Volt a hírre egy nagy felrántás, shortok pánik zárása, függőleges vonal, ami várható volt, reméljük szépen alakul továbbra is, tényleg lesz valami megegyezés a 7végén.
Egyelőre ma az erőt még nem igazán érzem benne. Mintha még bőven lenne eladó és kevés a bátor vevő.
Egyelőre ma az erőt még nem igazán érzem benne. Mintha még bőven lenne eladó és kevés a bátor vevő.
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)