni az aranyat. A csúcs időszak mennyiségeinek kb harmada havi bontásban de már “ tétel” . Plusz a JPM is tölti a fizikai készletet..  Bankok eladják az aranyat eldoboknak a spacex részvényeket . Majd mikor a spacex korrekciózik visszaveszik Mari nénik drágábban .
Bpali2 szerda, 21:44
#40601
Kisebb esélyű bullos scenario esetén 4880 .. a target.
Placi82 szerda, 21:40
Előzmény: #40593  Bpali2
#40600
Kina meg alszik?? Vagy csak vár? 
Placi82 szerda, 21:34
Előzmény: #40596  Nandi
#40599
Na akkor most megyünk 4350 re.
Bpali2 szerda, 21:33
#40598
Aztán mikor meg 5 K felett leszünk sokan majd nemértik : ‘ há hogy ‘?😂
Beze
Beze szerda, 21:32
Előzmény: #40596  Nandi
#40597
Már nem tud sokat esni korrekció nélkül. Ma nem lesz kanóc, de holnap újabb nap. 
Nandi szerda, 21:23
Előzmény: #40594  Bpali2
#40596
Trump kicsempészett 22 tankert az öbölből. :-)
Arany -4%, ezüst meg -0,6%. Érdekes... lehet itt az utolsó hullám, kirázzák a maradék gyengekezűeket is? vagy messzebb látnak.... na nézzük lesz e kanóc.
A hétre 4K alatti aranyra számítottam az esés erejéből, korrekció nelkül. Hát elég közel kerültünk.
Beze
Beze szerda, 21:15
Előzmény: #40591  Nandi
#40595
Már ma összejött a fiúknak 
Bpali2 szerda, 21:09
Előzmény: #40593  Bpali2
#40594
Kit érdekel itt már Irán ? 90 USD az olaj . Semmit ér az arany a btc játék kategória .. D
Bpali2 szerda, 21:08
#40593
Mert összenőtt ami összetartozik. Világkormány.. Trump ötlete szálljon be az állam ezekbe a cégekbe . Látod Laci itt van Rotschildék válasza az aranyra . Vége a petrodollárnak . Vehetsz majd helyette mi is volt az Nvidia chipkapacitast . Nem ugrik be . Lényeg meg se kell venned a részvényt csak kösz le kapacitást ..
Placi82 szerda, 21:02
Előzmény: #40589  Bpali2
#40592
Baromság. Bocs. Ha holnap TACO lenne akkor látnád. De így nem tudom bizonyítani. 
IPO-k nem az aranyat  vernek agyon főleg nem ennyire . Viszont az Iráni háború óta baszhatjuk a a FED 4 kamatcsokkenteset 2026 ra, ami tervezve volt iráni háború előtt.. Tetszik érteni.? 
Ez a lényeg a többi csak duma. Már elnézést. 
Nandi szerda, 20:58
Előzmény: #40589  Bpali2
#40591
Erősen dolgoznak a 4100 áttörésén. Nem lennék meglepve, ha sikerülne neki és netán jópár stop is aktiválódna alatta....
keeper szerda, 20:56
Előzmény: #40588  Bpali2
#40590

"meg OpenAI-ra brutális"
.
Már várom a bejelentést, hogy bezárják az összes iskolát, egyetemet az USA-ban, kirúgják az összes tanárt ezzel spórol az állam, védi a környezetet is (tankönyv, közlekedés, klíma, energia stb.) és cserébe minden diák előfizet OpenAI-ra, ami majd megmondja a frankót, mert a lexikális tudás már nem menő. Ilyen bio burkok fognak jönni-menni az utcán, király lesz, legalábbis ezt szűrtem le a legutóbbi Sam Altman interjúból a OpenAI jövőképével kapcsolatban. -> 1984 Gondolatrendőrség + precrimen indul, amit bepötyögsz... Azán, hogy a Meta és Alphabet is felhajtsa az árakat, már csak face profillal lehet majd belépni a bankokba, ahogy már most sem lehet az OTP-be belépni a google szolgáltatásainak engedélyezése nélkül, telefon, számítógéphasználathoz google ID, face prof kell. Derűs jövő az tuti. 
Ahogy a fizikatanárom, szegény nyugodjon, mondta anno: Degeneráció...igaza lett.
Bpali2 szerda, 20:43
Előzmény: #40588  Bpali2
#40589
Ezért írtam mindig nem akkora a “ baj” mint aminek látszik. Trump itt 3-ad rangú már . Magas inflációs környezetben mindenki pénzt akar keresni …. Itt a történelmi lehetőség .. Mari néni is érzi . Itt jön képbe a ciklikusság is . Le fog menni a hype és akkor a tőke jön vissza ide is 
Bpali2 szerda, 20:38
#40588
Meg Anthropicra meg OpenAI-ra brutális ..
Beze
Beze szerda, 20:35
Előzmény: #40585  Nandi
#40587
Kell a pénz space X-re
Beze
Beze szerda, 20:34
#40586
Brutális esésen van túl amúgy, havin 96 volt az RSi már , mostmár ott tart hogy naposon túladott , hetesen is közelíti lassan, haviba meg lejött az RSi 60 alá. 
Nandi szerda, 20:33
Előzmény: #40583  Beze
#40585
Ha netán átütné, amire jelenleg még van esély, elég komoly a nyomás a szinten ahogy nézem, a 3,9K-t lehet a következő megálló. Novemberben onnan indult a nagy futás.
Amugy igen, szét van csapva rendesen, de hát az éves hozam így is szép - ha valamit adni kell, hát akkor ezt.
Ha viszont fordul, lehet tempósan megy vissza egy darabig.
Beze
Beze szerda, 20:32
Előzmény: #40583  Beze
#40584
Egyelőre nincs új alj, az év eleji leszúrás 4099 volt, a mostani alj eddig 4101. Jó kis dupla alj lehetne. De az az érzésem még bemennek a stopok miatt 4099 alá . Mindenesetre kanócos gyertya kéne , Ázsia intézhetne egyet holnap, leszúr és go fel.
Beze
Beze szerda, 20:28
Előzmény: #40580  Nandi
#40583
Fossá van már adva, szerintem a 4000 megfogja, lélektanilag fontos kerek szám. Ezüstöt meg a 60$
Bpali2 szerda, 20:21
#40582
Jó kis rakéta alakulhat itt . Főleg ha a FED tartja a kamatot ..
Bpali2 szerda, 20:15
Előzmény: #40579  Borisz
#40581
Ezért kell nekünk zsákolni most az aranyat..😉
Nandi szerda, 20:09
Előzmény: #40579  Borisz
#40580
És azt tudja valaki ilyen IPO esetén az intézményeknek is le kell tenni a full fedezetet? A magánszemélyeknek befoglalják előre, ergo ők már túl vannak az eladáson. Vagy nekik t+? nap az elszámolás?
Komoly küzdelem megy 4100-on, az biztos. Meglátjuk elfogy e a tartóerő. Kétesélyes.
Borisz szerda, 20:04
#40579
 FF #140265 Pomperj szvsz jó meglátás lehet, magyarázhatja a jelentős arany eladói nyomást is.
Bpali2 szerda, 19:38
#40578
4098…nál dőlhet el én azt találtam 👀😂
Nandi szerda, 19:25
Előzmény: #40576  Beze
#40577
Update to our May 14 structural read: the extended target at 4111 has been achieved, with the market printing 4107.The 782-point decline from the 4889.44 pivot continues to track the proprietary framework. We now monitor whether the sequence completes at this confluence or extends toward the 3917 and 3722 levels.
Beze
Beze szerda, 19:10
Előzmény: #40572  Nandi
#40576
Ma már vettem aranyat is nem bírtam... :) 
Beze
Beze szerda, 19:09
Előzmény: #40574  Nandi
#40575
Én is ezt nézegettem! A réz alig esett az elmúlt hetekben, az ezüst sokat, viszont az arany tűnik a leggyengébbnek mind közül ! Meglepő hogy ma is milyen gyenge
Nandi szerda, 18:25
Előzmény: #40573  Bpali2
#40574
Egyelőre úgy tűnik, hogy ezüst sem esik jelentőst, réz sem. csak az arany. Ez arra utalhat tőkekivonás van más célra, nem a teljes precious metal szektort csapják meg.
Bpali2 szerda, 18:07
Előzmény: #40571  Nandi
#40573
Ha tudnám biztosra hol a vége odáig shortolnám majd vissza longba . De nem tudom . Célzottan vásárolok bizonyos szinteknél ./Nem mindnél/..
Nandi szerda, 18:05
#40572
Na egész jó meglátásokkal rendelkező fb oldal (ADFC) extended célára 4111 volt jó magasról. Bejött nekik, ezt teljesítette. A nagy kérdés megtartja e ez a szint, máshol is olvastam arra számítanak 4100-at megvédik. Halvány remény. 
Ha nem, long 3900-tól, extreme 3700.
Más termékekben is jósolnak. :-)
Nandi szerda, 17:40
Előzmény: #40569  Bpali2
#40571
Leírtad. 
Nincs azzal semmi baj, hogy valaki (fokozatosan) portfóliót épít, nyilván nem lehet a mélyponton venni. De végigvenni, long pozitívnak lenni egy jelentős, kilátástalan esésben, kvázi hulló késbe nyúlkálni igen furcsa stratégia. Csak ennyi.
Senki nem tudja honnan fordul, de ráér építkezni a polgár akkor is. Lemarad az első 3-4%-ról, hát nabumm.
Bpali2 szerda, 17:34
#40570
Azt kellene észrevenni , hogy eddig az igazi rosszat elkerültük . Látni lehet több dolgot is , de természetesen a legkönnyebb egy esett az arany 2 %-ottal elintézni… Meglátjuk mi lesz 👀
Bpali2 szerda, 17:21
#40569
Leírtam világosan : következő zóna 4100-4170 . Pont . Ott vagyunk ?ott Jövőbe senki se lát 
Bpali2 szerda, 17:19
#40568
Mondjuk az ész nem ahhoz kell hogy végig sírjunk minden napot . Mert jön a 300”0x . Oszt ott mi lesz ? 3900, s ha tovább esik ?Akkor megy a sírás jaj 2700 lesz ?.  Van vételi erő . Van okos pénz . Van stratégia . Meg van a sok okoskodó tuti vételre hajtó szarhoz nem értő pánikoló.  Persze az is lehet vannak akik már birtokában vannak bizonyos információknak , amit mi nem tudunk. Aranyat szórják a spacexl miatt is .. Én a sirókkal szemben a másik vonalat képviselem . Amikor összerak az ember egy hosszabb távra szóló ezüst portfóliót . Stratégiát állít fel . Napi szinten montírozza a piacot , hogy mi  zajlik. Faszt nem érdekli a világ nagyobb részét már trump napi szarsága . De erről bárki meggyőződhet olvasson külföldi oldalakat , hozzászólásokat, elemzőket is .
Nandi szerda, 17:03
Előzmény: #40566  Bpali2
#40567
Szépen becsapdázták a korai optipistákat. Ennyi volt az erő, lepkeszellentés. Nincs itt továbbra sem semmi pozitív. Ha nem jön valami váratlan pozitív hír a héten látunk még 3-mal kezdődő árakat is. Na ott lesz kérdés megtartja e. A bűvös 4170 ugyanúgy elesett, mint előtte minden. 
Bpali2 szerda, 16:23
#40566
 Azért eddig egész biztató a kép . Ezüstöt visszatették a 65-67 közti vételi zónába . Small cap index pluszban - tehát nagy baj nincs . Ha az Oracle jelentést jól fogadja a piac . 2 erős nap jöhet . Sp500.-bán . Egyenlőre arany is a tegnapi zóna felé mászik Meglátjuk mi lesz süllyed a hajó vagy kilövünk . Trump iráni háborúja unalmas már a piacnak . Ha bejelent egy jó hírt öröm lesz . Ha lövik egymást - leszarják . Úgyis úgyis fél év lenne mire az olajellátás beállna ..persze itt semmi se biztos 😂😂
Nandi szerda, 16:08
Előzmény: #40564  Bpali2
#40565
Szerintem az iráni helyzet eléggé befolyásolja, ha ott most valóban lenne valami megegyezés, szépen kilőne. De ehelyett inkább Trump fenyeget, az irániak meg egyre jobban nyeregben érzik magukat.
Az ezüstöt halvány pluszba emelték, réz is plusz, az arany meg -2%. A varázslatos fibó szintek bőven 4K alá mutatnak. Majd kiderül, egyelőre nincsenek fordulós jelek, ha nem esne 1 nap 2-3%-ot már furcsa lenne.
Bpali2 szerda, 15:44
#40564
Dxy fontos szinten , ha 100 fölé megy könnyen reszeltek nekünk . Ezüst 64.10 nélkül ugyanez . Jó lenne nem alá menni . Optimális esetben arany 4880
Bpali2 szerda, 15:36
#40563
Üres böfögés a piacot már nem ez mozgatja igazán..
Placi82 szerda, 15:27
Előzmény: #40561  Bpali2
#40562
Elsődleges!!!!!!!!!!!!!!!!! 
. TACO hiányban szenvedünk. 
Bpali2 szerda, 15:14
#40561
Másodlagos Trump faszsága

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek