Bpali2

Regisztráció: 2025-04-01 12:16:02

Hozzászólások száma: 5 547

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 18:37


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 696
2026. 05. 30. 13:40
3 486
2026. 05. 18. 09:10
16 748
2025. 09. 17. 20:35
DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06
629
2026. 01. 08. 19:05
50 661
2026. 05. 29. 17:23
6 479
2026. 05. 28. 08:51
22 691
2026. 05. 29. 09:57
45 036
2026. 05. 19. 05:00
401 333
2026. 05. 30. 13:50
22
2025. 10. 11. 18:23
486
2026. 02. 21. 18:56
768
2026. 05. 22. 18:43
34 812
2026. 05. 29. 15:36
2 154
2026. 05. 28. 08:47
6 295
2026. 05. 30. 11:03
1 018
2026. 05. 06. 15:18
262 435
2026. 05. 29. 17:05
4 702
2026. 05. 30. 01:22
40 274
2026. 05. 29. 21:24
2 986
2026. 05. 30. 11:04
6 275
2026. 05. 29. 17:16
70 679
2026. 05. 29. 19:01
86 286
2026. 05. 30. 13:53
184 515
2026. 05. 30. 06:12
211 154
2026. 05. 30. 13:56
17 357
2026. 05. 29. 18:34

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #6003 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Köszi Pali, de mellőzzük mások hergelését, vagy ahogy szoktad mondani, szereted húzni az embereket! Tudom, szerinted mindenki amatőr és bohóc. Most már máshol oszd az észt a topik békéje miatt!! Amúgy kedveltelek.
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #91032 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ezt mashol.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Ezüst" topikban - 2025-08-10 08:00-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Ezüst" topik #35036 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Örülök, hogy aktív vagy, de ez még nem hatalmaz fel arra, hogy amint lehetőséged van beleállj emberekbe. Ne kötekedj, és ne légy cinikus!
Jövő héten találkozunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Akko Nyrt" topikban - 2025-11-20 12:45-ig (39 nap, 21 óra, 0 perc)


A moderálás a "Akko Nyrt" topik #544 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Eddig hallgattuk a hülyesegeidet, provokacioidat, de te verszemet kaptal es fenyegetozol. Gordulj szakemberhez!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-10-27 18:44-ig (15 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-12-22 19:20-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #5178 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nem kell húzni az embereket, nem kell a feszkó...
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-27 23:07-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! ma, 18:37
Pedig ennél egyszerűbb részvény a BÉTen nincs .Megveszed azt nézed az eget..Évekig
Ezüst ma, 18:33
Látod OTP egyszerű logika amiről beszéltünk. 43–>47 lehet most 46 certibe .+3000 nem rossz . Bankok eddig jól mennek maradjon is így . Van Richterem is hosszúra . Nem olyan gyors mint az ezüst de tizedannyira se veszélyes . Idén még felpattintaná magát 14-ig jó is lennék ..
Ezüst ma, 18:27
Meg . Remélem a 4880 is meglesz ..😉👍 
Ezüst ma, 15:23
Ja meg a xar 4ig opus appeninn de sajnálom😂😂😂😂
Ezüst ma, 15:22
Esik erre 3 cserépedény minuszol. 
Ezüst ma, 13:49
Épp ezért kell vásárolni az aranyat , mert a dxy előbb utóbb beszakad..
Ezüst ma, 10:45
Szard már le kő mit véleményez . Osztalék lesz . Tartsad a longot..
Ezüst ma, 09:29
Te azt nem érted nekem per pillanat még nem zavaró a történet . Főleg ha lenne egy erősebb leszúrás ahol a shortolás zárnám és bővíten a longokat. Certivel szerencse kell elkapni. Illetve ha biztos vagy a dolgodban akkor rákell próbálni a shortra . Legalábbis kellett volna ..
Ezüst ma, 07:46
Amit tehetünk védjük a pozícionkat . Jövőbe senki se lát . Pedig olvasni 200 USDs ezustárat.
Ezüst ma, 07:42
Sok embernek egy a baja nem élte át a “ teljes “ ciklust .Tapasztalatot meg kell szereznünk . Nem vagyok biztos benne hogy a fórum 98 százaléka tudná e kezelni a hőn vágyott omlást. Magam is beleértve . Szóval lehet mérlegelni mi a jó..
Ezüst ma, 07:38
Néha úgy elgondolkodom , hogy Te miért akarsz mindig a saját magadellensége lenni ? Miért baj , ha egy rendszert működtetnek ahol mi játszhatjuk a pitiáner fogadásainkat ? Próbáljuk elcsenni a morzsák morzsáit .. de még az is megéri . Vannak szabályok amik folyamatosan változnak. Vagy alkalmazkodsz vagy megszöksz . Az arany egy a sok közül . Se több se kevesebb . Még mindig érvényes : ciklikusság! A profik ezt találgatják hol is vagyunk az egyes szakaszokban ill meddig tarthat. Egy biztos a világ felgyorsult .  Szerinted nálunk akár a lakáspiacon akár a cégeknél bármi működne ha nem lehetne pénzt teremteni ? Ugyanaz az összeg keringenek egyre több szereplőnél?. Értelmetlen itt szidni a FED- et . Ha baj van van belenyúlnak .. Esetleg akarsz egy 2008- át ? Én nem mert minden téren érintene azt nem az lenne a gondom hogy a kis összevűvészkedett arany portfóliók mennyit is ér . 
Ezüst szerda, 22:12
Én amit találtam —>> FED kamatemelés , illetve a dxy áttörte a 101,5-öt —> irány 103-104 … .. meglátjuk
Ezüst szerda, 22:09
Sok mindent olvasni . Egyik oldalról még az utolsó bullos szalmaszálba kapaszkodik az arany. Ezt erősítené ha 4020 környékén zárná Viszont logikusan belegondolva még 4 napig lazán eshet .Megérzésre ? .. képesek visszatépni holnap / irány fel /  
Ezüst szerda, 20:35
Ki is ment a certi . Mára USA jóllakott ezüsttel .. Ázsia visszakorrighat
Ezüst szerda, 20:29
Hszie Csin Ping szabadkőműves már írtam. A CDBC mutatja hogy csak parasztvakítás a 2 oldal . Mint az USA Szovjetunió - …
Ezüst szerda, 20:25
Egyébként ha nézed még nem is a dxy miatt esünk ami azért elég ciki a holnapi adatok előtt .. na most nem írok többet mert szarrá Minuszolnak..
Ezüst szerda, 20:21
Laci itt a 70 USD-s olaj 😂.Azért valamit tudok ..
Ezüst szerda, 20:18
Mozgás előre eldöntött - csak az indító ok/ esemény kell .. Ezt írta egy profi Trader .. 
Ezüst szerda, 20:14
Én ismerem a nemesfém piacot . Nem véletlen vettem fel a fedező pozikat . 😂 Itt nem azt kell nézni most mennyi az annyi hanem milyen piac befolyásoló események történnek . Pl mai jelzáloghitelfelvételek. Ilyenkor mindenképp érdemes ellentétes irányú pozíciókkal próbálkozni mint mondjuk az alapbefektetés . Eddig szépen jött is . Meglátjuk hol lesz az elég ezüstbe 1 certiert elmennek . Lehet ki is van útvesztőjében még írok kb ott megfogják szerintem..
Ezüst szerda, 20:02
Amiről én az meg pár napja

friss hírek További hírek