A 'nem igazán éljenző' szavak használatára, a propaganda jeleinek kimutatására és említésére, illetve a saját régebbi bejegyzéseinkre való utalásra nem tartasz minket (engem) képesnek, vagy vannak még egyéb momentumok is szerinted, amikben el vagyunk nagyon maradva az AI-októl?