Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zanza2 péntek, 17:07
Előzmény: #140207  Peterbond
#140220
Tragédia vagy nem, valóság, szembe kell nézni vele. Orbán után nyilván könnyebb lesz, addig úgysincs semmilyen felzárkóztatás, program, max  manipulációra használják. Társadalmi szinten nálunk és jelenleg valóban nem a legnagyobb probléma, de magától nem fog megoldódni, és mikroszinten komoly nehézségeket okoz.
Zsombéki péntek, 16:32
Előzmény: #140218  badsector1
#140219

Két éve meg még "casus beli" volt az a mondta, hogy Ukrajna csatlakozhat a NATO-hoz.
Szenilis kezd lenn a tanárúúúr!
badsector1
badsector1 péntek, 16:27
Előzmény: #140212  Sehmet
#140218
Nekem is nagy csalódás volt, hogy putyin odarendeli magához orbánt a békéről papolni, alig várva, hogy elmenjen kínába, majd szétbombáz egy kijevi gyerekkórházat, de ettől ez a bombázás okozhat neked csalódásmentes nagy örömet.
offshort
offshort péntek, 16:25
Előzmény: #140213  Peterbond
#140217
igen , 
pont ezért írtam a 140135 hsz végére hogy a károsult nem is érzékeli!
Zsombéki péntek, 16:24
Előzmény: #140212  Sehmet
#140216

Szenilis kezdesz lenni Papa!
Ez nem az orosz topik ;)
Tudod, az ukrán elnök Putyin ;)
Zsombéki péntek, 16:22
#140215

Segítsetek!
Eddig Orbán a liberálisok ellen küzdött, most pedig a régi-új frakciójában szövetséget köt velük. 
A nyájnak nem böki a szemét?
Most, hogy Magyarország a soros elnök, eltűnt Soros, most hogy szövetséget kötöttek a libsikkel, eltűnik a libsizés is?
badsector1
badsector1 péntek, 16:21
Előzmény: #140213  Peterbond
#140214
Ha csak egy tyúklopással meg lehet úszni, az még valóban nem akkora probléma, azt leszámítva, hogy manapság nem igen tart senki sem tyúkot, de ha még meg is vernek, hogy add oda a pénzedet, akkor már rosszabul érzi magát az ember azon a környéken.
Peterbond péntek, 16:11
Előzmény: #140211  offshort
#140213
Direkt kiemeltem hogy mire reagáltam. abban írtad hogy az emberek a fidesz lopást nem érzékelik a minddennapjaikban. Pedig de csak nem tudják értelmezni. Egyszerűbb hogy az a legangyobb baj hogy 10 tyúkot és két bciklit elloptak a faluban a cigányok. A hétköznapjaikra SOKKAL jobban hatnak azok a dolgok de azokat nem akarják vagy nem tudják felmérni valósan és a kissebb de számukra könnyeben értelmezhetővel foglalkoznak.
Sehmet
Sehmet péntek, 16:00
#140212
Zelenszkijnek nagy csalódás volt a NATO csúcs - a Stratfor elemzése szerint - ugyanis a tagállamok csak régi, fegyverszállítási ígéretükre erősítettek rá, újakat nem tettek. Ezt csupán arra elég, hogy talán meg tudja védeni magát Ukrajna a komolyabb orosz terjeszkedés ellen, de ez sem biztos. Az pedig, hogy Ukrajna útja visszafordíthatatlan a NATO felé nem más, mint egy üres nyilatkozat. Szó sincs meghívásról, stb. Remélem, Zsombi is megérti, mert angolul van. :)
.
https://worldview.stratfor.com/article/nato-summit-leaves-ukraine-wanting
offshort
offshort péntek, 15:38
Előzmény: #140151  Peterbond
#140211
nekem felesleges bizonygatnod hogy mennyit lop a fidesz, 
már többször leírtam itt, hogy ilyen sokat még nem lopott senki m.o. történelmében! 
kár hasonlítgatni a piti bűnözöket az országot ellopokkal.
nem sok ember rühelli tőlem jobban a fideszt és a kollaboránsait!
Peterbond péntek, 15:37
Előzmény: #140199  csendben
#140210
Most en nem tudom pontosan mi volt a rangja de a falunkban is volt egy ilyen idosebb roma. Egesz nap mast se csinalt csak kint ult a teraszon. Hasa mint Dobroginek. Oszt o intezte a romak ugyeit meg hozza mentek ha valakivel panasz volt. Gyerekkent nagyon fura volt hogy mit tud ez az ember hogy mindenki ugy tesz ahogy o dont kb pedig mar akkor megtudtam allapitani hogy annyira se nem eszes, se nem volt a legerelyesebb legerosebb meg aztan foleg nem.
.
No mindegy. Ha kellett a csillagokat lehazudta ha az oveit vedeni kellett meg "ervelt" mellettuk. De ha kellett lebaszta az oveit ha valami kiderult hogy nyilvanvaloan ok tettek. Fura egy ember volt na.
Peterbond péntek, 15:32
Előzmény: #140198  csendben
#140209
Ertem mit szeretnel erzekeltetni csak nem jok a peldak. Ha nem 5 evekenti egyszeri esemenyekrol volna szo ertenem. Pl a gyermek lanyok kvazi eladasa mar tenyleg ilyen kulturalis dolog volt es tenyleg kb mindennapos. Ahogy a 15 16 evesen szulo lanyok is ebbol kifolyolag.
.
Van mas is amit fel szoktak hozni ami tobbe kevesbe igaz rajuk. Harsanyak, sokat beszelnek, latvanyos de hasztalan dolgokra koltenek sokat. Ez teny. En se kertem sose romatol penzugyi tanacsot. Ellenben sose altam le alkudozni se egyel se. Ezek egyresze tenyleg valos bar nem csak rajuk jellemzo es par nem kulturalis hanem inkabb a szegenysegbol jon es abbol hogy nagyon koran kiesnek az oktatasbol.
.
De a lincseles es hasonlok nem kulturalis resz naluk es nem is olyan gyakori mint azt beallitjak. En errol beszelek.
offshort
offshort péntek, 15:27
Előzmény: #140138  tanrek
#140208
".....  annak, hogy azzal indítod a segítségnyújtást, hogy fontosnak tartod egy népcsoportot megbélyegezni statisztikai adatokkal." 
.
sztem a megbélyegzés az egy következő lépcsőfoka a statisztikázásnak, ez csak a rosszindulat térnyerésén múlik!  

" ..... pláne szórakoztat, hogy milyen téves következtetéseket lehet levonni belőlük" 

ez is már a valóságos adatokon túlmutató manipulálás, és abból a helytelen következtetés. 
amugy nem írtam cigánybűnözésről, ezt te hoztad fel mint konkrét megnevezés. 
de akkor mondjál jobb ötletet a célcsoport felderítésére.
Peterbond péntek, 15:24
Előzmény: #140201  Zanza2
#140207
Szerintem ez a tragediaja az embereknek, de mindegy. A nemetek is azt hittek a zsidok a legnagyobb problemajuk nem a nacik. 
badsector1
badsector1 péntek, 15:06
Előzmény: #140202  totoro
#140206
Mennyi parazita vérszívó fog pofára esni az orbánbukta után.
csendben péntek, 14:53
Előzmény: #140200  tanrek
#140204
Ha hallgattál volna... :-)
totoro
totoro péntek, 14:10
#140202
"A jövőben a mostanihoz hasonló hőhullámok a gyengébb kategóriába fognak tartozni – közölte az MCC Klímapolitikai Intézet pénteken."
Bazdmeg, már MCC Klímapolitikai Intézet is létezik? A gittegylet gittegyletének a gittegylete. Röhejes lenne, ha nem lenne tragikus.
Zanza2 péntek, 14:02
Előzmény: #140151  Peterbond
#140201
"Megis ha megkerded a legnagyobb problemanak a ciganyokat tartana mert a faluban 1 ev alatt 3 helyrol is elloptak tyukot es 2 helyrol 2 biciklit is."
Ez így igaz. Ez a valóság. Ebből kell kiindulni, mert itt élünk ezen a Földön, ebben a társadalomban. Ezt kell(ene) valahogy megoldani.
Mondom ezt megrögzött liberális demokrataként, aki éveket élt a Gellérthegyen, a Sashegyen, de a VII. ker -ben és Csepelen is.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek