Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 08. 11. 19:46

Őrmester részvényesek ide  

...azt hiszem bankot fogunk vele robbantani. :D
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
fiftififti csütörtök, 08:39
Előzmény: #11120  balentum
#11121
Mondjuk ilyen alapon a tőzsdén levő részvények harmadát ki lehetne baxni a picsába, mert semmi másért csupán a lopás szándékával jöttek tőzsdére!!
balentum
balentum csütörtök, 08:30
Előzmény: #11119  fiftififti
#11120
Egyáltalán egy ilyen sz@r mit keres a tőzsdén???
A tulajdonosai is büszkék lehetnek magukra, hogy egy sz@rkupac tetején ülnek.
De mondjuk a legnagyobb ökör én vagyok, hogy egy ilyen fosra pénzt adtam.:((
fiftififti csütörtök, 08:18
Előzmény: #11117  hekki
#11119
Lehet még 10 évig itt fog szenvedni.
Akkor aztán baxhatjuk az árfolyamot az idők végezetéig!!
Nagyon kellemetlen egy ilyen lúzer  nagyrészvényes , évekig kerékkötője az árfolyamnak és a normális kereskedésnek!!
Pedig a cég jó lenne, jönnek az eredmények, de egy ilyen beragadt mindennek gátat szab!!
oxylant
oxylant csütörtök, 07:51
Előzmény: #11116  Shaun
#11118
AI- t is kerdezhetnék!!👍😉🙂
hekki csütörtök, 07:04
Előzmény: #11114  oxylant
#11117
10 éve be van ragadva ide 
Shaun csütörtök, 06:59
Előzmény: #11115  Shaun
#11116
De ez igy örökkê való lesz….ha vesz valaki 500 db felmev mulva 20ft feljebb dobja mert nincs mozgas.. ezen kene valtoztatniuk, figyelne fel a piac…. Vagy tizedelni ,, agyalhatnanak mar kicsit
Shaun csütörtök, 06:57
Előzmény: #11114  oxylant
#11115
Adnanak neki 100 milliot, aztan viszlát.
Vagy 70 et es maradnak neki par 10000 db
A piac rogton ertekelne
oxylant
oxylant csütörtök, 06:17
Előzmény: #11113  Shaun
#11114

Ahhoz mélyen a zsebbe kellene nyúlni, no nem akár miért:zsetonért!!🤣👍
Shaun csütörtök, 06:03
Előzmény: #11112  Hathor
#11113
Sztem Hali db száma nem változott.
Ha meg ö adja, miért nem vásárolják ki? 
Nem jött be a tervezett bulija itt, egyezkedjen.
Hathor
Hathor szerda, 23:07
#11112
Javulo eredmény:
Negyed éves'
https://bet.hu/newkibdata/129480408/%C5%90rmester_2026-I-Negyed%C3%A9ves_jelent%C3%A9s.pdf
1kötés -11% -48Ft
Hali mester nem vár..
Hathor
Hathor 2026. 06. 06. 15:52
Előzmény: #11110  uttakarito
#11111
Emelkedik fel az összes mozgóátlag.
200napost is lehagyta az árfolyam, de az 1évest is.
Volt itt aki azt mondta, majd ha fölé megy 200naposnak..
Megtörtént.
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 06. 01:55
Előzmény: #11096  ronaldinyo
#11110
432
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 05. 13:36
Előzmény: #11107  VT24
#11109
Majd lesznek újabb lehetőségek...
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 05. 13:32
Előzmény: #11104  Hathor
#11108
Ez duplán jó hír...
Egyrészt presztizs a cégnek másrészt nem Valton és sem Civil Pajzs...
Kezdődik a rendszerváltás a biztonsági cégeknél is.
VT24
VT24 2026. 06. 05. 12:51
Előzmény: #11104  Hathor
#11107
Volt egy hír, hogy 60 millió forint árbevétel tűnik el, lejárt egy megbízás.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Rendkivuli_tajekoztatas_129473961
Shaun 2026. 06. 05. 12:49
Előzmény: #11104  Hathor
#11106
Egyszer talán...
VT24
VT24 2026. 06. 05. 12:49
Előzmény: #11104  Hathor
#11105
Nem a rendezvényt biztosították, hanem a kupa őrzését, egy fém darabot felügyeltek, ahhoz kb elég 5 ember, kb 5 millió ftnál nem kerülhetett többe. De akkor már a jelentős túlárazás is bele van kódolva 
Hathor
Hathor 2026. 06. 05. 12:40
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11104
Az nem semmi.
Na. Magyar Péter alatt sikerült megnyerni a legnagyobb rendezvényt?
És még ki is emelték a szervezest, védelmet milyen jó volt!
1darab nem fogy erre sem.
Nem semmi.
Kinyírta Hali a papírt sajna..
Ahogy vesz valaki, azonnal ráadjs.
Ez van
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 04. 23:18
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11103
Ez jó hír valóban⚽ 
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 04. 23:17
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11102
Ez jó hír valóban⚽ 
oxylant
oxylant 2026. 06. 04. 11:47
Előzmény: #11100  ronaldinyo
#11101
Mi az a bl??🤣

Topik gazda

_____
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek