Egy nagyon hasonlók beírásom miatt lett törölve a hozzászólásom. Ezúton is gratulálok a moderátornak. Nagyon jól sikerül félrevezetni és félre tájékoztatni a fórum társakat&, és úgy szűrni a beírásukat ahogy az érdeke megkívánja.
Én is a single market-nél vagyok, az otp-nél. Szerintem is egészen jól beállt bár sokáig tartott. Egyedül a befektetések eredménye menü hiányzik nekem nagyon is, de 2400 ft, ennyit nagyon megér. Bár én nagyon hűséges típus vagyok már 15 éve az otp-nél kereskedem
Na most mire emelkedik? Az újabb háborúskodás bejelentésére, vagy az uniós pénzek hazahozatalára. Közben az arany tovább zuhan az ezüst szintén. Én már kezdem elveszíteni a fonalat, pedig már elég régen elkezdtem ezt a játékot játszani. Egymásnak ellentmondó folyamatok játszódnak és nem tudom ki van képben szerintem nem sok mindenki
Még jó hogy tegnap és tegnap előtt folyamatosan adtam így nem maradt semmim. Így a vesztességem fél milla.de még ott vana tl31 arany , amit remélem már nem ütnek ki? Már rendkívül túl adott az arany, szerintem most vissza fog pattanni 4300 ra.
A tl 47 már nagyon közel van, remélem usa nyitáskor pozitív irányba mennek a dolgok és az arany is emelkedni kezd. Bár attól függ hogyan ébredt trump elnök úr egyem azt a kis ecset fejét. Nem most kezdtem a tőzsdézést de ekkora szarkavaróval nagyon ritkán lehet találkozni
Nem értelek benneteket miért nem kellett kiszállni időben? Régóta lehetett látni hogy több nyeres felpumpált cég van a tőzsdén. Én inkább veszteséggel de kiszálltam az opusból. Ezek a cégek soha nem piaci alapon működtek. Meg kell tanulni időben kilépni, ha kell akkor veszteséggel. Mondom ezeket nem kis tapasztalattal. De a saját pénzével mindenki úgy kereskedik ahogy akar a tanácsokat viszont érdemes megfogadni nem fejjel rohanni a falnak.
A tegnapi esés egyáltalán nem tekinthető zuhanásnak, ez csak egy kisebb korrekció volt. Közép- hosszú távon a cég eredménye nagyon jó, a nyári uborka szezon előtt pedig lehetséges a stagnálás, ahogy szinte minden évben szokott lenni e. De szerintem nagyon meghatározó hogy mi lesz az amerikai iráni viszonnyal
Car ezen rágódni, nagyon ritkán jönnek be az elemzői konszenzusok. Egyébként is lehet hogy ez egy jó vétel a későbbi emelkedéshez, amúgy meg szinte ugyanott van mint a választás előtti hét végén
A padló az mindig egy viszonylagos fogalom attól függ hanyadik emeleten vagy most szerintem negyedik ötödik emeleten lehetünk én voltam már a földszinten is 1200 forintos áron , hát az eléggé a padló volt
Ha valahol volt bennfentes kereskedés az az opusnál nézz vissza három négy évet és meglátod mi történt a részvény árával sajnos én benne voltam nyertem is de buktam is nem is keveset nem kell védeni ezt a maffia szerű berendezkedést ha szar rámegy ez az egész én leszek az első aki pezsgőt bont de azért legyetek bátorok vegyétek
Vissza kellene térni az otp részvény elemzéséhez jövőbeli kilátásai hoz mert most mindenki politikai elemző akar lenni vagy legalábbis szeretne jövőben látni szerintem még most felesleges elemezni a leendő kormányt még ők sem tudják hogy áll a költségvetés és hogy a fidesz mit hagyott a kasszában így nem sok értelme van
Az nem jelenti azt ha valaki fideszes volt akkor mindig is az marad többek közt én is az voltam és most rendkívül utálom a fideszt úgyhogy ez alapján nem érdemes levonni a következtetéseket