Makim

Regisztráció: 2013-06-03 13:25:34

Hozzászólások száma: 853

Utolsó hozzászólás: 2026-06-17 21:22


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

Ezüst 2026. 06. 17. 21:22
Sajnos úgy néz ki hogy igazad lesz. Én további emelkedést vártam volna, nem tudom hogy most mi történt.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 13:44
Egy nagyon hasonlók beírásom miatt lett törölve a hozzászólásom. Ezúton is gratulálok a moderátornak. Nagyon jól sikerül félrevezetni és félre tájékoztatni a fórum társakat&, és úgy szűrni a beírásukat ahogy az érdeke megkívánja.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 12:51
Úgy emlékszem hogy azóta a mol árfolyamát kettőször tizedelték. Úgyhogy nem mérvadó az összehasonlítás. De nézz utána
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 11:55
Az otp-nél van-szerti vétel piaci áron
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 11:46
Én is a single market-nél vagyok, az otp-nél. Szerintem is egészen jól beállt bár sokáig tartott. Egyedül a befektetések eredménye menü hiányzik nekem nagyon is, de 2400 ft, ennyit nagyon megér. Bár én nagyon hűséges típus vagyok már 15 éve az otp-nél kereskedem
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 15:30
Na most mire emelkedik? Az újabb háborúskodás bejelentésére, vagy az uniós pénzek hazahozatalára. Közben az arany tovább zuhan az ezüst szintén. Én már kezdem elveszíteni a fonalat, pedig már elég régen elkezdtem ezt a játékot játszani. Egymásnak ellentmondó folyamatok játszódnak és nem tudom ki van képben szerintem nem sok mindenki
Ezüst 2026. 06. 11. 13:55
Nekem is van ezüsttl43 nem hiszem hogy ez a közeljövőben kiütésre kerül, úgy hogy emiatt nem is izgulok. Az arany celltim az már jobban zavar
Ezüst 2026. 06. 11. 13:13
Még jó hogy tegnap és tegnap előtt folyamatosan adtam így nem maradt semmim. Így a vesztességem fél milla.de még ott vana tl31 arany , amit remélem már nem ütnek ki? Már rendkívül túl adott az arany, szerintem most vissza fog pattanni 4300 ra.
Ezüst 2026. 06. 09. 17:41
Bocs tl 47 re gondoltam
Ezüst 2026. 06. 09. 17:25
Most az ezüst certit kiütötték vagy semtl 37
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 08. 11:48
Legalább jól felhígítottad?😚
Ezüst 2026. 06. 08. 11:45
A tl 47 már nagyon közel van, remélem usa nyitáskor pozitív irányba mennek a dolgok és az arany is emelkedni kezd. Bár attól függ hogyan ébredt trump elnök úr egyem azt a kis ecset fejét. Nem most kezdtem a tőzsdézést de ekkora szarkavaróval nagyon ritkán lehet találkozni
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 10:40
Nem értelek benneteket miért nem kellett kiszállni időben? Régóta lehetett látni hogy több nyeres felpumpált cég van a tőzsdén. Én inkább veszteséggel de kiszálltam az opusból. Ezek a cégek soha nem piaci alapon működtek. Meg kell tanulni időben kilépni, ha kell akkor veszteséggel. Mondom ezeket nem kis tapasztalattal. De a saját pénzével mindenki úgy kereskedik ahogy akar a tanácsokat viszont érdemes megfogadni nem fejjel rohanni a falnak.
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 14. 10:43
A tegnapi esés egyáltalán nem tekinthető zuhanásnak, ez csak egy kisebb korrekció volt. Közép- hosszú távon a cég eredménye nagyon jó, a nyári uborka szezon előtt pedig lehetséges a stagnálás, ahogy szinte minden évben szokott lenni e. De szerintem nagyon meghatározó hogy mi lesz az amerikai iráni viszonnyal
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 13. 20:24
Car ezen rágódni, nagyon ritkán jönnek be az elemzői konszenzusok. Egyébként is lehet hogy ez egy jó vétel a későbbi emelkedéshez, amúgy meg szinte ugyanott van mint a választás előtti hét végén
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 29. 14:17
A padló az mindig egy viszonylagos fogalom attól függ hanyadik emeleten vagy most szerintem negyedik ötödik emeleten lehetünk én voltam már a földszinten is  1200 forintos áron , hát az eléggé a padló volt
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 11:46
Ha valahol volt bennfentes kereskedés az az opusnál nézz vissza három négy évet és meglátod mi történt a részvény árával sajnos én benne voltam nyertem is de buktam is nem is keveset nem kell védeni ezt a maffia szerű berendezkedést ha szar rámegy ez az egész én leszek az első aki pezsgőt bont de azért legyetek bátorok vegyétek
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 16. 16:28
Vissza kellene térni az otp részvény elemzéséhez jövőbeli kilátásai hoz mert most mindenki politikai elemző akar lenni vagy legalábbis szeretne jövőben látni szerintem még most felesleges elemezni a leendő kormányt még ők sem tudják hogy áll a költségvetés és hogy a fidesz mit hagyott a kasszában így nem sok értelme van
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 16. 11:31
Az nem jelenti azt ha valaki fideszes volt akkor mindig is az marad többek közt én is az voltam és most rendkívül utálom a fideszt úgyhogy ez alapján nem érdemes levonni a következtetéseket
Richter topik 2026. 04. 02. 13:12
Megvan a forgalom és az árfolyam is emelkedik a globális hangulat is mintha javulna lehet hogy délután napi maxonzárunk

friss hírek További hírek