Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 péntek, 22:56
Előzmény: #140242  totoro
#140243
Ez abból is látszik, hogy ʇǝɯɥǝs-nek nem tetszett a kép.
totoro
totoro péntek, 22:50
Előzmény: #140225  badsector1
#140242
Ez a Meloni - Orbán fotó az év sajtófotója :)
badsector1
badsector1 péntek, 22:46
Előzmény: #140237  kkv14
#140241
"Szalay-Bobrovniczky Kristóf: A békéhez erő kell"
A békéhez kevés az akarás, az erőt a nato adja meg.
Peterbond péntek, 22:38
Előzmény: #140229  Sehmet
#140240
Ha már az orosz érdekeket keresed érdemes ezt is megnézni. 30 perc tudom dehát neked annyi szabadidőd van mint mondtad. És angol szóval gond nélkül menni fog.
.
https://www.youtube.com/watch?v=If61baWF4GE
.
Javaslom a 9 perctől ha türelmetlen vagy ahol leírja mitől is féltek az oroszok. Gyakorlatilag az európai gáz és olaj piacukat ami már a korábbi hábiorúikat és beavatkozásaikat ( lásd még Grúzia ) is motiválta. Putyin Romantikázása a Szovjet únió újjáélesztésével csak hab a tortán volt, meg persze megideologizálni  az egyszerű népeknek ezeket a katonai akciókat.
Peterbond péntek, 22:32
Előzmény: #140229  Sehmet
#140239
"A háború indítékának okául Putyin egyrészt Ukrajna NATO-csatlakozását jelölte meg, másik okként pedig az ukrán neonácik, az Azov-gárda donbasszi oroszokat támadó fellépését."
.
A németek meg a gleiwitczi incidenst nevezték meg. Ja és még ez is:
.
"A Harmadik Birodalom politikai célja az volt, hogy visszatartsa Lengyelország nyugati szövetségeseit a Németország elleni hadüzenettől, ami – az egyezmények értelmében – akkor esedékes, ha a németek fegyveresen támadnák Lengyelországot. A politikai nyomáson kívül ezért Németország számos provokációt hajtott végre. Ezeknek úgy kellett mutatniuk Lengyelországot a világ szeme előtt, hogy a német kisebbség elnyomója, a német támadás pedig csak megtorlási művelet. E provokációkkal 1939 márciusa és augusztusa között a német katonai felderítés, – az Abwehr – foglalkozott. Az egész nyár alatt német diverziós egységek támadtak lengyel határőrhelyeket, határ közeli vasútállomásokat és üzemeket. Más civilnek öltözött csoportok botrányokat provokáltak a németek által látogatott éttermekben és kávéházakban. Időzített bombákat helyeztek el német iskolákban és lokálokban, német birtokokat gyújtottak fel,[1] a német sajtó pedig úgy tüntette fel ezeket az eseményeket mint a "lengyel terror" példáit."
Zanza2 péntek, 22:20
Előzmény: #140232  Zsombéki
#140238
Propagan tanár úr
avagy
Han tanár úr
kkv14 péntek, 22:18
Előzmény: #140236  kkv14
#140237
Magyar Péter face-én ezt mondta ,: minden magyar és ukrán ember mielőbbi békét akar! 
Ő is orosz barát őt is kitiltod?
Badsector próbáld javítani hibás szektoraid!
kkv14 péntek, 22:04
Előzmény: #140234  badsector1
#140236
Legyen úgy.
 De mi köze ehhez az én kitiltásomhoz 2029-ig , a párbeszéd és a vélemény szabadság jegyében? 
badsector1
badsector1 péntek, 21:46
Előzmény: #140230  Sehmet
#140235
A lengyel pis szerint nyilván van szó putyin szerelemről.
badsector1
badsector1 péntek, 21:43
Előzmény: #140233  kkv14
#140234
Hamar eltelik ez a kis idő, addigra eldől, hogy az ukránok megadjak e magukat vagy az orosz takarodnak vissza a határok mögé.
kkv14 péntek, 21:33
Előzmény: #140227  badsector1
#140233
Az komoly , hogy másik topicod-ból  2029. 06. 12. -ig kitiltottál.
 Nem vagy nagyvonalú!
Kardomba dőlök, nem tudom hogy élem túl!
Zsombéki péntek, 21:11
Előzmény: #140229  Sehmet
#140232

Felmondta tanárúúúúr az orosz propagandát!
Innentől jogosan viselheti az orosz propagandista jelzőt!
Gratulálunk!
Zsombéki péntek, 21:10
Előzmény: #140225  badsector1
#140231

Szerelem első látásra!
Ja, nem!
Érdekes lesz, amikor a Patriótáknak együtt kell majd dolgozni, közös ügyek mentén, kompromisszumot kötve!
Egy kép többet mond minden szónál!
(Tudom Liga és nem a Fivérek...)
Sehmet
Sehmet péntek, 21:07
Előzmény: #140219  Zsombéki
#140229

Ezt most is fenntartom! Persze, ha értelmes lenne a hozzászólás, akkor jobban mgérteném mit jelent, hogy "az a mondta". :) A háború indítékának okául Putyin egyrészt Ukrajna NATO-csatlakozását jelölte meg, másik okként pedig az ukrán neonácik, az Azov-gárda donbasszi oroszokat támadó fellépését.
.
Szerintem előbb alaposan el kellene olvasni, megérteni, majd emlékezni arra, amire hivatkozik valaki, nem pedig összezagyválni valamit arról, ami éppen eszébe jut egy témáról! De az sem árt, ha a témával kapcsolatban az ellenzéki médiumokon kívül máshonnan is tájékozódik! 
.
Megjegyzem, hogy van, akinél fiatal korban is jelentkezik a szenilitás/demencia jele, például értelmetlen mondatrészeknél, ezért nem kell leszenilisezni az idősebbeket. Persze, ha nincs más érvek, ellenérv, cáfolat, stb., akkor jön a személyeskedő vagdalkozás csípőből. :)
Sehmet
Sehmet péntek, 20:57
#140228

"Meloni szerint nem felel meg a valóságnak a „megfigyelőktől” származó kijelentés, miszerint a Patrióták Európáért egy olyan csoport, amely közel áll Vlagyimir Putyin orosz elnökhöz.
.
https://www.vg.hu/kozelet/2024/07/megszolalt-meloni-a-patriotak-frakciojanak-megalakulasarol-szerinte-szo-sincs-putyin-baratsagrol#google_vignette
badsector1
badsector1 péntek, 19:53
Előzmény: #140226  offshort
#140227
Szerinte vége van, de ez nem számít, az a kérdés, hogy orbán szerint is vége van e?
offshort
offshort péntek, 19:50
#140226
“Szerintem vége van, én ma már gratuláltam Karácsony Gergelynek”  
így kezdte interjúját Vitézy Dávid a Telex műsorában, aki további jogorvoslattal már nem tervez élni.  

hááát .... ezt nézze vissza a war' 
sztem ujra ujra és ujra kellene számolni, egészen addig amig vitézke nem nyer, 
amig vitézke nem kap egy a meccset a javára eldöntő itéletet. 
:)) 
_Sigorszky
_Sigorszky péntek, 18:10
Előzmény: #140222  _Sigorszky
#140224
"...a német külügyminisztérium jelezte: Magyarország soros EU-elnökségének első 12 napja alatt jelentős károkat okozott." (15:49)
_Sigorszky
_Sigorszky péntek, 18:05
Előzmény: #140222  _Sigorszky
#140223
European Parliament calls for termination of Hungary's presidency in EU Council
_Sigorszky
_Sigorszky péntek, 18:04
Előzmény: #140203  _Sigorszky
#140222
A sugárhajtású békegalamb aknamezőre tévedt! Jaj, de sajnálom....
European Parliament calls for termination of Hungary's presidency in EU Council
tanrek péntek, 18:03
Előzmény: #140204  csendben
#140221
Te meg ha válaszoltál volna...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek