Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 03. 15:39
#120
Hajrá Petya! Divide et impera - az ellenzéki oldalon! :-D Lehet, hogy erre kapott megbízást! :-D
euler 2024. 03. 03. 15:35
Előzmény: #116  signal2
#119
Várjuk ki március 15-ét, akkor sok minden kiderül. Milyen technikai háttere van, kik lépnek fel vele, mit hirdet meg ...
Robbantani persze akkor sem fog, nem fog előállni terhelő bizonyítékokkal, hangfelvételekkel stb.  Neki alapvetően jó ez a rendszer, csak barkácsolni kellene rajta.
De a jelek szerint elindította a fidesz belső bomlását és reményt adott sokaknak (akik nem hívők és nem fideszesek), és már ezzel sokat tett a változásért. Ez is becsülendő és példa nélküli a rendszeren belül, bár követője eddig még nem akadt. De majd március idusán kiderül. 
Second Wave 2024. 03. 03. 14:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#118
Vagy felismeri időben, hogy aki eddig szobára ment a fidesszel, az mind a kukában végezte.
Neki most (!) elég lenne, hogy távolságot tartva a fidesztől és a sorosistáktól; összeszed 1 mérleg nyelvnyi, megkerülhetetlen mandátumot a parlamentben. Ha ez megvan, elég hagyni, hogy megbukjon a fidesz, majd a gurulódolcsisok kormányalakítási kísérlete is. Ha ez megtörténne, új választást kellene kiírni, amin még jobb eredményt érne el.
Ebből a szempontból jó ütemben jött a kegyelmi botrány és MP #nemfélünk megvilágosodása: közel van az EU választás, ahol könnyen lehet protest szavazatokkal értékelhető eredményt összeszedni (mégse az életünkről döntünk, kockázat nélkül be lehet inteni az elmúlt 14 + 8 év elitjének két egyszerű mozdulattal).
Ha ott sikerül neki láthatóvá tenni a pártját, akkor van két éve felépíteni egy új néppártot.
Egy baj van, szónokként nem egy magával ragadó személyiség, nem vezér típus, inkább Medgyessy ifjabb kiadásban. Viszont ennek egy jó része tanulható azért. 
ronaldinyo 2024. 03. 03. 14:47
Előzmény: #116  signal2
#117
tudni nem tudott, max hallott.bizonyíték meg sehol.most volt egy bizonyiték,az pediglen novák -kegyelmi ügye.és ez viszont a bukása az utolso fagyosszentnek és a fidesznek is.de addig jo pár év tellik el
signal2
signal2 2024. 03. 03. 14:23
Előzmény: #115  ronaldinyo
#116
Miért mi olyat mondott eddig, amit az értelmes ember ne tudott volna?
ronaldinyo 2024. 03. 03. 13:31
Előzmény: #114  kreta
#115
remélem és mindet visz,elég volt a többiből-feltéve ha igazat mond és csinál.idővel kiderűl.
kreta
kreta 2024. 03. 03. 10:55
Előzmény: #113  Heisenberg
#114
Tömeg párt fog születni!
Így helyes a vége :)
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 03. 09:59
#113
A facebookon megosztott kép szerint MP a Kossuth teret választotta. Persze, lehet, hogy csak értelmezem félre. Mondjuk nem rossz ötlet, hiszen a tér a Fideszből kiábrándultak számára szimbolikus ( 2002-2007). S míg a nindzsa fejedelem vidéken szűk körben haknizik, addig itt egy új nép- és tömegpárt fog születni(?).
badsector1
badsector1 2024. 03. 03. 07:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#112
Köszönük a jóslato az influenszetek nevében is.
Csak egyet nem értek, a 6%, hogy jöt ki a dkra? :))
Csibefasirt
Csibefasirt 2024. 03. 02. 22:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#111
Oszinten szolva, tokmindegy, ha megcsinalja se jarok rosszabbul, mintha barmelyik hulladek ellenzeki partra szavaztam volna... nincs mit veszteni... 5. 2/3 lesz? Akkor se jarok rosszabbul, mint ma. Ha 4/5 nyernek se... nem tud rosszabb lenni a jelenleginel.
Toka 2024. 03. 02. 21:19
Előzmény: #102  the_outsider
#110
...hm...én nem is vagyok az első vonalban.😃...bar tudod pl van egy sakkcsapatom, ha megyünk versenyezni akkor megkérem a csapatot, hogy ingben jöjjenek, még ha ez egy kis verseny akkor is...nem tudom erthető e....nem gúnyolódunk hanem rőhögünk...ez teljesen más.Amúgy engem nem zavar ha rajtam röhögnek, de mint mondtam én nem vagyok az első vonalban.Amúgy szep dolog hogy megvédted őket, jó ember vagy.Szimpatikus volt az is, hogy ezt kultúraltan tetted meg, ez tiszteletreméltó.
kreta
kreta 2024. 03. 02. 20:52
Előzmény: #105  badsector1
#109
Magyar Péter nagy előnye, hogy ismeri a retorikát…
Ismeri, és tudja mit kell mondani a jobboldali szavazónak..
A balodali szavazónak meg elég az, hogy megcsillant a kormány váltás..
A kérdés Menyire jó szónok lesz és mekkora hatása lesz az emberekre..
De azt már látjuk még egyszer sem szónokolt,
És nagyon varázs alakult ki körülötte…
Sok Fidesz essel beszéltem és csak azért szavaz a Fideszre mert nincs más jobb jobboldali..
( Mert akivel beszéltem mindenki tisztában van vele hogy mennyit lopnak)
Ha megtudja osztani a jobboldalt,
A baloldalon rengeteg szavazó t fog kapni
Törölt felhasználó 2024. 03. 02. 20:51
Törölt hozzászólás
#108
Törölt felhasználó 2024. 03. 02. 20:46
Törölt hozzászólás
#107
user01
user01 2024. 03. 02. 20:35
Előzmény: #105  badsector1
#106
Magyar Péter egyik fő üzenete az, hogy elég a megafonos rogánzombik undormány tevékenységéből. Azaz a megafonos idióták minden megnyilványulásukkal őt reklámozzák, Magyarnak elég csak annyit reagálni rájuk, hogy "erről beszéltem". Simán lehet az, hogy a megafonos barmoknak most azt adták ki utasításba, hogy ne beszéljenek róla, hallgassák agyon. 
Mondjuk én ezzel a megafonos söpredékkel csak itt találkozom.
badsector1
badsector1 2024. 03. 02. 20:29
Előzmény: #104  signal2
#105
várjuk ki a végét.
március 15-én eldől a dolog, ha csak 5-10 ezer ember fogja meghallgatni MP-t, akkor gatya, ha 50-100 ezer, akkor van remény.
el tudom képzelni, hogy rubel viktorék is kíváncsiak, hogy mennyi embert tud megmozgatni MP, utána már lépni fognak, az a furcsa, hogy leálltak a megafososok
signal2
signal2 2024. 03. 02. 20:09
Előzmény: #99  Csibefasirt
#104
Érthetetlen ez a lelkesedés. 
signal2
signal2 2024. 03. 02. 20:08
Előzmény: #100  kkv14
#103
Azt még nem tudom, hogy itt mi milyen színvonalúak, de Ausztriába.
the_outsider 2024. 03. 02. 20:06
Előzmény: #88  Toka
#102

"....jót szoktunk rohogni még a nikotinoskezu volt kasler m8miszteren...nagy kár hogy o már nincs...de jo a matolcsy mikor forgatja a szemeit...jo a zsiroshaju nagy marton...igen jo mindegyik szinte.A paksi csavo is jo volt, alig fért be a székbe."     
    
Köszönjük, hogy megtudhattuk, hogy az említett négy személytől eltérően Te feltételezhetően tökéletes genetikai adottságokkal rendelkezel, és emellett, ugyancsak feltételezhetően semmi, akárcsak picit is viccesnek érezhető jellemzővel nem rendelkezel, s így könnyedén gúnyolódhatsz másokon.    
Tulajdonképpen a mások életét valóban befolyásolni képes tetteik már nem is érdekesek ezek után.
kreta
kreta 2024. 03. 02. 19:48
Előzmény: #99  Csibefasirt
#101
A héten 15-20 balodali szavazóval beszéltem..
Abból 13-17 színtén azt mondta rá fog szavazni!!!!
Szerintem a jobboldalból is kapna jócskán szavazatot.. 
Amúgy meg valaki azt mondta ő áruló…
Lehet, de van hazaáruló is és attól még mindig jobb… 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek